Dva dny po plodném dnu přišla MS

marselina
23. led 2019

Prosím o radu,snažíme se o miminko pátek,sobota plodné dny,neděle ovulace,pondělí plodný den.Dnes přišla mrcha,dle menstruačního kalendáře měla přijít až za 11dni.
Stalo se to také některé z Vas?Je to normální ???

petulejan
23. led 2019

Ano i to se stává. Já to tak měla minulý rok a paradoxně jsem potom otěhotněla.

sudylichozrout
23. led 2019

@marselina a ty plodne dny mas zjidtene z ultrazvuku ci ovulacnimi testy, nebo se ridis jen nejakym univerzalnim kalendarem?

marselina
autor
23. led 2019

@sudylichozrout mám aplikaci ms kalendář,řídím se dle toho

sudylichozrout
23. led 2019

@marselina no, tak to je chybka, vzdyt ten kalendar tvoje telo nezna a vubec nevi, kdy mas plodne dny. Ma tam nahozeny nejaky prumerny ci idealni cyklus. Jestli chces zjistit, kdy mas ovulaci, pouzivej ovulacni testy, nebo chod na ultrazvuk k lekari 🙂

zazulinka
23. led 2019

@marselina měla jsem můj kalendář aplikaci a podle něho jsem měla otěhotnět v den menstruace takže aplikacím v mob bych rozhodně nevěřila.. A pokud to máš pravydelny ciklus a tet ti to tahle přišlo dříve určitě když se snažíte o miminko poradila bych se z ginekologem ten vám udělá vyšetření a uvidíte

tynka9
23. led 2019

Pokud máš pravidelný režim (tím myslím, že nechodíš na denní/noční), tak je i dost přesné měření bazalní teploty, jen si má to potřebuješ pořídit teploměr na 2 des. místa a nařídit si budíka... u nás to fungovalo lépe než ovu testy.

sudylichozrout
23. led 2019

@tynka9 jo, vidis, na to jsem zapomnela. Chtela jsem to napsat a vypadlo mi to 🙂 Mas samozrejme pravdu, ta bt je asi nejlepsi.