Femibion, jaké s ním máte zkušenosti?

ladus88
11. dub 2013

Jake s nim mate zkusenosti?Koupila sem ho ted po ctyrech mesicich ziva gs mamavit.

katja77
11. dub 2013

Můj gynekolog tvrdí, že je ze všech dostupných nejlepší... Já ho beru celý těhotenství a maximální spokojenost 😉 Nejdřív jsem brala tu 800 a teď 400 a budu to brát i v době kojení....

zlatelevizeedna
11. dub 2013

Brala jsem také celé těhotenství (800 i před) a 400 beru i nyní při kojení.

sonka.77
12. dub 2013

Femibion beru také, protože mám potvrzeno z krve, že špatně štěpím kyselinu listovou, tedy Femibion je pro mě velmi vhodný. Zkušenosti těžko říct, věřím, že je dobrý, ale jestli moje dítě bude zdravé, inteligentní a bude mít bystrý zrak můžu posuzovat asi tak až v 18 letech. 😀

misha83
14. dub 2013

Taky mi byl doporucen jako nejlepsi.

majka1976
14. dub 2013

Já jej taky brala celé těhu a myslím, že super. Pak jsem ale vyhrála s nějakou fotkou s pupíkem balení vitaminů na celý rok - jmenuje se to "Chytré miminko" tak teď jím to a myslím, že tady dobré.

dominika91
16. kvě 2013

Doktor mi ho taky doporučil když jsem otěhotněla ale pak jsem v 5tt potratila a doktor mi řekl že prý to má málo kyseliny listové a doporučil mi calibrum babyplan a nosifol, ten je prý pro správnou funkci vaječníků a doporučuje se spíš ženám které nemůžou otěhotnět ale je vhodný ho brát i celé těhotenství..🙂

bibianca
26. čer 2013

Taky plánujeme miminko a přemýšlím o tomto přípravku. Nevíte, jak dlouho před plánovaným těhu se má brát?

janapavlik
26. čer 2013

Také mi ho moje gynekoložka doporučila, beru ho od začátku těhotenství, před těhu jsem brala kys. listovou.

adenka84
26. čer 2013

@laduss88 Mě ho doporučičli už v Caru.. prý je z těch vitamínů pro těhulky a plánované těhotenství nejlepší jaký u nás trh nabízí..
teď jsem ho začla užívat znovu- plánujeme druhátko .)

zunem
27. zář 2013

Kamarádka lekárnice též doporučila jako nejlepší. Jak píše sonka.77 je už nějak naštěpený, takže se nejlépe vstřebává. Dneska jsem objednala na inetu za 289,- 30 tbl. několik balení 🙂)