Endometrióza, krátká luteální fáze. Jaké je možnost otěhotnění?

gramiska
4. lis 2022

Ahoj maminky a Snažilky.
Moc prosím o radu,jsem z toho všeho jelen.
Je mi 34let a mam doma už dvě detičky-holčičku 8let a chlapečka 6let.
Radi bychom ještě jedno štěstí.♥️
Vzdy jsem otěhotněla první měsíc snažení.
Nyní se snažíme už 4m a nic😢
21.10 jsem byla u svého gynekologa,vzdy mám cyklus 28dni.
Toho 21.10 jsem byla 14ty den cyklu a Dr mi řekl ze mám 17mm folikul v levém vaječníku a ze to na ovulka vidí za 3-4 dny,spis 4,tedy 24-25.10.A SNAŽENÍ BYLO VELKÉ😉♥️
Zároveň mě bolí částo v levém vajecniku,a Dr mi řekl ze to vypada dle UTZ na endometriozu ale ze mám zatim zkoušet otehotnet.

Pokud tedy 24-25.10 Byla ovu,jsem dnes 10-11 den po ovu a 28.den cyklu. Dnes mi měla prijit ms. Jen jsem zašpinila ale testy bílo bíle..

Je možné ze mám kratkou Lut. fazy 10dnu kvůli endometrioze a nedozravaní vajiček,je možné při 10ti denní l.fazy otehotnet. Nebo je to malo a nestiha se případné oplodněné vajicko zahnizdit,tudíž mi to vezme ms.? Otěhotněla někdo při endometrioze? Je mi z toho strasne moc smutno a byť už dvě deticky mame,po 3tim moc toužíme. Jsem z toho všeho nějaká zlomena a prosím o radu a zkusenosti♥️

lencaa11
4. lis 2022

@gramiska tak 4 měsíce je krátká doba na závěry myslím že úplně hodit to za hlavu by pomohlo ze všeho nejvíce lékař vám řekl že to vypadá ne že to je to co píšete pokud máte Ms jak máte tak por ověřeni bych vyzkoušela ovu test celý cyklus a uvidíte test se dělá v den Ms nebo zpoždění po Ms jinak se dá otěhotnět i s edrometriozou sice je to na díl ale ženy otěhotní

gramiska
autor
4. lis 2022

@lencaa11 dekuju za útěchu. Vim ze 4m není žádná doba,ale taky vim ze nám to šlo vzdy hned 1.mesic a ta krátká lut. fáze mě mate taky.Zas tak moc tomu nerozumim ale když hnízdění je klidně 10-11 den a to už mi má dnes prijit ms tak i kdyby se zadarilo tak si myslím ze mi to ms odnese,driv než se stačí něco uchytit.
Ovu testy chci zkusit urcite,ale tento mesic jsem měla potvrzeno od lékaře tak vim kdy ovu byla.🤔

lencaa11
4. lis 2022

@gramiska když máte 28 dní cyklus a lékař vyděl že ovu by mohla bejt v ten den tak to by vám řekl že máte krátký cyklus někdo má ovu i později má to jsou dobře testy nabo bazální teplota a když dneska máte mit Ms a nic tak se ovu klidně mohla posunout tělo není stroj prostě bych maximálně začla dva cykli dělá ovu test a podle toho pozanete své tělo trochu ale jinak bych to nechala na těle tohle je největší blokace honit se za tím já chci atd ..

gramiska
autor
4. lis 2022

@lencaa11 to jsem blazen,teď jsem se vratila k testům a vidim tohle ale já nepockala,nevidela jsem nic a tak jsem od nej odesla tak nevim,ale asi spis to je po limitu.

gramiska
autor
4. lis 2022

@lencaa11
Nejhorsi je,ze to co pises já vsechno vim,jen to asi člověk občas potřebuje slyšet od nekoho jineho.🤦🏻‍♀️☺️ Ovu testy zkusím když to opravdu nevyjde. Dekuju Lenčo

lencaa11
4. lis 2022

@gramiska test vypadá že něco ukazuje ještě bych zašla do lékárny pro test a otestovala během dne držím palce 🍀🍀😉

gramiska
autor
4. lis 2022

@lencaa11 dekuju♥️ Myslím ze ještě 2-3dny zkusím pockat,pokud nedorazi driv ms.

nina004
4. lis 2022

@gramiska 10dní LF nebude problém. Pri synovi mi stačilo 9 dní a teraz sa mi po pôrode predĺžila na 10 dní a ani neviem ako som otehotnela a to mám kopec gyn.problemov. Inak na teste sa čosi črtá, tak držím prsty ✊☘️