Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mami29
28. únor 2016

🙂 dobře, jdu si ten test objednat 🙂

klara215
28. únor 2016

Já mám cykly jak kdy...někdy 34,někdy 29...ale takhle se mi graf jeste nevyvíjel..doufám,že z toho mimi bude...teplota je dnes zase výš,podbřišek bolí už od ovulky a v kříži píchá...

klara215
28. únor 2016

@mami29 no krása😊 tak to bylo treba taky hnízdeni😉

valeri10
28. únor 2016

Tak a je to tady.bolesti jsem sice mela v patek a v sobotu ale budiž

smetanovak
28. únor 2016

@valeri10 dnes je 6 den co mám stejnou teplotu za sebou jako vy 🙂 vas graf mě trochu uklidnil 🙂))

mami29
28. únor 2016

@klara215 mě bolí podbříšek od včera, no uvidíme, test doma není, vložky už ano 😀

juliemichal
28. únor 2016

@valeri10 no super 🙂

tak moje pokračování v měření 😀 podle mě 100% anovulák ☹

klara215
28. únor 2016

@mami29 snad nebudou potřeba a využiješ testy😊 těsto a budu v pátek,to budu 12dpo

mami29
28. únor 2016

@klara215 já až přijdou, což budu asi taky cca 12dpo, nevím jak to brát s MS, když byla ovu déle. Kdy jakoby říct, že má zpoždění. Pokud mít vůbec bude

klara215
28. únor 2016

Já bych to normálně počítala od ovulace...12dpo už by mohlo být něco vidět..aspoň duch

juliemichal
28. únor 2016

holky potřebovala bych prosím radu,vím,že se nemůže s BT hrát,ale byla jsem po ms nemocná a i 5DC jsem měla BT 37,7 opravila jsem si o trochu teploty a ovu mi to vyznačilo na 13DC.myslíte si,že by to tak mohlo být?děkuji moc 🙂

dasa.77
28. únor 2016

@juliemichal když si vybavím Tvé ovulační testy,tak mohlo 😀
ale nejhorší ,co můžeš udělat je...takto si upravovat graf. Lepší by bylo,ve dnech,kdy jsi byla nemocná prostě VYNECHAT měření. Tímhle NIC neovlivníš,tulení proběhlo a děj se vůle boží 😀

juliemichal
28. únor 2016

@dasa.77 to ano to máš pravdu,že to je nejhorší co můžu udělat,upravit si teploty 😀 😀 leda ještě zkusím ty teploty co jsem si upravila smazat,když jsem byla nemocná jak by to vypadalo 😀 12DC ten ovu test fakt mohl být pozitivní u mě 😀 😀 ale netuším,jak by dopadl ten graf kdybych jsem vymazala ty teploty 😀 a přesně tak tulení proběhlo a teď se uvidí 🙂 ty máš taky pěkný grafík 😀 snad se zadařilo 🙂

juliemichal
28. únor 2016

@dasa.77 jukni se jak to dopadlo,když jsem si vymazala ty teploty co jsem ještě byla nachlazená 😀 spíše to mám nechat takto,že? 🙂 bude to tak daleko lepší,že?měla jsem ty hnusné horečky,bolesti hlavy a bolesti celého těla.a potom jsem od toho 9-10DC byla zdravá 🙂

valeri10
28. únor 2016

@juliemichal ty jsi spekulant🙂🙂

juliemichal
28. únor 2016

@valeri10 ano máš pravdu 😀 kdyby mi jedna holčina nenapsala k mým ovu testům zda jsem nebyla nemocná na začátku cyklu tak bych jsem ani ty teploty nezměnila 😀 😀 no nechám to tak do zítřka a pokud mi spadne BT tak to okamžitě opravím na ty teploty,které jsem měla naměřené,buď fakt ty teploty ze začátku cyklu byly tak vysoké skrz nemoci anebo to tak mělo být 🙂 počkám si ještě na zítřek jak to bude vypadat 🙂

mikejla_a
28. únor 2016

@juliemichal podle me je uplne jasne kdy ovulace byla, at uz tam mas namerene teploty, upravene teploty, nebo vymazane teploty...furt to vychazi na 13DC 😀

juliemichal
28. únor 2016

@mikejla_a no nebo spíše 2 ovulace 😀 13DC a teď budu mít ještě 17DC dnes mám pozitivní ovu testík 🙂 tak uvidíme co s toho bude,taky bych řekla,že ovu byla 13DC,ale teď mě ten dnešní ovu test zmátl tak vůbec netuším kdy budu mít tu pravou ovulku 😀 😀

mikejla_a
28. únor 2016

@juliemichal no ty jsi pripad 😕 😀

juliemichal
28. únor 2016

@mikejla_a to ano to máš pravdu 😀 ani já to nechápu 😀 😀 teď fakt nevím zda jsem 3DPO anebo zatím budu zítra ovulku 😀

mikejla_a
28. únor 2016

@juliemichal a je silnejsi nez predtim??

juliemichal
28. únor 2016

@mikejla_a ano je 😀 😀 a myslím si,že o dost 😀 takto vypadá dnešní ovu test 😀 a tady jak vypadaly do 12DC 😀 já jsem fakt případ 😀 😀

blablabla26
29. únor 2016

Tak u mě asi pořád nic ☹

blablabla26
29. únor 2016

Jo a graf....jsem z něj jelen.Normálně mívám ovu kolem 17DC a touhle dobou už teplotu tak 37,2 a ted toto

mikejla_a
29. únor 2016

@blablabla26 tak toto vypadá na anovulacni ☹

blablabla26
29. únor 2016

@mikejla_a ach jo,myslela jsem si to ☹ ☹ ☹ MS po anovulačním dorazí sama?

mami29
29. únor 2016

Má nějaký vliv na teplotu, že jsem šla spát až po půlnoci a pak dostal syn horečky a moc jsem toho do rána nenaspala.

pekkaa
29. únor 2016

@mami29 rozhodne to vliv ma. Je potrebny stale stabilni neprerusovany spanek

mami29
29. únor 2016

@pekkaa takže na teplotu nemám moc koukat? I když asi říká pravdu

pekkaa
29. únor 2016

@mami29 tezko rict jestli rika pravdu. Byva takto vyssi nez by mela byt.. Radsi na ni nekoukej a pristupuj k tomu jako by si dnes nemerila vubec. To je obecna rada v takovychto pripadech...