Falešné příznaky těhotenství. Jak si pomoci?

kkkt
14. kvě 2022

Jiz rok se snazime o druhatko. Zatim bezuspesne. Co me, ale od ledna, trapi jsou trvajici tehotenske priznaky, ktere jsou mesic od mesice horsi 😨 Nemate nejakou radu jak si pomoct, aby se telo vzpamatovalo?

leniczka23
15. kvě 2022

@kkkt to jen psychika, ta je mocná, nikdy jsem se necítila víc těhotná než když jsme se začali snažit. Tady nejde o tělo, ale o mysl. Asi by bylo fajn se nějak odreagovat, ale vím, že to je těžké. Tak jen držím palce.

lida9
15. kvě 2022

psychika... nekdo je hypochondr a ma priznaky prakticky kazde nemoci a ty zas tehu... spis se zamysli nad tom co mas a jake mas stesti ted, nez se honit za necim vytouzenym ...

kkkt
autor
15. kvě 2022

@leniczka23
po tom roce uz to beru spis prijde prijde. Porad na tom nejsme jak nasi kt na me i brachu cekali 5 let. A navic ted porad neco delam a vymyslim 🤔 Na zahrade jsme ted vic jak doma a se synem neni nejak extra cas na hrabani se v sobe 🤔
@lida9

terkync
15. kvě 2022

@kkkt nejvíc těhotná sem se cítila při snažení a negativních testech. Za mě je to taky prostě psychické a posilněné našimi hormony. Ale upřímně, asi jiná rada než otěhotnět ti na to všechno nejspíš nezabere.. držím palce 🍀

ivetkafek18
15. kvě 2022

Ja to mala stejne. Když jsme se snazili tehotenske priznaky sem mela kazdy mesic 😀 predtym vubec a ted uz na to proste prdim nesleduju se a cekam jestli mns pride nebo ne. Uz to neresim mam 6dnu do mns a priznaky uz nemam protoze si je nenamlouvam 🙂 drz se

domka001
15. kvě 2022

@kkkt Já se cítila těhotná každý měsíc co jsme se snažili,až když sem na sobe nepocitovala nic sem si rekla tyjo co se děje? Zkusím test a tam dálnice.. a pomohlo to jen vypustit z hlavy,kdyz jsem řešila hledání práce... 3 měsíce hledání práce,a poslední měsíc kdy už jsem to neřešila a mela jít do práce to proste přišlo. Držím palečky,ať se povede se nějak odreagovat.

kkkt
autor
16. kvě 2022

@ivetkafek18 ja mam taky prave jen nastavene na mobilu at me to den predem nahlasi ze ma prijit. Jen ty priznaky jsou vetsinou rychlejsi 🧐

kkkt
autor
16. kvě 2022

@domka001 dekuji, no snad si to brzo sedne 🙏 taky pomalu pokukuji po brigade/praci, resim zahradu, na chazu jsme si vymyslela program. Tak snad budr lip 🙏

ivetkafek18
16. kvě 2022

@kkkt no mne porad bolela deloha a rikala sem si ze jo to bude ono. A kazdy mesic zklamani. Tenhle mesic mne to poprve neboli a bylo mi vcera spatne a dnes rano taky. Kdo vi. Ja to nechavam tak. Prisla sem uz o 4. Kdyz mam mit dite tak budu 🙂

packa22
18. kvě 2022

@kkkt mám to stejně.. je to fakt v hlavě. Jenže nejhorší je, že i když to člověk ví, ale tolik po miminku touží tak prostě nejde vytěsnit. Já tenhle měsíc měla snad všechny příznaky.. byla jsem přesvědčena že to vyšlo až jsem se tak psychicky vydeptala, že jsem 5 dní před MS špinila, což se mi nikdy nestalo. Prostě to tělo jsem sama asi tak zmátla. No samozřejmě to nevyšlo, MS se dostavila a já už si jen tluču na čelo..

kkkt
autor
18. kvě 2022

@packa22 nejhorsi na tom vsem je ze v hlave to je, ale nijak se na to neupinam. Netestuji ovulaci ani nehonim duchy 🤷‍♀️ ms prijimam jak to je. Tento mesic je pro me nevim proc nejtezsi. Kezby to slo nejak "zklidnit" porad se necim zamestnavam. Uvidime co nam osud prinese 🤔 kazdopadne u me je ms tento mesic taky zahada, slabsi a kratka 🧐
Drzim palecky at se zadari🍀