Františkovy Lázně jaro 2021. Nechystá si někdo vyběhat?

1306
4. led 2021

Ahoj holky, nechystá se někdo si na jaro vyběhat lázně?

wendystan
Autor odpověď smazal
Zobraz
wendystan
16. bře 2021

@nikola_1989 Tak důležité je, jestli jste si lázně užila a že vám pomůžou. Já jedu do Adlera, tak jsem zvědavá...doufám, že ten nehorázný doplatek bude stát za to 🙄

nikola_1989
17. bře 2021

@wendystan Jestli pomůžou ukáže čas, ale jsem odpočatá psychicky, takže můžu doporučit. Adler bude také určitě moc fajn, ikdyž ten doplatek opravdu není malý 🙄 Jestli máte ráda procházky, tak si volný čas užijete. Přeji, ať se Vám tam líbí.

wendystan
17. bře 2021

@nikola_1989 Děkuji moc 😊 jsem hodně akční, v lázních mne čeká denní běhání a procházky, takže už jsem projela mapy a vím, že je tam kam jít, na to se těším 😊 Každopádně Vám přeji hodně štěstí, ať už je jenom dobře 🙏

dinr
27. bře 2021

Dobrý den, taky se mi už odchod blíží. Budu ubytována v Goethe hotelu. Trochu mně děsí představa balení věcí 😀 . BTW PN bude vystavena až na místě, že ano? Děkuji.

wendystan
27. bře 2021

@dinr kdy jedete? 😊
Balení věcí bylo šílený 😂 ale snad mám všechno 🙊

dinr
27. bře 2021

@wendystan 11. 4. nástup, vy si už užívate?

wendystan
Autor odpověď smazal
Zobraz
wendystan
29. bře 2021

@dinr ano 😊
Neschopenku vám vystaví tady 😉

barbarelad
29. bře 2021

Ahojte holky, taky se chystám do FL, pokud mi to teda pojišťovna schválí, čekám každým dnem. Chci se zeptat, jak to probíhá po schválení? Volaly jste si do některého z hotelů nebo Vám pojišťovna přidělí hotel i termín? Mám na návrhu naléhavost I. - na VZP píšou, že je nutný nástup do měsíce od návrhu - nevíte jak to je? Moc díky a užívejte lázně, ty které tam jste!! 🙂

dinr
30. bře 2021

@barbarelad mne sa Vzp vôbec neozvala a cca 10 dní po tom ako som žiadosť odniesla na VZP prišla priamo pozvánka z lazni. Z tej najväčšej spoločnosti do hotela Jesenius. Zavolala som do Goethe, ktorý mi vyšiel minimálne o polovicu lacnejší, že chcem bývať u nich, či majú voľno. A teraz čakám na papiere od nich, v podstate ofiko pozvánku.

peta19888
13. říj 2021

Ahoj,chystam se do FL ted v listopadu…Ale!Vcera mi byl napsany poukaz,muj praktik mi ho vyplni az nejdriv v utery,coz bude 19.10.Potom hned pujdu na pojistovnu.Ale neumim si predstavit,ze potvrdej tak brzy.Moje dokorka v CAR mi to napsala s tim,ze v listopadu pojedu.Ale kde mam jistotu,ze mi to pojistovna tak rychle schvali??Stalo se vam to nekomu?
Dalsi dotaz..nikdy jsem v laznich nebyla a nevim co obnasi uvodni informace a kde se je dozvim..napr. kdy vubec budu nastupovat,v jakem dome budu bydlet,na jak dlouho na dny presne budu atd?Budu rada,kdo uz jste takhle nekde byly,kdyz mi poradite.Dekuju moc 🙂

peta19888
5. lis 2021

Ahoj, kdo je uz ve Frantiskovych Laznich, chtela jsem se zeptat, kdy jste platily pokud jste byly napr. v Pawliku nebo v jinem hotelu, ktery se musel doplacet? Jeste pred pobytem nebo az na miste pri prijezdu? Dekuju 🙂

talucie
8. led 2022

Ahoj Holky. Dostala jsem od své lékařky doporučení na komplexní lékařskou péči do Františkových lázní. Chci se zeptat na informace ohledně objednání a ceny pokoje. Pokud chci být na pokoji sama. Našla jsem na stránkách ceník. Např. Hotel Pavlík vychází na cca 40tis ? Opravdu je taková cena pokud budu chtít být na pokoji sama ? Nikdy jsem v lázních nebyla vůbec nevím jak to vše funguje. Moc děkuji za odpověď a i za informace budu ráda.