Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
12. čer 2009

lia,mne zistili pohlavie v 26tt...nechcela ukazat 😀
da sa zistit skoro,ide o to,ako je plod otoceny...

lia
12. čer 2009

to vazne?? 😀 nestras 😀
ty si tiez nebola na 3D??ani na morfologickom sa to neda zistit??

lia
12. čer 2009

mabe drzim palceky a daj hned vediet vysledok 😉

nefertitka
12. čer 2009

bola som na 3D, mala sedela zaryta zadockom dolu ,takze nic nevideli 😀 takze sme nevedeli...no baba,hanbila sa 😉

mili1
12. čer 2009

Ahojte babulky, moj je dnes nejaky zly , neviem co mu je a dnes som chcela upratas spalnu tak asi z toho nic nebude. 😒
Mab cakame na vysledok..drzim palceky 😵
Lia mne pohlavie zistili asi v nejakom 20 tt myslim

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem doma. Myslela sem si, ze to bude vetsi drina. Sla jsem do CNB a hned me to pan rozmenil. Takze jsem i driv doma. Je to fajn. 🙂

Mili, diky, ale fakt si nemyslim, ze by se to vyvedlo. Kazdopadne zitra rano poreferuju.

prdecek
12. čer 2009

ahojky,
mohu se přidat? ve středu jsem prodělala druhou revizi, v úterý mi v 10tt zjistili,že se plod přestal vyvíjet někdy mezi 6-7tt ☹

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj prdecku, to je me lito. Samozrejme te mezi nami vitam. Klidne sem muzes chodit. Tady se navzajem podporujeme a uz tu mame i tri maminy. Takze vidis tady pozitiva, ze i kdyz se dvakrat nedari, tak do tretice vseho dobreho.Vim, ted to boli, ale po case se s tm smiris. Nezapomenes, ale smiris.

nefertitka
12. čer 2009

ahoj prdecek, to mi je luto ☹ viem ako sa citis,presla som si tym tiez 2x,ale neboj,das sa dokopy a ako sa hovori,do tretice vsetko dobre 😉
mala by si podstupit vysetrenia,preco sa to stalo 2x...
prajem ti vela sil

prdecek
12. čer 2009

Díky. Poprvé se nám to stalo v září 2007 to bylo v 8tt a teď opět. Teď je to hodně čerstvé, ale cítím, že se potřebuji vypovídat. Fyzicky se cítím už ok, ale srdíčko pořád bolí ☹ .
Mám strach to do třetice zkoušet, nevím zda máme čekat na tu genetiku nebo na to jít jak se budeme cítit.

Jak jste to měli vy? Už s Váma začali dr. něco dělat?

nefertitka
12. čer 2009

prdecek,hlavne si dajte pauzu minimalne pol roka.Neskusajte to skor.A podla mna sa dajte najprv vysetrit,az potom to znova skusajte,aby ste zas neboli sklamani.Budem drzat palceky.
My s muzom sme po druhom potrate ani nemohli otehotniet strasne dlho,uz sme zacali chodit do centra asistovanej reprodukcie, a zrazu sa to podarilo z jedneho jedineho razu🙂 doteraz tomu neverim🙂)
ono to pride,neboj..ani sa nenazdas...a hlavne si chodte pred skusanim niekam oddychnut, najlepsie k moru...

prdecek
12. čer 2009

jestli bude špatná genetika spermií nevíš co nás čeká? dr. říkala, že si myslí, že je to tím.

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj prdecku, na chvilku jsem odskakla a jsem uz jsem tady. Nejdriv vas dr. posle na genetiku, vyzadej si hematologii atd. Uvidis, dr. te urco nekam posle. Manza pujde na spermose a uvidite. Psychika je hrozna.

sarlotta
12. čer 2009

ahojky, prdeček nejsi v tom sama ☹ 😉 My byli teď v pondělí na krevní testy na karyotyp a na trombofilní mutace. Výsledky budou za cca 2měsíce. Já určitě počkám na výsledky.

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj sarlotko, tak jaka holka? Uz je lepsi?

nefertitka
12. čer 2009

vtedy vas caka umele oplodnenie prdecek...a to ako na to tvoja dr.prisla?ze si mysli,ze je to tym, no mysliet si moze co chce...hlavne nech vas vsade posle

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj nefi, jak se mame? co malicka?

sarlotta
12. čer 2009

mabe.. já to beru tak jak to je...teď to nejde...půjde to za pár měsíců. Mám doma zdravého kluka...přece to nebyla náhoda ne 😉

Prdecek myslím si to co nefertitka...taky nechápu jak může doc vynášet jen tak nějaké soudy....myslím, že pokud jsi jednou otěhu tak ve spermijkách problém není.

prdecek
12. čer 2009

No dr. nevím jak na to přišla. A to na ty vyšetření musíme jedině do CARU nebo to může udělat i moje dr.?ta by mohla asi jen mě že?

prdecek
12. čer 2009

co to je nefertitka?

prdecek
12. čer 2009

je už vím je to nick, pardon 🙂

mabe
autor
12. čer 2009

Ahoj prdecku, mymu manzovi vypsala zadanku moje gynekolozka a ja si pak zavolala do centra a objednala ho. Ja bych to hned nevidela na CAR, pokud sama otehotnis. Uvidis, co ti rekne dr. Ale jak psala sarlotka - vyckej.

Sarlotko, jasnacka, cas je potreba. Ja mam za sebou uz rok, tak tedka prvni mesic jsme tomu nechali volny prubeh. Zitra rano se testnu. Musim po dobrani Utrosu po 10 dnech, abych vedela, jestli ho mam brat dal nebo vynechat. Jasnacka, ze necekam, ze uz tam budou //.

mabe
autor
12. čer 2009

Holky, vy semka nejak nechodite? 😖

prdecek
13. čer 2009

určitě počkám na výsledky a co řekne dr. a kam nás pošle

iviss
13. čer 2009

Ahoj holky,
jsem tu úplně poprvé a mám velké trápení ☹
Před třemi lety jsem prodělala zamlklé těhotenství v 9 tt, myslela jsem si, že je to to nejhorší, co mě mohlo potkat, ale šíleně jsem se spletla ☹ Po revizi se mi podařilo otěhotnět a mám 2 letého syna Tadešáka. Nyní jsem ve 21. týdnu. Ve 20.týdnu mě čekal šok!!!! Mé gynekoložce se nezdál mozek miminka - rozšířené mozkové komory a srdíčko se jí taky nepozdávalo. Čekalo mě vyšetření v Brně - Centrum prenatální diagnostiky, kde mě to jen potvrdili 😔 Miminku se nevyvíjí mozek a má těžkou srdeční vadu, bylo mi doporučeno ukončit těhotenství. Teď, když mé dítě žije, roste a kope mě v bříšku. Ale bohužel !!!! V pondělí jedu opět do Brna, budou mi odebírat plodovou vodu a choriový klky a zjišťovat, proč se to vůbec stalo.
Chtěla jsem se zeptat, zda jste měla někdo takový osud jako já nebo znáte-li v okolí někoho, kdo tím také prošel. Příští týden budu muset jít rodit a mám šílenej strach. Nevím, co mě čeká, na netu jsem se toho moc nedověděla a co jsem přečetla bylo jen to, že bolesti jsou horší než u normálního porodu.
Prosím, pomozte mi někdo ☹

ellysa
13. čer 2009

ahojte babulky!

tak my sme sa prve vrátili z Prahy, bolo nám super. Výsledky z imuno budú tak o 5 týždňov, to už bude asi aj genetika aj hematológia, tak sa uvidí, čo ďalej... 🙂
prdecek, prajem veľa síl, bolesť časom ustúpi a zmierite sa s tým, aj keď už nikdy nezabudneš, každopádne treba veriť, že už bude dobre.
iviss posielam veľa síl, aby si túto ťažkú chvíľu zvládla 😢 držkaj sa ...
mab, no ako?

bambi7
13. čer 2009

ahojte babulky moje ako? no my sme boli dnes u nasich oberat ceresne aby sme mali domka 😉 mala bola u svokrovcov aby nemusela ist autom to moc nemusi ani ked ideme k lekarom......a svokrovci su kusok od nas co je dobre 😉

no boli sme na sone vsetko ok ze to vracanie je do 3 mes ok ze treba pockat....tak pockame
a stale nechce spavat od 3h je hore kazdu hodinku 😒 ale neva snad sa to upravi inac sa mame ok

ell y super ze ste mali aj vylet a este si bola aj na imunologii 🙂 parada

iviss to my je lutooo ,drzkaj sa

prdecek tie vysetrenia su dolezite urcite ta poslu a budes vediet na com si ....drzim palce a nabuduce to vyjde

mabus ako svadba a co kolaciky 😝 poslii ja milujem sladkeee

bambi7
14. čer 2009

no dobre ranko babulky tak spite no dobre 😀 ja som hore uz som pozehlila vsetko ,moj mal dnes nocnu pri malej aby som sa vyspala a bola cerstva 😉 a nad ranom som prevzala sluzbu 😀 malu som vycerpala tak konecne spi sice uz bola hore spala len 40minut ale aspon som pozehlila 😉

pojdem varit dnes robim zraloka a opekane zemiaciky 😉
tak peknu nedelu prajem

prdecek
14. čer 2009

holky a nevíte zhruba jaké testy nás čekají???

bambi7
14. čer 2009

no my sme absolvovali genetiku-tam idete obaja
potom hematologiu ta je velmi dolezita, endokrinologiu
a krv na chlamydie,cytomegalovirus,rubeolu,toxoplazmozu,boreliozu,....
no a moj siel preventivne na spermiogram a vsetko mame ok 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru