Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
6. zář 2009

jinak ja bych uz potrebovala nejak cvicit nebo aspon plavat na ty zada. myslis, ze kdyz to bude ok, ze bych casem mohla? v krizi se me to blokuje a krcni pater. zatim nijak necvicim, trosku se protahnu a to je vse.

mam celkem strach z kontroly, jdu ve ctvrtek po 4 tydnech. 😒 uz je to dlouha doba. jinak uz me zacina byt lip, zacinam mit chute a to budu pribivat. 🙂 a az prestanu jest utros, tak mi bude urco lip.

bambi7
6. zář 2009

mab to je ok ze nechodia k lekarom ale ved si 2x potratila.....a okrem toho aj tvoj moze pomoct tak co no nie? 😉 moj tiez robil vsetko a tak a aj pomaha 😉
ved jasne nebudete sa hadat koli tomu ja len ze si predstavujem co by na to moj 😀
hlavne ze si ok aa ko sa citis

mabe
autor
6. zář 2009

me to mrzi, ze maji takovy reci. manza samozrejme rad pomuze. ono je to u nich tak, ze mamka delala odjakziva vsechno, tata nic. tak to maj jinak zarizeny, ale proc by me manza nemel pomoct. ja si pak po tech recich pripadam jako lenora a na nic. hlavne tedka kdyz mam ty hormony rozladeny. mimisek me uz 3tydny nepozlobil, tak snad vsechno bude ok. ale mam strach, to je jasny.

bambi7
6. zář 2009

neboj sa vsetko bude ok citim to.....a tie problem s chrbticou viem co je mala som tiez problem a to som este aj stale lezala mam ten stavec som mala zlomeny ale nedoporucili mi cvicit ale myslim ze uz ked tak tak skor to plavanie predsa ta voda ulahcuje cele telo ved potom sa popytas ci mozes ale to cvicenie by som neriskovala.....
neboj tak to ubehne a budes ciskoro maminka a budes cvicit az az 😀

mabe
autor
6. zář 2009

ja jsem se uz rozhodla, ze do prace nejdu. mam tam nahradu, kterou nemusim zaucovat, akorat personalne. zatim me penize zustaly - jednou mesicne odmeny a navysovani penez. nasi i manza to vi, ale tchanovcum to nemam potrebu rikat. to by bylo reci, rekla jsem vcera na oslave, ze zatim sem se nerozhodla a nepromyslela jsem to.

bambi7
6. zář 2009

ale co nepripadaj si ako keby si nic nerobila ved aj upratovat mozu sem tam a myslim si ze je to len dobre 😀 a okrem toho si si uz tiez zazila zvoje ......a keby to bolo opacne ze tvoj je chorucky tak skaces okolo neho no nie? 😀 tak co ved ste partner a mame si pomahat ved to by tak malo byt raz potiahne jeden potom druhy 😉 tak to ma byt a to ze svokra to ma inac to je uz jej chyba tak sa netrap
a ked nabuduce nieco bude tak jej slusne povedz ze by si rada uz mala babo a nebudes nic riskovat ze si si uz zazila svoje uz ked toto nepochopi tak nic 😀 a co hlavn e sze ste okkkkkkk aj s mimcom

bambi7
6. zář 2009

mab nemusis sa svokrovcom spovedat ved ide o teba a mimco a ty a babo ste dolezitejsi ako praca 😉 vobec nedaj na dake reci a rob vsetko ako citia a podla mna robis velmi dobre ze budes domkaaaaa

bambi7
6. zář 2009

a nezabudaj ze si nase slniecko a vsetko bude na kontrole ok uvidisssssssssssssssssssssssssssssssssssss

mabe
autor
6. zář 2009

posledni dobou jsem hodne optimisticka a takova uvolnena, bude to tim, ze jsem doma. verim, ze to dobre dopadne. uz 3 tydny me mimisek nepozlobil a zacina me byt lip od zaludku. ale zaroven mam strach z kontroly. jasnacka, ze me manza muze pomahat a kdyz je nemocnej, tak jak pises, se o neho staram. to cviceni teda jeste zvazim, ale to plavani by me urco pomohlo.

bambi, jsem moc rada, ze vas tady mam. 😉 i cas si udelate, i kdyz mate uz mimisky doma. 😉 budu muset koncit. jdu jist - udelala jsem si sopsky salat a dam si bagetku. pozdravuj malou a zatim pa 😉

mabe
autor
6. zář 2009

bambi dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi7
6. zář 2009

pa mabuliatka moje dve 😉 len pekne oddychuj pa a nestresuj saaaa a dobruuu chut

mabe
autor
6. zář 2009

bambi, fakt jak pisu, doma je me uplne dobre 😉 a mam celkem dobry vychazky 10-12:30 a 15:00- 20:30, takze az budu mit naladu, tak se neunudim a jeste na baracku vymyslet. na jare chceme stavet, teda asi jenom manza 🙂

bambi7
6. zář 2009

neboj budes chodit kukat ako mu to ide uz potom s kocikom 😉

ellysa
6. zář 2009

ahojte
mabe na svokrovcov kašli,kto to nezažil nepochopí 😒
bambi tak si to na plávaní užite. 😀
my ideme zajtra na výlet do St.Poltnu a pôjdeme na dva dni aj do Salzburgu. Inak už dva dni sa snažíme,môj teda chce o sto dušu ale ja sa pravdu povediac vôbec neviem odreagovať, strašne sa bojím...veľmi ma to mrzí 😖

mabe
autor
7. zář 2009

holky, tak jsem zpet z kontroly ze stitnice. vysledky v poradku, mam brat porad stejny mnozstvi prasku. takze je to ok a za 2 mesice na kontrolu. jinak kdyz jsem jela domu, tak jsem byla jak duchodce. jela jsem tramvaji a pak to mam 10 minut pesky nebo busem. ja cekala 30 minut na bus - jako duchodce. venku slunicko a me se pesky nechtelo, jak sem byla slaba. rano jsem vyzvracela snidani. kdyz specham a nemam na ni aspon 45 minut, tak zvracim. takze jsem sedela a cekala pekne.

aanda
7. zář 2009

Ahoj Mabe. na paradu! myslim z vysledkami 😉
ja som dnes tiez bola na kontrole. Malinky ma 2800 g. Brali mi krv na protilatky - lebo som RHneg a manzel RHpoz. a aj ster kvoli streptokokom.... No a o tyzden na kontrolu 🙂

nefertitka
7. zář 2009

uz sa ti to nebezpecne blizi aana🙂

mabe
autor
7. zář 2009

Ahoj nefi, tak jaka

nefertitka
7. zář 2009

aanda som chcela napisat🙂

nefertitka
7. zář 2009

ahoj mabe,drobec mi tu lozi,tak som nakukla,co tu nove...ako sa mas?

mabe
autor
7. zář 2009

no, zase trosku vic nachlazena. mam to tak stridave uz 14 dni, asi je to proste tehu. rymecku trosku. pak to zase prejde a zase. uz to nejak neresim, stejne jsem doma. jinak jsem byla na te kontrole stitnice a ta je ok, zatim davky me zustavaji a za dva mesice na kontrolu.

mabe
autor
7. zář 2009

jinak mam nervy z te kontroly ctvrtecni 😖

mabe
autor
7. zář 2009

zitra odpo jdu nakupovat s mamkou nejaky ty gate. vcera jsem koupila slusny teplaky, ale jeste potrebuju gate.

nefertitka
7. zář 2009

neboj sa,vsetko bude ok🙂 ved nemas ziadne problemy🙂) uz bude drobcek velky🙂)
s tym nachladnutim,ja mavam aj s manzelom rano nejaky podrazdeny a upchaty nos, to su tie zmeny teplot stale dookola,pokial nemas teploty,nemalo by to vadit....
das si spravit aj foto na uzv?

mabe
autor
7. zář 2009

nefi, zadny problemy nemam a kynu, tak snad to bude ok. foto si necham neboj a dam ho do alba. 😉 nic jdu papat, mam hroznej hlad. 🙂

nefertitka
7. zář 2009

dobru chut

bambi7
7. zář 2009

cafte babulky tak voda super malej sa pacilo moccccccccccccccccccc 😵 plavali tam kacicky ....lopta a tak 😀 moc sme si to uzili stale sme blbli bolo super takze som spokojna a mala vsetko pozorovalaaaaaa.....

a co tu nove?

mabe
autor
7. zář 2009

bambi, tak to je parada, ze se to male libilo. ja vysledky stinice ok, takze davka zustava a kontrola za 2 mesice

bambi7
8. zář 2009

dobre ranko 🙂

no kde ste?halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

mab super se je to ok 😉 ved ako inak 😉

mabe
autor
8. zář 2009

dobre ranko, bambi my tehotni jeste spinkame. 😀 nejak se me posledni dobou nechce vubec vstavat a to chodim spat v 22h nejpozdeji. mozna to jeste bude tim utrosem. zdal se mi sen - byly jsme s manzou v parku a mely jsme holcicku, uz trosku chodila. takze padala a behala a tak. desne zivej sen. 🙂 dneska dopo trosku uklid, pak si udelam k omacku ryzu a odpo s mamkou do mesta nakupovat neco na sebe. potrebuju dalsi gate a nejakej zavinovaci svetr. nevim, jestli si uz koupim tehu gate nebo jenom dalsi u tamanu vetsi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru