Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 ved ja som ho mala praveze tmavy po x litroch tekutin...ale dnes je to uz lepsie...
ja si dnes peciem kuracie stehna s ryzou, ved nemam ani komu varit 😢 😝
Niki vraj ked pride do skolky s tatom, takze ho ledva pozdravi a uz uteka do triedy, tak som strasne rada, ze sa jej tam tak paci...

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 nezbalis aj mna do kufra? 😝 a do ktorej casti Tuniska idete?

bambi7
24. zář 2013

no super nef ,ze sa jej tam paci no musite spravit este jedno babo aby si nebola doma sama 🙂 aj ja to mam v plane

nef ideme 4km od mahdie zevraj ze tam azurove more tak podam potom info ideme do hotela golden tulip mahdia palace

a niki papa v skolke?

zuzkat1
24. zář 2013

@nefertitka no vidis ze sa jej tam nakoniec paci🙂

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 tak v tom hoteli bola moja sestra minuly rok🙂 ze plaz je naozaj krasna, biely piesok, aj strava super, aj hotel, len jej sa nepacilo ze tam bolo vraj malo programu pre dospelych a vsetko pre deti, takze vam praveze asi to bude vyhovovat, kedze mate dieta;)
Ano papa a divim sa, ze jej aj chuti;) minuly rok povedala, ze je tam vsetko hnusne 😝 teraz sa nejak preorientovala a papa vraj vsetko... tu je link, co maju tento tyzden na obed a na vsetko sa vraj tesi, ked som jej to citala;)
http://msrontgenova.webnode.sk/jedalny-listok/
@zuzkat1 ved sa tesim, snad to tak aj ostane;)

zuzkat1
24. zář 2013

@nefertitka urcite.len si musi zvyknut. To je vzdy tak.predsa len je medzi detmi a moze sa hrat.

mabe
autor
24. zář 2013

ahojte, tak my byly s anickou dopo u zubare, byla pochvalena, ze ma krasny zoubky, pry je dobře cistime, ale to zubařka nevi, ze anicka si na ne nenecha sahnout, takze si je cisti sama.
@nefertitka anicka je dneska doma, mely jsme toho zubare na 10h, tak nemelo cenu ju davat do skolky

nefertitka
24. zář 2013

@zuzkat1 ved ja viem, medzi detmi jej je dobre, len ked zacnu tie choroby, tak ma bude porazat

zuzkat1
24. zář 2013

@nefertitka aj to musi prekonat.stale lepsie teraz nez potom v skole.

bambi7
24. zář 2013

cafte babule

nef my na dovolenkach inak nepotrebujeme program ked je pre domku tak fajn ,my si uzivame seba 😀 😉
citala som recenzie na ten hotel a su dobre tak uvidime 😉

to je super ze papa v skolke ,
domka bola na tanecnej a maximalne sa jej tam paci ma tam kamosky tancuju a ja som spokojna 😉

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 ani my, ked sa paci Niki, tak to je dolezite;) myslim teda programu co sa tyka...
budete spokojni, aj jedna baba tuto z konika tam bola a chvalila velmi...a mohla by som mat na teba prosbu?

nefertitka
24. zář 2013

@zuzkat1 pravda;)

bambi7
24. zář 2013

jasne nef co porebujes?

bambi7
24. zář 2013

mam ta zbalit do kufra? 😀

ellysa
24. zář 2013

ahojte sa hlásim u nás všetko ok, deti už zdravé teda malý ešte stále kdesi má hlieny a chrapčí ale inak fajn, dnes máme dobrý deň drobcovi vyšiel druhý zúbok, začal plaziť a oliv sa konečne naučila sama hojdať 😎
@bambi7 krásnu dovolenku

ellysa
24. zář 2013

@nefertitka jedla v pohode aj mne by chutilo, taká som hladná

bambi7
24. zář 2013

jej elly super druhy zubok gratulujme 😉

a dakujem uz sa tesime na oddych hlavne nas tato ved si zasluzi uz 😉

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 keby si tam niekde videla korenie garam masala, kup mi aj tri balicky prosim ta...neviem to tu zohnat:( samozrejme ti potom dam peniaze...a mozes ma aj zabalit 😀

nefertitka
24. zář 2013

@ellysa nemas cas sa najest?🙂

bambi7
24. zář 2013

ok nef pisem si ked uvidim kupim

ellysa
24. zář 2013

skor nemám čo ale nakázala som si mužovi aby mi niečo doniesol je v bratislave tak čakám a bude nočné obžerstvo

nefertitka
24. zář 2013

@bambi7 dakujem🙂
@ellysa 😉

mabe
autor
25. zář 2013

ahojte, tak anicka uz na ceste do skolky. ja dneska si dam leharo, včera dopoledni zubar a naslednej nakup me nejak zmohl. 😝 😀 odpo jdou naší pro anicku do skolky a prijedou s tatkovou tetou na navstevu, tak mame o zabavu postarany zase, jak jinak u nas. v noci jsme zase nejak nemohla spat, porad jsem chodila na zachod, mala me hodne tlaci na mocak.

nefertitka
25. zář 2013

@mabe ahoj, tak mate uz program🙂 nasa je tiez v skolke, ja nieco porobim a to vzdy tak rychlo ubehne, kym idem pre nu, ze ani toho nejak vela nestiham 😝
zajtra ak sa nic nestane, ideme do Viedne do Zoo 😉

mabe
autor
25. zář 2013

@nefertitka jojo, porad nejakej program. uz me ale nebavi, ze anicka je po skolce s nekym jinym a ja nejdu pro ni...no, musim to ještě vydrzet ten tyden do pristiho tydne ct do kontroly a pak uz bych chtěla normalka fungovat. jee, vy se mate. anicka ma v patek divadlo ve skolce, moc se tesi a jak se tesila dneska do skolky po vcerejsku doma. 😀

mabe
autor
25. zář 2013

holky, tak tedka jsem se fakt bala, abych neporodila. byla jsem hodinu na velke - neslo to ven. a mela jsem takovy krece, ze jsem musela moc tlacit. snad to nic nenastartuju, koupila jsem si lneny seminko, tak ho musim jest. chodim 1x za dva az tri dny, ale toto bylo fakt humus. 😝

nefertitka
25. zář 2013

@mabe je to neprijemne, ja viem, s Nikolkou som tym velmi trpela. Hlavne ked mi pvoedali kvoli tvrdnutiu brucha a otvaraniu krcka, nech moc netlacim na velkej...boze, to boli muky

Niki dosla dnes zo skolky nejaka nemastna, neslana, akoby sa tam zas nieco stalo...ale nechce nic povedat...

nefertitka
25. zář 2013

a mna nejak divoko zacali boliet prsia, teraz neviem, ci z prichadzajucej MS, alebo z niecoho ineho... 😝
dnes mam este posledne atb vecer...som sa docitala, ze kym sa vajicko neusadi, tak by nemalo vadit nic, ani lieky...tak ale uvidime....dnes som 7DPO

zuzkat1
25. zář 2013

@mabe fiha...ja mam bezne taku ...na velkej... Ja tak raz za 4-5dni,ale to ako normalne nie v tehu...
Inak aj moja bola vcera u zubara-vrtali jej tak sme ostali doma...

zuzkat1
25. zář 2013

@nefertitka mozno len nechcela ist domov...moja dnes vyhlasila "posluchala som a simonko ma udrel..povedala som au" som sa smiala-je mi jasne ako asi posluchala

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru