Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
21. zář 2009

tak to je skvelé,inak Mabe u nás je teraz moderné, že si už od 10 tt môžeš dať zistiť pohlavie, ževraj je to na 99 %. 😀
ale ja by som na to asi nešla, bála bz som sa, že sa zasa niečo stane a bude to ešte horšie.
Inak ja som to zle rátala dnes som len 27 DC mrcha ešte nikde, aj keď ma ide rozdrapiť, ako ma bolia vaječníky aj kríže. BT stále hore, ale nejak to nevidím ružovo, teraz len aby ma mrcha nežrala a prišla normálne. 😠

nefertitka
21. zář 2009

ahojte...
mabe,super,zeje vsetko ako ma byt🙂)
elly,este mozes byt tehotna;)
bam,to je divne,nam mudr.zas vravela,ze minimalne od 4,5 mesiaca,ked dieta nie je dojcene,uz ho treba dokrmovat...ale je jasne,ze pocuvas svoju lekarku,tak ako ja svoju;)

casia
21. zář 2009

Ahoj děvčata, já po odmlce moooc zdravím, já pravidelně čtu, ale nepíši vždy 😉 mabe, moooc gratuluji, tak jsem byla potichu, aby se nic nezakřiklo, teď už bude jistě vše ok, hezky rostete, děláš nám radost a doufám, že se ostatní brzy připojíme 😵 holčiny...ty vaši andílci jsou krásní, taky se těším, až budeme mít jedno malé voňavé doma...elly...to ještě může být a když nee, tak příště na tutáč 😀
Já jsem to teď akorát dostala, příšerně mě bolí břicho, jsem ale ráda, že mám cyklus zpět, my se pořád nějak nesnažíme, po revizi jsme chtěla hned, celá žhavá a teď mám nějak podvědomě obavy a navíc se mi daří, pracovně a i makám na sobě, tak mi to sluší a zase nevím noo, prostě buď před vánoci nebo až po jaře, protože po druhé do smolného února nechci jít, navíc jsou pak ty chřipky a to je asi důvod těch dvou nezdarů, moje náchylnost k nemocem, takže já jsme teď zase nějaká vyklidněná a zase mě to malinkou pustilo a nespěchám, fakt ale je, že v říjnu jdeme do caru, to už jsem dávno objednaná, aby si nás třeba už preventivně vzali do péče a vše dovyšetřili a když to bud nezbytné, tak do toho půjdeme, uvidíme, jak to dopadne, necháme to koňovi...co elly, jak prednison, kdy máš tu kontrolu?
Já dala jen ten wobenzym a od té doby, ťuk, ťuk, jsem zdravá, ty výsledky můžou být nižší i díky nějakému nachlazení, zatím ok, držím palce, ať už je to ok a zadaří se ...a to všem 😵 😵 😵 tak já zase budu číst a něco přihodím, čtu denně, facebook a koníka 😵 😵 😵 😵 mějte se a smějte se 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
autor
21. zář 2009

casi, ahoj. dekuju. do niceho se nenut, az to prijde, tak to prijde. 🙂

casia
21. zář 2009

no přesně, to je jasný, ale víš jak, čas a věk letí...to je jediný a vzpomínám na ty reakce, jak bylo celé okolí přešťastné a teď všichni čekají...kdy už...to je takový co mi štve a bojím se nejen nezdaru, ale celkově těch nervů, já si nějak neumím poručit a neřešit...no ňák bude, dávej fotky kočko, těším se s tebou 😵 😎 😀

mabe
autor
21. zář 2009

casi, ja vim o cem mluvis. po dnesku jsem celkove nejak klidnejsi. ale do tedka to byly nerviky.

casia
21. zář 2009

hezky si to užívej...dáváš na sebe pozor, to je super.... 😵 už to utíká, za chvíli ho budete mít doma a pak v novém domečku 😉

mabe
autor
21. zář 2009

casi, pozor davam, vsak jsem doma a budu do konce. pro mimiska cokoliv i kdybych se mela unudit. zatim jsem porad unavena.

mili1
21. zář 2009

Ahojteee, mab gratulujem uz bude len dobreeee na nic zle nemysli a bud doma do konca / vidis ze to predsa pomaha 😉
Nef nam povedal lekar ze kojene deti netreba prikrmovat do 6 mesiaca vobec, ale nekojene treba od 4 mesiaca
aj ja tak viem.....vy ste s cim zacali malu prikrmovat / stavicky, vyzivy atd?
Maly je dnes dobry, uz sa riadne nahlas smeje ...aj mi odpoveda a gagaaaaa....
😀
Nef vasa sa ma ako? co ma nove?
Bambi ma dalsi ceierny bod 😀 ale ked pripravuje svadbu ma ospravedlnenie 😀
Tak sa zatial majteeeeeeeeeee

mili1
21. zář 2009

Jooj a fotky urcite pridam len som teraz dost chora a nemam casu ...musim oddychovat...

ellysa
21. zář 2009

casia ahoj, dlho si tu nebola 😀
prednison beriem už tú nižšiu dávku, mne nedali v Podolí kontrolu, ževraj netreba, spoliehali sa na to, že to pomôže.A hlavne kvôli diaľke a peniazom, mám sa ozvať iba ak by som do pár mesiacov neotehotnela, alebo znova potratila. Inak bola som z neho len trochu náladová a unavená.
mili lieč sa 🙂
ja tiež ležím, umývala som okná a vysávala a začali ma bolieť kríže-n som kalika 😉

bambi7
21. zář 2009

cafte babule nef u nas sa prikrmuje od 5mes....este je cas......ja sa nikam neponahlam pekne pribera

😀 dnes sme mali super den mala sa stale smeje a boli sme plavat a aj sme sa potapali 😉 bolo to super je to nasa sikulka 😉 ........

elly ńeboj budes coskoro tehulka nasa 😉

a mabus gratulujem k vysledkommmm 🙂 ale ved ja som ti hovorila ze urcite to vyjde ved ako inac 🙂

nefertitka
22. zář 2009

ahojte....mili,my sme zacali s hipp mrkvickou,vzdy sme jej 3 dni davali jednu novu potravinu,po mrkvicke dostala brokolicku,cukinku,kukuricku a tak....potom mrkvicku so zemiacikom a uz teraz skoro vsetko papa...len mudr. nam stale vravi,ze jej mame davat hotove prikrmy,hipp,hami,sunarek,hamanek atd., a ze ked jej uz budeme kupovat zeleninku alebo ovocie cerstve, tak mame kupovat bio. Tak aj tak robime...bojim sa dat jej nieco len tak,a hlavne nie mrkvu, ta obsahuje vela dusicnanov,z toho sa dieta moze az zadusit.Ale banan jej davam normalny, aj karfiol,cuketu .... brokolicku,ale zemiaky,mrkvu kupujem hlavne bio...a zacina sa prvy mesiac zeleninkou,dalsi az ovocim...a potom uz davas na desiatu ovocie,na obedzeleninku s maskom...keby si potom chcela poradit,kludne sa spytaj🙂
a inak sa mame fajn,len nam vcera nikolka spadla hlavickou na roh stolicky,dvihala sa hore,obaja sme boli pri nej a aj tak sme ju nezachytili,strasny naraz to bol, hrozne plakala, ma na hlave obrovsku hrcu teraz,sli sme rasej na pohotovost,spravili jej rtg a boli sme aj na neurologii, vsetko je chvalabohu v poriadku....super nas tam potesili,ze nam este milion krat padne,hlavne,ked zacne chodit....

nefertitka
22. zář 2009

stale je clovek pri nej a aj tak padne....

mabe
autor
22. zář 2009

bambi, ja vim, ty mas vzdycky pravdu. proc ja ti neverim????? 😀

jinak dobre ranko, tedka jsem absolvovala odber krve a zvladla jsem to sama - brala me 3 zkumavky. Me se totiz mota hlava posledni 3 dny, tak jsem mela strach.

mili1
22. zář 2009

Mab no si sikulka... 😉 Nef to sa stava u deti...moja neter sa minule tak salela ze spadla hlavou do radiatora / hned s nou bezali na pohotovost ale bolo vsetko v poriadku...clovek sa vystrasi na smrt..
Ale hlavne cim vacsi davas pozor tak sa to stane... 😒
Malinky je uz riadny valibuk / uz ma urcite vyse 7 kg ak sme boli v poradni naposledy mal 6500 g a to je uz mesiac tak riadne pribera aj stehienka ma riadne 😀
A babule chcem sa spytat nef a bambi vy ste dali male zaockovat aj proti rotavirusom? Lebo mne teraz hovorila kamoska ze dala zaockovat a nam to lekar ani nespomenul 😒 tak zato sa pytam...

mili1
22. zář 2009

Mab kukala som album/pekne bruskooooo a male mabuliatkooooooooo 🙂

mabe
autor
22. zář 2009

mili, dekujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mili1
22. zář 2009

mab som rada a tesim sa s tebou

mili1
22. zář 2009

Nef a urcite sa podtom s tebou poradim s tou stravou ale este mame cas.....malemu chuti najviac moje mliecko 🙂

nefertitka
22. zář 2009

ahoj mili,nedali sme ju zaockovat....
a jasne,tvoj ma este cas na ine papkanie;)

mili1
22. zář 2009

Ahoj nefff, co robi malinka?

mabe
autor
22. zář 2009

holky, kdyz jste byly na PN, nepripadaly jste si, ze jste lajdacky? Me uz je lip a dneska mam takovej pocit. To jeste 5 mesicu budu doma? Nejsem lajdak, ze ne? Delam to pro rodinu, i kdyz nemam zadne problemy, tuk, tuk, tak chci, aby to napotreti vsechno vyslo. Nechci nic riskovat.

nefertitka
22. zář 2009

mili,malinka lozi hore dole a rozmysla,co by vyparatila🙂a tvoj maly?
nie mabe,nie si lajdak,take veci si nemysli!robis pre vas to naJ co mozes

aanda
22. zář 2009

ahojte babulky... aj vam isli tie posledne tyzdne tak pomalicky??? ja uz sa neviem dockat. vcera som bola na kontrole, zatial vsetko OK. takze cakame 🙂 no a trochu som prechladla, tak ma dnes boli hrdlo, hlava a usi.... 😠 takze cajikujem a som domka 😒 ani nepojdem na prechadzku... ufff to bude dlhy den

mabe, krasne rastie ten tvoj drobcek 🙂 vobec si nenamyslaj, ze si lajdacka.... clovek niekedy musi "spustit nohu z plynu" aby si mohol neskor uzit nieco velkolepe 😉 vobec sa netrap, nikoho nepocuvaj kto ti hovori somariny... je to len tvoja a manzelova vec ako to riesite 😉

mabe
autor
22. zář 2009

holky, tak jsem po o vytuhla na dve hodky. Uplne drsne. Tedka jsem si dala rohlicek s tou sunkou a kousek parizaku, pak koblih a je mi spatne. Takovy ty navaly z prasku a to sem si ho vzala v 10h. 😒 Dalsi si vezmu kolem 17h. Tedka jdu delat kure na paprice a uklizet.

Zdal se mi zvlastni sen: Kdyz sem se natacela doleva nebo do prava, tak se me hejbalo i bricho a byla tam takova guca. A vedela, ze je to mimisek, tak sem ji vzala do ruky a on se normalne hejbal. 🙂

nefi, andy, diky holky. Ono jak uz me je trosku lip a mam za sebou prvni trimestr, tak si rikam, jestli to nestaci. Ale vim, ze je v praci stres, zima, stejne je tam zastup. A takhle moje kolegyne chodila do prace a to nemela pod sebou lidi a pekne celej den sedela a pak ke konci mela vysokej tlak a byla mesic v porodnici a rodila o mesic drive.

mili1
22. zář 2009

Aanda mne sli posledne dni hrozne pomaly...tak ti aj verim ze sa ti to vlecie....ale predsa lepsie je byt doma ako v nemocnici lebo som to zazila ...a bola so mnou jedna baba ktora bola v nemocnici od 16 tt az do konca ..a vydrzala a ma teraz malu princeznu...doteraz sme v kontakte 😉
Mab vobec si nenamyslaj hluposti,,,,ved ja som len lezala doma na konci a potom ak k nam prisla navsteva tak sa ma pytali ako sa mam no a moja svokra na to , ze ako sa mozem mat dobre ked nic nerobim len lezim...tak som jej povedala ze keby som sa mohla s nou vymenit tak ihned ....no a bola ticho.. 😖
Takze nikoho nepocuvaj a pekne oddychuj.... 🙂
Nef maly spinkal, je dobrucky....a je uz riadny spekulant 😀
Tak sa zatial majteeee

mili1
22. zář 2009

A inac mab v zivote sa este narobis tak peknne oddychuj.....

mabe
autor
22. zář 2009

mili, diky za ty slova. oni to nechapou. nasi jsou uplne paradni a podporuji me a rikaji, ze mam byt doma v klidu a nic neriskovat a ty tchanovci, to uz jsem psala. Nechapou, proc bych mela byt doma cely tehu. To rizikovy obdobi chapou, ale pak uz ne. Takze tedka po NT vi, ze je to ok. Tak me urco reknou, proc nejdu delat. Uz se na ty kecy chystam. 😒

Pak dalsi vec, kamaradi jedou pres silvestra na hory do rakouska. Ja samozrejme nepojedu, ale rekla jsem manzovi, aby jel. On strasne rad lyzuje a v zahranici nebyl hrozne dlouho. Pekne se o me stara, bude stavet barak a tak. Tak si to zaslouzi. A uz slysim tchanovce, jak je mozny, ze ho poustim samotnyho. Oni jsou porad spolu od 16 let a nikam sami zvlast nejeli.

mili1
22. zář 2009

Mab kludne ho pusti ,,,ved nech si aj on oddychne...a tie reci si nevsimaj... 😒
Ja chcem mojmu kupit motorku lebo je dobry tak si ju zasluzi a velmi by chcel ....tak sme sa dohodli ze potom trocha neskor kupime a bude rad....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru