Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mrazulkav
11. dub 2016

@lunnna Nám na genetice nezjistili žádný problém, takže nás posílají na imunologii. Na jednu stranu jsrm ráda, že jsme v tomhle ohledu v pořádku. Na druhou si lámu hlavu, kde je ten zakopaný pes 😖

lunnna
12. dub 2016

@mrazulkav U druhého zamlklého těhotenství jsem prodělala nachlazení a brala jsem dvoje antibiotika. Do toho práce a škola. Takže tady bych to snad pochopila.. Ale u toho prvního nevím.. Kdo ví, co se v těch našich tělech děje..

lunnna
12. dub 2016

@mosquito Děkuji 🙂

mrazulkav
13. dub 2016

Já nikde nic... u druhého jsem špinila a loučila se už v prvním měsíci. Ale zjistili, že to byly dvojčátka a jedno zaniklo, tak holt kvůli tomu... pak tyhle problémy skončily a já měla radost, přitom to šlo do kytek úplně 😢

bledulka84
19. dub 2016

Ahoj holky, minulý týden jsem podruhé v průběhu půl roku potratila. První dcerku (teď má rok a půl) jsem porodila po vcelku bezproblémovém těhu (od 30tt naléhala hlavičkou na čípek a hrozil dřívější porod, ale to při poloze malé neberu jako komplikaci). O druhé jsme se začali snažit v podstatě hned, co jsem začala mít znovu MS (cca po roce kojení), kojím doteď. Poprvé jsem potratila v listopadu cca v 5tt a teď v 8 tt. Oboje to bylo podobné, tělo spustilo krvácení /začala odlučovat děložní sliznici bez jakéhokoliv viditelného důvodu nebo něčeho, co by doktor viděl, že je fyzicky špatně. V obou případech se děloha vyčistila sama bez nutnosti revize. Sám je zastáncem toho, že kojení není "spouštěč potratů", pokud už je tělo připravené na to, že žena vůbec počne. Každopádně já si tímhle pořád nejsem úplně jistá. Jediný, co ho napadá, je, že mi udělá hysteroskopii, aby se podíval, jestli je v děloze všechno v pořádku nebo je tam něco, co nejde vidět přes UTZ. Holky, jaké máte zkušenosti s tímto vyšetřením a případně je tu někdo, kdo kojil a potrácel a jakmile přestal, tak proběhlo těhu v pořádku?

nefertitka
14. lis 2016

@mabe zijes?

lentixx
9. led 2017

@mrazulkav jak dlouho jsi čekala na výsledky genetiky? Odhalila imunologie něco?

mrazulkav
9. led 2017

@lentixx Na výsledky jsme čekali asi 14 dní, nebo po 14 dnech jsem volala, že slibovali výsledky a pořád nic... vyšly dobře, takže asi za týden jsme šli na imunologii, tam jsme čekali max.14 dní a výsledky taky v pořádku. Takže oba zdraví, příčina potratů neznámá ☹ kdyby se to opakovalo, poslali by mě ještě na hysteroskopii a zjištění NK buněk (přírodní zabíječi, takže v podstatě silná reakce těla na "cizí těleso")

mili1
16. led 2017

Ahojte babulky mab nef bambi ely. Este tu sem tam chodite?Ako sa mate? Ja som tu uz poriadne dlho nebola. Hladala som cez bazar hojdacku a napadlo ma ze idem najst nasu temu a pozdravit vas. No dlho som ju hladala. Nedavno sa nam narodila dcerka Karla takze Alexko ma sestricku. Papame spinkame a ja som doma a mam sa dobre. Majte sa.🙂😉

mabe
autor
25. čer 2017

@nefertitka
@mili1
@bambi

Ahojte holky, dlouhooo jsem tu nebyla...Zijeme...Anicce bylo v breznu 7 let, Pepinka bude mit v listopadu 4 roky. Leti to jako voda. Ja jsem zpet v praci od srpna. Od ledna na plnej uvazek - delam od 6-14"30, takze paradne holky stiham v 15h vyzvedávat, pokud nepotrebuji byt dyl v praci. Byvam tam tak 1x do tydne do vecera. jinak anicka bude mit v patek první vysvedceni - jde ji to moc...🙂

ted mame bezvadny obdobi, kdy uz pepca je velka,tak se da delat spoustu veci.

A jak se mate vy?🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru