Falešné testy?

teplaka1
4. lis 2022

Hezky večer.. mam do MS 2 dny..
Od vrchu In Time,mamatest a sluníčko
Vsechny maji ducha..na fotce neni tak videt jako ve skutečnosti... mam to brat jako pozitivní a n3bo jsou vsechny falešný... In Time byl az po 10minutach a ty dva dole vylezli skoro hned...snazime se 6 měsíců a jednou jsem potratila v 7tt...Mate zkušenosti?

teplaka1
autor
4. lis 2022
katherine177
4. lis 2022

@teplaka1 ukazují vám to různé testy ,podle mě to falešné nebude

teplaka1
autor
4. lis 2022

@katherine177 sluníčko a mamatest jsou stejna firma a ten In time byl az po 10ti minutách..to se mi nezdá právě..moc bych si přála aby to nebyli falešné

lencaa11
4. lis 2022

@teplaka1 asi bych zvolila jiný typ testu Dr max ,Benu ,atd ..

teplaka1
autor
4. lis 2022

@lencaa11 driv jak v pondeli se do obchodu uz nedostanu..

teplaka1
autor
4. lis 2022

@lencaa11 a ze by byli vsechny 3 falešný me zaráží
Právě

teplaka1
autor
4. lis 2022

@teplaka1 toto je dr max dnes rano, poslední co jsem mela od dr maxe

lencaa11
4. lis 2022

@teplaka1 mamatest - sluníčko je teď hodně špatný každé dělá // pomalu a ten třetí vam vyšel po 10 min ož je bráno jako negativní proto radši zvolit jiný typ třeba

teplaka1
autor
4. lis 2022

Šla jsem si schválně udelat dalsi test mamatest a opět je viditelná druha carka.. tohle přece neni normální 4 testy skoro po sobe a falesny ...s tim uz se musi opravdu neco udelat..😔 tolik zklamání..

teplaka1
autor
4. lis 2022

A ani to neni duch ale už pěkná viditelna čárka

kocila
4. lis 2022

@teplaka1 a proc si myslis,ze jsou falešni?,,mysli,ze jsi tehu a pokud bude stejny test silit,je to na dobre ceste..zkus testnout za 2 dny,nemusis detat 4 testy denne,vysledek se nezmeni.. drzim palce🍀

teplaka1
autor
4. lis 2022

@kocila delala jsem je schválně abych vedela jestli budou vsechny ukazovat a nebo jsou ty mammtesty opravdu tak spatny.. ale samozřejmě ze bych si přála aby nebyli..ale uz mam strach.. udelam po vynechání MS a uvidime..

ivalong
4. lis 2022

Na dnešním už jde vidět, zkuste zase za dva dny👍

pajusz
4. lis 2022

@teplaka1 👍

jjasmina
5. lis 2022

@teplaka1 jistota je jít na krev jako samoplatce

teplaka1
autor
5. lis 2022

Nedalo mi to,zajela jsem si pro testy DrMax a Livsane z Benu...no tak asi to nebyli falešný testy...kez by uz to vyslo a sílili 🍀🙏🙏

pajusz
5. lis 2022

@teplaka1 🍀🍀🍀

vero987nika
5. lis 2022

@teplaka1 gratuluji a držím všechny palce 🤍

pajasala
6. lis 2022

@teplaka1 gratuluji určitě už to vyjde

pajusz
6. lis 2022

@teplaka1 tak co dnes žádný test? Dej vědět

teplaka1
autor
6. lis 2022

@pajusz ano pred chvili jsem udělala další 😀 jsem hrozna ale sílí krásně..1 den zpoždění 🙂 🙏🍀

pajusz
6. lis 2022

@teplaka1 nejsi hrozná, jsi prdlous jako my ostatní tady, takže krásně zapadame 🤪 krásně to sílí holka 🥳 to je bezvadný ❤️❤️❤️

teplaka1
autor
6. lis 2022

@pajusz jsem rada ze je nas vic 😀 nejvic na tom je to ze jsem naposledy krvacela SP v 7tt a pak jsem na sobe citila ovulaci a hele jak to vyšlo.. takže vlastně hned ani jsem necekala na dalsi cyklus po SP...asi bylo ,,pohnojeno,,jak se rika

pajusz
6. lis 2022

@teplaka1 to je mazec 😄❤️ a přesně bylo zorano tak jsi zasela 😄

katherine177
6. lis 2022

@teplaka1 tak hlavně ,aby se to udrželo ,protože jste nenechala proběhnout aspoň jednu ms.Doktorka mi to vyloženě zakázala ,že po potratu aspoň jedna ms ,ono můžete otěhotnět,ale tím že není sliznice ještě připravená,tak to prostě může dopadnout blbě.

teplaka1
autor
6. lis 2022

@katherine177 byla jsem v 7tt bez revize,vse odeslo jak ma a děloha čistá..Doktor nevidel problem proc to znovu nezkusit..ale akorat mam ted strach mnohem větší ... děkuju

katherine177
6. lis 2022

@teplaka1 já měla právě zamlklé těhotenství které skončilo samovolným potratem v 8 tt a i tak mi to právě bylo tak řečeno ,že ženská chce rychle otěhotnět,aby prostě nějak zalepila tu ztrátu ,ale že je zde riziko ,že to může skončit zase zamlklým potratem nebo ,že se třeba špatně uchytí to vajíčko a bude následovat další zklamání ,tak proto .Jinak držím pěsti 🍀

teplaka1
autor
9. lis 2022

4 dny zpoždění 🙂 a sílí 🙏 🍀 ❤️

katherine177
9. lis 2022

@teplaka1 nádhera

pajusz
9. lis 2022

@teplaka1 to je bájo 🍀🍀 mám velikou radost ❤️ kdy ses obj na kontrolu?