Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 ach jo ☹ tak to je fakt škoda ☹ ☹

blablabla26
17. bře 2016

@juliemichal to je ☹ ale už mám doma zelený čaj s rakytníkem a čekám na gynex..

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 já gynex už mám,ale jen zbytek tak čekám až mi dojde zpráva,že si ho můžu jít vyzvednout 😀 😀 a jinak ten čajík si půjdu dnes koupit 🙂 🙂 a od zítřka ho začnu pít 🙂

blablabla26
17. bře 2016

@juliemichal mě by ho snad dnes měli doručit 🙂 Tak paráda!Snad nám to pomůže.

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 taky doufám,že nám to pomůže,bylo by to super 🙂 🙂 byly by jsme aspoň spolu těhulky 🙂 a možná by jsme měly i stejný termín,ale vše je ve hvězdách,že?

blablabla26
17. bře 2016

@juliemichal Tak jestli budu na ovu čekat zase 25 dní,tak nevím nevím 😀 Ale bylo by to hezké,mít takhle někoho stejně těhotného k sobě 🙂 Takže držím nám palce,tfuj tfuj tfuj 🙂

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 no pokud mi zase dojde ovulína 18DC a tobě dřív tak by to bylo super 🙂 🙂 a máš pravdu bylo by to nádherné kdyby jsme obě dvě byly stejně těhulky 🙂 sice škoda,že nejsi s Ostravy,ale aspoň by jsme si vše psaly atd 🙂 bylo by to super 🙂 snad nám to oběma vyjde 🙂 🙂 kdyby ti dnes došla ms tak budeme od sebe jen o 4 dny,tak by se to dalo 🙂

blablabla26
17. bře 2016

@juliemichal hihi,hezky jsi to naplánovala 😀 Ale jo,brala bych to 🙂 I kdyby jsi byla kousek napřed,tak bych aspon věděla,co mě bude taky čekat 🙂 No doufám,že dojde dnes a nebude zbytečně protahovat mou předmenstruační agonii

blablabla26
17. bře 2016

Hlásím,že čaj chutná překvapivě dobře 🙂

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 jj kdyby to aspoň byla pravda,musí!bylo by to nádherné 🙂 🙂
no snad ti dojde dnes mrcha aby jsme mohly jít spolu do dalšího kola a máš pravdu pár dnů tam nebo zpět je jedno 🙂 budeme prostě od sebe 4 dny a bude to super,takže červená karkulko už dojdi a bude to super 🙂

matysikovad
17. bře 2016

@blablabla26 😀 😀 😀

matysikovad
17. bře 2016

jsem říkala, že je ten čaj ok. já mám teda doma jsem se dívala rakytníkový čaj s medem a ted už ho teda nepozřu, ale dřív jsem ho vypila i pullitra na ex a bez dochucování. GYNEX je magie, pul hodiny před jídlem, nebo pokjídle, 3xdenně a základní pravidlo je, že se musí 21x promíchat lahvička, než se do pipetky nabere těch 5 kapiček 🙂

matysikovad
17. bře 2016

a moc vám to všem tady přeju, jste strašně príma baby a umíte se podpořit, poradit , každé posílám srdíčko <3

blablabla26
17. bře 2016

@matysikovad ty jsi zlatíčko 🙂 děkuji a tobě přeji,at je vše v pořádku a určitě nám sem pak dávej foto z utz,at se můžeme pokochat 🙂

blablabla26
17. bře 2016

Tak dnes opravdu 1dc

monys286
17. bře 2016

@matysikovad juuu 😊 moc moc dekuju za srdicko, jsi hodna 😉 preju ti moc moc stesti a drzim palecky 😉 moc jste mi tu pomohly, taky moc dekuju.. Skoda ze to neni jako skupinka, ja se v ty diskuzi nejak hur orientuju😀

juliemichal
17. bře 2016

@blablabla26 zlatíčko děkuji za srdíčko,taky ti ho posílám 🙂

matysikovad
18. bře 2016

@blablabla26 dekuju. Sice jsi dostala ms,ale pust se do gynexu,telo se vycisti,pripravi na miminko,rakytnik nabudi imunitu a to pude!

nita1984
18. bře 2016

Dobré ráno, u mě pořád stejná nuda 🙂 vzhledem k prosvihnute ovu se nedá ani nic.jiného čekat

blablabla26
18. bře 2016

@matysikovad a kolik toho gynexu mám brát?Tam je 1-3x denně 5-7 kapek,tak nevím,co si z toho vybrat..

nita1984
18. bře 2016

@blablabla26 já brala nejvyšší dávku... 3x 7 kapek

blablabla26
18. bře 2016

@nita1984 aby z té detoxikace nedostalo tělo šok...

nita1984
18. bře 2016

@blablabla26 moje nedostalo... nepozorovala jsem vůbec žádnou změnu

matysikovad
18. bře 2016

@blablabla26 pokazde jsem brala 3x5 gtt. Zkousela jsem i tech 7 kapek ale to me bolela hrozne hlava

blablabla26
18. bře 2016

tak to si asi budu muset vyzkoušet,kolik snesu 🙂 děkuji za odpovědi

juliemichal
18. bře 2016

@blablabla26 já brala taky tu největší dávku,ale teď jak jsem měla ten zbytek tak jsem začala brát 5 kapek 2x denně... no,ale teď jak mi došel gynex jsem to dala na 7 kapek 2x denně.3x denně bych to nemohla kapat,protože chodím do té práce 😀 😀 a nějak bych to nestíhala 😀

xivet
18. bře 2016

Ahoj holky, já taky čekám, co z toho vyleze, včera jsem to nevydržela a udělala test (teprve 10DPO) a sněhobílo, no jsem nemožná.

novotna_misa
18. bře 2016

Ahoj jsem tady nová. První měsíc si měřím BT. Mám pocit, že ty teploty lítají. Můžete mi prosím poradit. Kdy asi nastala ovulace podle teplot.

Už bych si strašně moc přála další mrně, jedno už doma mám, a bylo celkem rychle na třetí pokus se zadařilo, a teď to druhé na sebe nechává čekat. V prosinci jsem byla na kyretáž v 9TT , nebylo srdíčko. Už se od Ledna snažíme znova, ale zatím nic, tak teď zkouším měření BT, ale svému grafu moc nerozumím. Děkuji

jankadvor
18. bře 2016

Tak já mám snad anovulační nebo co? 🙂 To je houpačka a hory 🙂

dasa.77
18. bře 2016

@jankadvor tak já myslela,že ovulace byla 23.DC 😉