Graf BT. Poradíte, prosím?

sylvahs
22. lis 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať : Merino si cyklus druhý deň. Snažíme sa o bábätko od augusta tri mesiace som uži duphaston, lebo som začala špiniť týždeň pred menštruáciou. Teraz mi doktor dal inofolic. Ovulacne testy používam, ukázalo mi "pozitívny" 20.11 (nebol moc tmavý ale bola tam druhá výrazná čiarka), s manželom sme sa snažili 18.11, 20.11. a 21.11. Podľa grafu by som mala mať ovulaciu 20.11 ale až včera večer má začalo boliet podbrusko, ale stalo sa mi to už aj minulý cyklus že den po po tom, ako som si myslela, že mám ovulaciu, tak ma začalo pichať v ľavom vaječníku. Mám problém s tým, odhadnúť kedy mám ovulaciu. Bola som aj u gynekológa na preventívne, nič mi nepovedal, že by bolo niečo zle. Ešte mi povedal že cca za 2-3 dni by mala prísť ovulka. Prosím vás podľa grafu si čo myslite? 22.11 (dnes) som mala nižšiu teplotu, ale spala som veľmi zle a aj málo :(( moze to byť tým? Ďakujem za radu holky.

lilian2111
22. lis 2019

Ahoj, graf je zatím anovulační, máš tam teda i dost velký skoky, takže těžko říct. Jak mas dlouhé cykly?

sylvahs
autor
22. lis 2019

@lilian2111 ako príznaky som mala- výtok, pichanie v podbrušku aj gynekológ vravel v pondelok že 2-3 dni a príde ovulka. Mávam ako kedy. Brala som duphaston na správenie cyklu. Niekedy mi prišli skôr ako 28 dní niekedy neskôr. Minulý mesiac som mala presne 28 dní. Meriam si teplotu o pol 6 ráno, manžel má zobudí ja si len dám teplomer do úst a idem hneď spat- meriam si to v polospánku. Dnes som mala výkyv - zle som spala, resp úplne minimálne a hodku pred meraním som šla aj na toaletu. Od vcera večera do dnes rána má picha v lavom vajecniku- doktor povedal že ten bude ovulovat. Tak teraz neviem. Fakt sa v Tom nevyznam. Minulý mesiac som mala takýto. ( Užívala som ešte duphaston)