Graf BT. Poradíte, prosím?

monini83
29. kvě 2023

Holky poradíte??? Prosím...jsem úplně zmatená a vůbec nechápu kdy proběhla Ovu ikdyz jsem zkoušela Ovu testy..a hlavně nechápu co se včera stalo že mi BT spadla a dneska zase stoupla.. plus jsem včera začala mít růžový výtok a ještě dneska je...myslíte že včera proběhla Nidace? Když dneska jsem 8DPO...mám ještě šanci že vyjde pozitivní těhu test? V sobotu - neděli by měla ta mrška červená dojít ale bojím se dělat test dřív než v pátek....a spíš bych potřebovala vysvětlit ten pokles většinou až do MS se mi nějak držela v určité rovině a pak v den MS prostě spadla úplně dolů....

kocila
29. kvě 2023

@monini83 ovulace 11DC a jsi 8DPO.Pokles nemusi nic znamenat a zalezi zda se MS rozjede.A zaroven pokles muze byt nidace..
10DPO muzes na citlivych testexh neco videt,pokud se zadarilo,jistota je ale 12DPO….
Ted uz jen cekat jak vse dopadne 🍀

monini83
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
monini83
autor
29. kvě 2023

@kocila děkuji za odpověď...měřím BT už delší dobu jen s Ovu jsi nějak nejsem nikdy jistá kdy proběhla...před 14 měsíci jsem Těhu byla ale bohužel 10+3 jsem musela na ukončení zjištění ZT. A od té doby se nějak snažíme znova a pokaždé když dorazí MS tak to obrečim...ale takový graf se mi za celou dobu udělal poprvé...tak mě to úplně zmatlo...tak snad v pátek už bude nějaký dušik na mamatestu nebo drmax testu...moc bych si to po zklamání opravdu přála a kór věk ....

lilian2111
29. kvě 2023

Většinou, pokud se jedná o nidaci vyskočí pak teplota ještě výš než ty teploty před poklesem. Tak uvidíš zítra, mě takhle vyskočila 2 den po poklesu a nidace to byla. Dva dny po poklesu byl už hezkej duch na testu (8dpo) 🙂

monini83
autor
30. kvě 2023

@lilian2111 děkuji za odpověď...jen myslím že mám opět smůlu zase spadla o stupínek dolů...nevím zda tím že jsem spala u otevřeného okna a v noci mi bylo chladno...ale už teď spíš cítím zklamání že bude v pátek zbytečné dělat test a budu očekávat tu mršku červenou...a když dojde opět to obrečim...