Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
17. kvě 2018

Kazdopadne zitrejsi teplota to rozhodne

horvathova3
17. kvě 2018

@vendelinka08 tenhle cyklus jsem nemerila od začátku, říkala jsem si, že na to prdím a začala jsem měřit až 29DC. Ale posílám, třeba z toho něco vyctes

janickazabicka
18. kvě 2018

Tak já jsem na tom dnes takhle 😊
Ale trochu se divím rano jsem se vzbudila a normalne mi tekla krev o dásní. Nikdy se mi tohle snad nestalo nebo si to nepamatuju. 😱

dasa.77
18. kvě 2018

@janickazabicka Ahoj Jani. Pořád Tě jedním očkem sleduji,ale popravdě moc nestíhám sem nakukovat.Takže ani nevím,kolik těhulek zase přibylo. Ten graf vypadá zatím dobře,nebrala bych to jako nijak velký pokles teplot.Jestli je to 36,4 nebo 36,6 nehraje až tak velkou roli.Pokles jako takový by byl na předovulační teploty a dále pod .Držím palce,ať to konečně dopadne na 1 s *

janickazabicka
18. kvě 2018

@dasa.77 ahoj Daši až takhle jo? No jsem zvědavá jak to bude. Jsem rada ze i po tomto poklesu šla teplota nahoru 😊 teď už musíme jen čekat.
Dnes bylo poslední měření a budeme doufat 😊

vendelinka08
18. kvě 2018

@janickazabicka Jani, graf vypadá skvěle.... budu věřit s tebou, že to vyjde.... já mám dnes virozu, asi nějakou střevní, ne úplně, ale jo. A i tělesnou teplotu 37.2 a tudíž dole jsem naměřila 37.5... takže dnešní teplota rozhodující fakt není. Zítra to mám dostat a myslím, že to tak i bude, včera jsem si dělala test a byl negativní, takže budu očekávat. A zítra je ta oslava, tak mě štve že mi není dobře a ještě ke všemu mi bude blbě z menzes.

janickazabicka
18. kvě 2018

@vendelinka08 vendy díky, u tebe to zatím vypadá taky dobře tak to ještě nevzdávej.
Dokud nepřijde naděje je 😊
Snad ti do zítra bude líp a užijes si to trošku 😊

vendelinka08
18. kvě 2018

Jen podotýkám, že poslední teplota je vysoká díky viroze....

dasa.77
18. kvě 2018

@janickazabicka dál už neměříš,aby jsi se zbytečně moc nestresovala? Máš ráda překvapení,jo? 😀

dasa.77
18. kvě 2018

@vendelinka08 pokud ta viróza propukla teď,může to být jedna ze známek těhotenství 😉I já to tak měla a je nás víc

vendelinka08
18. kvě 2018

Jojo..dnes v noci..bylo mi blbe jakoby z hladu...ale nedokazala bych nic snist a na velke jsem byla zatim 3x..neni to klasicka strevni...nevim...

vendelinka08
18. kvě 2018

Zitra uvidim....

janickazabicka
18. kvě 2018

@dasa.77 přesně tak dál nemerim. Hlavně teď jsme víkend pryč tak by na to stejně nebyl čas. A podmínky měření úplně ne ideální.
@vendelinka08 budu držet palce ať se prokopeš k mimískovi 😊

vendelinka08
19. kvě 2018

@janickazabicka uzijte si krasny vikend...ted se divam na svuj graf a asi jsem musela mit ovulku az 16dc..takze to cekam zitra. Lf mam 14 dnu..takze to tak vychazi.

janickazabicka
19. kvě 2018

Dobrou chuť holčičky 😋😋

vendelinka08
19. kvě 2018

Tak oslava nakonec super...jaksi to dnes rychle uteklo. Ms cekam dnes behem dne...rano zmerim a budu vedet...ale jsem rada..alespon jsem ji nemusela resit dnes a nezkazila mi den...

vendelinka08
20. kvě 2018

Tak jak jsem rikala...teplota klesla na bod mrazu a ocekavam ms...je mi celkem mizerne..je mi strasna zima a jsem unavena..rekla bych ze mam asi hooodne nizky tlak..dala jsem si maleho panaka..treba mi to pomuze. 😊

vendelinka08
20. kvě 2018

Hlasim 1dc...tak jak jsem rikala. Jinak graf pekny..krasne telo funguje..akurat je rozdil s ovu testy..minuly mesic presne ovulace 14dc a nyni 16dc. LF mam vzdy 14 dni.

lizatko2
20. kvě 2018

@vendelinka08 škoda, ale tak aspoň vis ze tělo funguje. Já dnes 12 DC a vypadá to na ovulaci. Akorát ji mivam az kolem 18-20 DC. Ale teplota klesla a hlen odpovídal plodnemu. Tak uvidíme jak to bude dal

lizatko2
22. kvě 2018

Tak u me zatím takto. Zatím z toho moc rozumná nejsem:/

janickazabicka
22. kvě 2018

Ahojky holky tak jsem dnes zkusila testik a moc chytrá nejsem. Na obrázku to vidět teda není ale když se teď kouknu tak náznak vidím. Zkusila jsem clear blue

hlasimse
22. kvě 2018

@janickazabicka foto! 😀

janickazabicka
22. kvě 2018

Ale asi nic neuvidis možná je to jen Ryska nevím a nebo vidiny 😂😂

lizatko2
22. kvě 2018

@janickazabicka kolik dni si po ovulaci?

mana_
22. kvě 2018

@janickazabicka dle fotky teda zatim nic moc nevidim....ale snad se vybarví a udrží!

vendelinka08
22. kvě 2018

@janickazabicka s timto testem nemam zadnou zkusenost...asi bych klidne zkusila jeste obyc...na ty mam vycvicene oci 😊. Jinak jsem se jaksi vyklidnila..rozhodla jsem se ze s pocinajicim letem nebudu tehotenstvi resit. Vybirame dovcu...resime nejake veci se starsim synkem...takze nemerim...neresim...potrebuji vypnout...nemyslet atd. Vsak to tady znate. Tudiz budu obcas nakukovat...reagovat...ale ja se uz hlidat nebudu..je to fakt na palici. Ted si ani nejsem jista ze bych treti dite zvladla..zacala jsem mit takove ty pochybnosti. Kluci jsou uz samostatnejsi a take vyzaduji zase jinou pozornost. Pokud k nam ma mimco prijit..tak prijde. Pokud ne..tak ne...jedeme dal. Jani...zkus zitra jeste normalni testik..hodim na nej oko.

vendelinka08
22. kvě 2018

@lizatko2 take zatim nevim co si o grafu myslet..ale teploty jsou v poho..ovulku zatim nevidim...tak uvidis jak to budd pokracovat.

modrypitrisek
22. kvě 2018

@janickazabicka Fííha, no jasně, je tam pididušík 🙂 kolik do MS?

janickazabicka
22. kvě 2018

@lizatko2
@mana_
@vendelinka08
@modrypitrisek cca. 3 dny
Holky jsem dnes 10 dpo.
Zítra uvidím a zkusím.
Zkoušela jsem tento že říkali že tam bývá dřív pozitivní než obyc. 😊

modrypitrisek
22. kvě 2018

@janickazabicka Tak držím pěsti ❤