Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
mandy1122
13. srp 2018
@kaaaciii jak dlouhy mivas cyklus?Ovulace zrejme asi nebyla.Testuj dale
kaaaciii
13. srp 2018
@mandy1122 Normálně mívám 33DC, ale poslední dva měsíce byly 40-43DC, nevím proč..
janickazabicka
13. srp 2018
Ahojky holky potrebuju řadu jak jsem psala že teď bude naše pobočka končit tak mi volala vedoucí z té druhé pobočky která je zhruba cca 10 až 12 km od kolina mého bydliště vzdálená. S tím že bych mohla mít o 3 tis více plus tisíc korun na dojíždění. Vyplatí se pak dojíždět cca za 19 tis čistého? Vyžádala si mě u lokálního manažera na pozici zástupce. Ted ho také dělám. Co vy na to?
hlasimse
13. srp 2018
@janickazabicka Já bych řekla že 10-12km není zas tak daleko a než hledat novou práci, mohla bys to zkusit - odejít můžeš vždycky. Navíc když jsi vyžádaná, je to vždycky dobrá pozice ve firmě a můžeš třeba čekat i postup. Já bych do toho šla...
mandy1122
13. srp 2018
@kaaaciii tak to ještě ovulace přijde 😉
naty2005
13. srp 2018
@janickazabicka super nabidka Jani,,ja bych do toho sla...
janickazabicka
13. srp 2018
@naty2005
@hlasimse díky holky tak postup určitě už nikam nebude. Vedoucí bych dělat nechtěla. Ale potřebovala jsem názor někoho nezavisleho 😀 ještě to ráno proberu s Járou a uvidíme. 😊

Začni psát odpověď...

Odešli