Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad nevím cca dva roky. Už to nepočítám. ale dva roky sem píšu už od podzimu. Letos o vánocích to byli druhé nebo třetí vánoce co jsem si u stromečku přála, aby jsme příští vánoce byli už tři.

valeri10
8. bře 2016

@mikejla_a macu znám. Manžel ji taky bere. A co je shatavari? Já teď měla poprvé gynex a kontryhel, ale ten mi posunul ovu tak, že mě mudr vystrašil, že mám anovulák.

matysikovad
8. bře 2016

Tak ja dneska taky mirny pokles,uvodime, co bude zitra,ale veskere priznakY na tehu 00nic

valeri10
8. bře 2016

@matysikovad vidím dobře, že jsi 5DPO?

mikejla_a
8. bře 2016

@matysikovad tak brzo ani žádné snad nemůžou být 😀

@valeri10 zkus vygooglit... je to kořen čehosi.

mikejla_a
8. bře 2016

@valeri10 akorát že toto je fakt pokles minimální, neřeknu půl stupně, ale desetina... no uvidíš 🙂

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 mně posunuje ovu gynex - tu první, i ted i minule. a druhý byla přesná jak hdinky v pulce cyklu

matysikovad
8. bře 2016

@valeri10 no já myslím, že už podle čípku, ovu testu a hlenu jsem 7DPO

matysikovad
8. bře 2016

@mikejla_a nooo a já jsem měla. u tohjo ,,potratvého" těhu jsem zvracela snad od spojení vajíčka a spermie a u Natálky jsem měla prsiska od ovu tak o 2 VELIKOSTI VĚTŠÍ 😀 už mi to tam nějak nesedělo a už jsem to tušila.

mikejla_a
8. bře 2016

@matysikovad aha 🙂

monys286
8. bře 2016

@valeri10 Máš pravdu, je to fakt síla.. Mě to hloubkovy delala taky, pak mi jeste brali vzorek z čipku v centru onkologický prevence a už to jelo.. Dr. mi řekla, že v mým případě i otěhotnění možná bude trvat dýl, ale mě už to nebaví ☹ Deptá mě pořád na něco čekat... Clovek bere 13let antiko a kdyz uz chce tak prd... už by se taky v týhle době mělo vymyslet objednávání prcka přes eshop 🙂 To jsou pořád samý vynálezy a novoty a nad timhle se nikdo nepozastaví 😀

monys286
8. bře 2016

@mikejla_a OK tak já zkusim teda ještě vydržet 😀 Mně z toho jednou normálně regulérně bzinkne a bude 🙂

valeri10
8. bře 2016

@nzodiova ahoj tak jak jsi dopadla?

mikejla_a
8. bře 2016

@monys286 úplně ti věřím... nevím jak dlouho se snazite, ale mě bohatě stačil blbý půlrok ☹ zkus to shatavari.

nazka
8. bře 2016

@monys286 a co změnit doktora, když to tak čtu? 🙂 jinak držím palce, je potřeba nad tím moc nedumat, nenechat se tím pohltit. Mně pomohl inofolic, to jsi nezkoušela? 🙂

monys286
8. bře 2016

@mikejla_a Tohle je šestej 😀 😀 Shatavari určitě zkusim, protože vždycky nutně potřebuju vložit do něčeho důvěru 😀 Myslíš, že bych ho mohla i k tomu Nosifolu? Ale to jsou jenom bylinky, vid?

monys286
8. bře 2016

@nazka Děkuju 🙂 Tak to už bylo před pěti lety a právě tehdy odešla moje doktorka do důchodu (která mi teda mimochode pořád říkala, že jsem mladá a že se to srovná samo) a místo ní nastoupila moje nynější a ta s tím začala konečně něco dělat... Já to třeba v hlavě tak nějak mám pořád, ale už si to tak neberu, když přijde MS a snažim se koukat na svět pozitivně ( když mě teda zrovna někdo nevytočí 😀). Tenhle měsíc jsem začala brát právě Nosifol a celý mi to šoupnul 😅 A vy se snažíte jak dlouho?

nazka
8. bře 2016

@monys286 Tak to je dobře, že konečně s tím doktorka něco dělá. Je mi jasné, že to z hlavy vypudit nejde.. my se začali snažit v říjnu/listopadu a od té doby jsem na to myslela stále. Předtím jsem brala HA 14let. Pak mi dr v lednu řekl, že budu mít problémy s otěhotněním,protože neovuluju každý měsíc a dal mi inofolic. Byla jsem z toho dost přešlá, ale rozhodla jsem se, že si ještě užijeme léto ve dvou a někdy,časem, se prostě zadaří. A jak jsem si myslela,že nemůžu otěhotnět, tak se hned zadařilo. Takže si fakt myslim, že to bylo nejvíc o psychice. Hlavně nesmutni, ono to dobře dopadne 🙂

blablabla26
8. bře 2016

@matysikovad náhodou,graf vypadá dobře a takový pidi pokles nic neznamená 🙂 a každé těhotenství může probíhat jinak,takže ani příznaky bych nesrovnávala.

matysikovad
8. bře 2016

@blablabla26 nooo ale aspon nějaké křížové bolesti nebo ty zvětšené prsa, nevolnosti neberu ani jako příznak, to jsem neměla ani u malé do 7tt, ale takhle jsem akorát na pořádné hromadě, musím pro ATB nejspíš mi to sedí na průduškách.buh ví, zda ty vysoké teploty brát vážně 🙂

blablabla26
8. bře 2016

@matysikovad teda ty si to vybíráš holka... 😒 a křížové bolesti jsou taky příznak jo? 😕 já jen,že včera mě chytly takový bolesti podbřišku a v kříži,že jsem nevěděla,jak si lehnout 😀
Ale znám holky,co jim není/nebylo vůbec nic,takže ještě není nic ztracené 😉

monys286
8. bře 2016

@nazka Tak to moc gratuluju 🙂 a děkuju za povzbuzení 🙂 Budeme teď hodně rekonstruovat barák, tak na to ani nebudou myšlenky. Teď okolo nás všichni rodí nebo oznamují těhotenství, tak mi manžel říkal, že to je vlastně dobře, že se zatím nedaří, alespoň se pak nebudeme muset prát o místo školce 😀

monys286
8. bře 2016

@matysikovad Držim palečky, aby to vyšlo 😉

matysikovad
8. bře 2016

@monys286 děkuji, ale nějak vnitřně necítím, že by to mělo tento měsíc klapnout 🙄

@blablabla26 jasné 😀 ale pokud člověk pozná svuj PMS , tak je jasné, že příjde MS, ale flintu do žita nehážu, za týden se uvidí... jj, křížové bolesti jsou příznak, a taky bolesti kyčelních kloubů. Mám to dokonce na WZ pod poznámkou k symptomům, když už jsem byla těhu.věčně mě bolely kříže a třísla. už od začátku. ...

blablabla26
8. bře 2016

@matysikovad tak mě se PMS mění,nikdy není stejný a je těžký rozeznat to od příznaků těhotenství 😀

valeri10
8. bře 2016

@monys286 my stavěli, dvakrát během jednoho roku se stěhovali a pořád jsem na to myslela. Teď jsem si našla i druhou práci k té stávající a pořád na to myslím ☹ .

monys286
8. bře 2016

@valeri10 Já tě chápu ☹ Je to kolikrát fakt těžký 🙂 A co někam alespoň na týden vypadnout s drahou polovičkou a odpočinout si od toho každodenního stereotypu? Ale koukala jsem na ten tvůj graf a určitě bych teda flintu do žita neházela 🙂 Špatnou náladou si tu MS akorát přivoláš 😉 (no ode mě to teda dřepí 😀 😀)

monys286
8. bře 2016

@valeri10 jo a víš, co mi řekla moje gyndařka? (má teď cca dva roky prcka) Že ať to budu řešit jak to budu řešit, tak to stejně nevyřešim a že ona otěhotněla až když vyhořeli 😀 😀 To už jsem měla fakt namířeno do psychárny 😀 😀 😀 a pak si vyber no 😀

matysikovad
8. bře 2016

@blablabla26 tak klasicke znaky - zravost s orezirani, nechutna na chlapa a na vsechny....atd

valeri10
8. bře 2016

@monys286 Jezisi🙂.ale taky me normálně jednu dobu napadlo jestli se nam nestane nejaky prusvih a pak najednou buch a dite🙂