Graf bazální teploty, jsem těhotná?

leniiid
26. říj 2016

Ahoj nevím zda-li už tady nějaká podobná diskuze je jinak se omlouvám 😊 holky zajímaly by mě vaše grafy BZ kdy jste otěhotněli.Mám celkem dlouhé a nepravidelné cykly a dnes je to 29. Den a teplota ráno 36,9..jestli se můžu trochu radovat a nebo ta teplota klidně za pár dní může klesnout když mám cykly cca 36-38 dní..děkuji přikládám graf na posouzení prosím o názory..

verionka
27. říj 2016

Ahoj, tak takhle vypadal můj graf, když se zadařilo 🙂 Cyklus jsem měla víceméně pravidelný, po 28 dnech, sem tam plus mínus 5 dní 😉

verionka
27. říj 2016

A ještě koukám, že se mi tam nějak nezkopírovaly hodnoty - nejnižší 36,25, nejvyšší 37,0 😉

leniiid
autor
27. říj 2016

Ahoj děkuju za graf 😊😊 taky tam máš výkyvy teplot ze nejsou kazdy den stejné.. co si myslíš o tom mém ..

verionka
27. říj 2016

Jj, trochu to skákalo, i když jsem se snažila měřit ve stejnou dobu po stejné délce spánku 🙂 Někde jsem myslím četla, že když teplota přetrvává ve vyšších hodnotách 16 dní a víc, tak že je velká pravděpodobnost, že se povedlo, takže o Tvém grafu si myslím, že pokud teploty vydrží do středy, tak bys mohla pomalu zkoušet test 😉 Držím palce!

leniiid
autor
27. říj 2016

No mě to taky skáče protože mám pondeli středa patek praci na 8 a utery ctvrtek na pul 9 tak vstávám jinak no.. jo ve středu to bude 36 den cyklu tak snad... měla jsem docela dlouhé cykly a ne vzdy pravidelné tak nevim kdy ma MS prijit no.. a cítila jsi nejake příznaky ? Tak 10. Den od oplodnění?

verionka
27. říj 2016

Vím, že mě bolela prsa, ale to jsem mívala i před tím, než jsem měla mít MS, takže jsem naopak počítala s tím, že MS přijde. A stejně tak jsem měla zácpu, kterou mívám také před MS. Jinak asi nic. Nevolnosti, zvracení, zvětšená prsa, bolesti podbřišku, to všechno se objevilo určitě později, možná tak v 7tt. Je možné, že 10 DPO už něco pocítíš, ale u sebe jsem různé příznaky vnímala snad každý měsíc a zpětně vím, že jsem si to spíš vsugerovala, že se na to nedá spoléhat... Nejvíc mě asi povzbudilo, když 13. DPO ta teplota ještě trochu vyskočila, ale když pak zase klesla, byla jsem zase zklamaná, ale vyšlo to, takže i ta teplota určitě může vypadat všelijak... Tak se těším na dobré zprávy příští týden! 🙂

leniiid
autor
27. říj 2016

Děkuju za rady si zlatá❤️ no prave ze na netu pisou o te bolesti prsou ze jim je spatne atd a mi nic... akorat jedine co mam tak uz me asi 5-7 dní bolí bradavky .. jindy mě to nikdy nebolelo ani před MS.. tak nevím.. jako bolely tě celé? Beztak to zase nevyšlo 😔

verionka
27. říj 2016

Myslím, že je to hodně individuální. A že ty příznaky jsou opravdu často spíš vsugerované, takže tím, že v podstatě žádné nemáš, bych se netrápila 😉. Mám v okolí dvě těhotné kamarádky a obě říkaly, že jejich prvním příznakem byly bolesti v podbřišku, ale také později, určitě až po pozitivním testu... Bolely mě také spíš bradavky, ale i celá prsa jsem měla taková těžká. Ale teď v 16 tt už přetrvává jen bolest bradavek, takže příznak to určitě být může... 😉

verionka
27. říj 2016

Btw. Jak dlouho to zkoušíš?

leniiid
autor
27. říj 2016

No snažíme se tak skoro půl roku jako není to dlouho ale víš jak to je když si člověk něco moc přeje... jsem jeste dost mladá je mi 21.známá říká že mám ještě na děti čas,ale já zas říkám když se člověk cítí byt připraveny... hlavne ja miluju malé děti a věděla jsem že budu brzo chtit..ale nemyslela jsem si že to bude tak složité otěhotnět..myslela jsem že nám to pujde hned..když jsme mladí

verionka
27. říj 2016

No tak to by opravdu mohlo vyjít. Půl roku je prý průměrná doba snažení 😉. U mě to bylo taky tak (cca 4 měsice bez antikoncepce a "volného průběhu" a další 2 měsíce měření teploty a trochu intenzivnějšího snažení a vyšlo to 😉). Jak jsem psala o těch dvou kamarádkách, i u nich to bylo cca půl roku. Ale chápu, že s každým dalším měsícem je člověk nervóznější. Máš ale opravdu výhodu toho věku. Pokud se na děti cítíš, tak brzy určitě není, ale člověk nikdy neví, jak dlouho se bude snažit a když už to vyjde, je tolik věcí, které ještě nemusí vyjít v těch dalších měsících (to Tě nechci zbytečně strašit, ale ne vždy všechno probíhá ideálně, čím dál víc si to uvědomuju, jak tak pročítám ty různé diskuze... :-/ 🙂), takže ono čím dřív se člověk začne snažit, pokud k tomu má dobré podmínky (správného partnera atd.), tak asi tím lépe, včetně menšího rizika různých komplikací... A tím spíš, pokud chceš dětí víc, třeba tři 🙂

leniiid
autor
27. říj 2016

Snad to výjde no a když ne tak další měsíc 😄 děkuji moc za rady a podporu!

luciepisek
6. lis 2016

Hezky den.mohu poprosit o vase nazory? Tady je muj graf od ovulace.ovulka byla 26.10. Sice merim bt kratce ale uz rok sleduji svuj cyklus a mam prumerny cyklus 29 dni.posledni MS 10.10. A 8dpo cca vysel slaby tt.k mudr mam jit az za 14 dni .kdyby vyslo tehu , aby rovnou videli uz neco na utz... co myslite vypada graf po ovulce na tehu? Mam pred terminem ms a zatim teplota neklesa.vypada to nadejne? Moc dekuji

leniiid
autor
6. únor 2017

@luciepisek mám úplně stejny graf jak ty,jak to dopadlo? Vyšlo to?

luciepisek
6. únor 2017

Ahoj.Vypadalo to nadejne , ale asi se to neudrzelo a odeslo s MS , protoze za par dní teplota klesla a prisla silna MS :( muze to souviset s tím,ze jsem u naseho syna potom co se narodil otehotnela pak znovu , ale nevyslo to a musela jsem na kyretaz.a ted se bojím , ze kvuli zakroku moje telo nechce udrzet tehu.nevím jen domnenka.ale pokud jsi zdrava po vsech strankach vypada to u tebe nadejne.takto pry vypada graf budouciho tehu jen ta vysoka teplota se musi drzet nahore vice dni jeste.zkus za par dni testik .drzim palecky 🙂 🍀

leniiid
autor
6. únor 2017

@luciepisek faaakt? Většina holek má že jim do kolísá nahoru dolu... a kde jsi to četla? Že to má tak vypadat.. a děložní čípek sledujes? Já ho mám vysoko a tvrdý a bolí mě už delší dobu břicho .. ale ne uplne v podbrisku trochu nad,tak nevím no

luciasek1987
6. únor 2017

Ahoj holky... merim bt a dnes takovy pokles... co to muze byt? :-/ snad ne ms o tyden drive :(

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciasek1987
6. únor 2017

@ttm jasny.... vim.. cekat musim chjoo uz je to dlouhe... 14. mesicu :(

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciasek1987
6. únor 2017

@ttm jsi hodna.. mozna to zni divne ale strasne moc mi techto par povzbudivych slov pomaha 🙂) dekuju

leniiid
autor
7. únor 2017

Co si myslíte o tom mém ? ☹

leniiid
autor
10. únor 2017

Holky co si myslíte o mém grafu? Dnes jsem 30.DC

gruzicka
19. črc 2017

Ten graf musí být po ms měřený,do další ms,aby měl smysl.

kumhalovakatka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
kumhalovakatka
6. bře 2018

@ttm děkuji za odpověď 😊

vanea
6. bře 2018

toto byl můj =)

tvyrubalikova
Autor odpověď smazal
Zobraz
verusch
16. říj 2018

Ahoj myslite ze ovu probrhla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru