Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
22. bře 2016

@matysikovad jsme na dovce. Do pátku. Takže žádné testování

matysikovad
22. bře 2016

@nita1984 tak fajn 🙂 budeš nás pěkně napínat 😉

nita1984
22. bře 2016

@matysikovad hlavně sebe. Jsem pěkně naštvaná, ze jsem si test nepribalila. Zítra má dojít MS. Možná vyzenu manzela...

jankadvor
22. bře 2016

@matysikovad Děkuji za optání 🙂 Dneska zase vyskočila 😀 A pořád nevím jak jsem na tom 😀

matysikovad
22. bře 2016

@jankadvor ale tak teplty máš v pěkné rovině, jak kdyby poovulační, uvidíš zítra.

xoriska
22. bře 2016

Holky, tak toto je můj graf tento nic přidávám i ovulační testy a pokud to nevyjde ani s takto pozitivní "čarou" , tak už fakt nevím 😀

matysikovad
22. bře 2016

@xoriska teda tak to je ovu čárka! vyjde 😉 dneska to pojistěte a zítra jakbymset 😀

xoriska
22. bře 2016

@matysikovad No taky jsem na to koukala, jako blázen , ale zase nemusím přemýšlet nad tím, jestli to je pozitivní nebo ne 😀 . Ano dneska to pojistíme, ale zítra už asi fakt ne, spíš pozítří . Manžel mi už říká at jsem rychle těhotná, že si potřebuje odpočinout... 😀

nita1984
22. bře 2016

@xoriska ty růžový ovu testy jsou krásný 😀 a čárka úplně dokonalá. Takže šup, šup, propasnout 😀

xoriska
22. bře 2016

@nita1984 Kdyby toto byly těhotenské , byly by ještě krásnější 😀 !
Jinak od pátku večer mám brát utrogestan a ten ovlivnuje teplotu , že ?

nita1984
22. bře 2016

@xoriska to, bohužel nevím ☹

matysikovad
22. bře 2016

@xoriska 😀 a pak bude nadávat, že má málo, klasika.... 😀 😀 😀 😀

xoriska
22. bře 2016

@matysikovad 😀 No, když jsem byla těhotná poprvé, tak si celých 9 měsícu nestěžoval a to jsme první 4 měsíce nemohli a pak už jsem dle něj byla moc tlustá , tak ani nechtěl ... 😀

matysikovad
22. bře 2016

@xoriska aha 😀

soussan
22. bře 2016

@xoriska Jej to je super ovu čára 🙂 Já to asi nevychytala ve správný čas, protože jsem ji měla krapet světlejší než tu druhou, ale myslím že ovu byla dle teploty, hlenu a bolesti vaječníků. Dnes jsem 15DC a ovu byla včera nebo předevčírem, snažíme se posledních 5 dní každý den. Tak to by bylo aby to nebylo :D
Můžu se zeptat co to máš za ovulační testy, pěkná růžová 🙂

chelsi
22. bře 2016

@matysikovad já měřím dál, vypadá to, že 78 DC nakonec proběhla ovulace 🙂 jsem zvědavá na další teploty

xoriska
22. bře 2016

@soussan Já jsme minul ěsíc zkoušela testovat v 10 a pak v 17.00 a bylo to pořád stejné, včera jsem dělala taky dopoledne a byla o polovinu světlejší než večer, kdy mě hrozně začalo bolet břicho.Ale pokud se snažíte takto, tak se to opravdu nedalo propásnout 😀 . Každopdáně pokud budu těhotná, tak to bude asi dost vtipné, jelikož 1.4 . se vracím do práce a kvili rizikovému oddělení bych musela opět hned odejít... 😀 A testy jsem kupovala zde na bazaru , ale dají se sehnat normálně na ebay.

matysikovad
22. bře 2016

@chelsi graf máš? vleze se vyfotit?

soussan
22. bře 2016

@xoriska No nechci aby z toho byla povinnost a chci abychom si to užívali, ale když nenamítá, tak se snažíme 🙂 Já plánuju dělat ovutesty ještě dnes, ale asi to nemá smysl, když nejtmavší jsem měla testík předevčírem. Můžu se Tě ještě zeptat, jestli ses před tím omezovala v pití? Já totiž vypiju během dne hodně vody a čajů a teď mi nevyhovuje, že musím pít míň. Mám žízeň 😀 Jde mi o to, jestli to na to má vážně takový vliv.
1.4. ... Tak to by byl príma Apríl 😀 Ale přeju Ti ho. Fakt by to vyšlo hezky. Měla bys pěknou vzpomínku.

xoriska
22. bře 2016

@soussan No pití na to prý vliv má, ta moč by neměla být hodně zředěná, to poznáš i podle barvy. Já dělám test právě kolem 17.00 kdy chodím odpoledne ven s dcerou a venku moc nepiju, tak pokud máš přes den kdy piješ o něco méne, tak by bylo nejlepší ten test dělat tehdy. No taky mi primář říkal pokud to není apríl , tak se uvidíme 😀 A tak jako toho 1.4. uričtě příjdu, ale kdyby to vyšlo, byla bych tam tak týden 😀

dasa.77
22. bře 2016

@matysikovad chybíme Ti? 😀

matysikovad
22. bře 2016

@dasa.77 jo 😀

dasa.77
22. bře 2016

@matysikovad neboj se..... ještě pár dní a zase tu budeš mít zásobu horských dráh 😀

dasa.77
22. bře 2016

@xoriska .... "první 4 měsíce jsme nemohli a pak už jsem byla prý moc tlustá,tak ani nechtěl"...... tak to mě teda pobavilo 😀 😀 😀 😀 , sprosťák jeden.Podle fotky vypadáš spíše hodně drobné postavy,takže té tloušťce v 5 měsíci vůbec nevěřím! 😎
Čárka na ovu testu je pořádná tlustice a to by bylo,aby to nevyšlo. 😝 .

juliemichal
22. bře 2016

@xoriska no krása super,já asi začnu testovat ovu od dneška 🙂 krásně to utíká jsem 9DC 😀 a tobě moc držím palečky 🙂 🙂

xoriska
22. bře 2016

@dasa.77 Tak to opravdu bylo, však už ted mi říká " ježííš , ty zase budeš funět 😀 " jinak pro představu 1. foto 18 tt a druhé 42 tt ( den před porodem ) , byla jsem jako vzducholod 😀

xoriska
22. bře 2016

@juliemichal Utíká to strašně ! Ale ted to bude vše zase nekonečné ! Já jsem 16 DC, takže musím alespon do 3.4 počkat 🙂

dasa.77
22. bře 2016

@xoriska upřímně? jako píchlá vzducholoď. 😀 😀 😀 Na té první fotce jak opuchlá nit a před porodem...... chtěla bych být touhle vzducholodí 😀 😀 😀
máš tam vyloženě jen bříško a jinak nikde nic

xoriska
22. bře 2016

@dasa.77 😀 děkuju, ale pocitově jsem si přišla obrovská ! A malá měla skoro 4 kg, takže žadné malinké miminko !

nita1984
22. bře 2016

@matysikovad tak mě manžel donutil koupit test... Jestli bude ráno teplota vysoko a nepřijde MS,otestuju 😀