Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad slzicky uz dneska byly, tak to už mám snad ta sebou. Uvidíme jak se to vyvine do te soboty...

matysikovad
23. bře 2016

@chelsi joo uz jsem ho nasla,diky 🙂 😉

xoriska
23. bře 2016

@nita1984 Noo, tak to manžel opravdu ne ! Ten už se vždy těší až si bude moci odpočinout... 😀 A stará určitě nejsi ! Ono tohle v dnešní době asi moc o věku není. My se snažíme už více jak rok , v září jsem sice otěhotněla , ale syn měl genetickou vadu a to je mi 27 ...

paulittav
23. bře 2016

@xoriska 😀 ty mužský taky nic nevydrží 😀 tak jako stačit by to mělo, spermie vydrží dva - tři dny 🙂 tak ještě jak ti tu někdo psal, zkusit ještě zítra 🙂

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 kdyz to nevyjde tento mesic, vyjde to pristi mesic... Hlavu vzhuru!

paulittav
23. bře 2016

@nita1984 já tě chápu, taky měřím jen v puse, graf vypadá dobře, srovnání s měřením dole tedy nemám, ale já jsem zase náchylnější na záněty, a kdybych měřila dole, věřím tomu, že je mám furt... 🙂

xoriska
23. bře 2016

@paulittav Zítra večer by to asi šlo s tím , že mu pak dám tak na týden pokoj , už ho vidím 😀 . Ono kdybych neměřila teplotu, tak se taky řídím jen tím, co říkal doktor a to je pondělí , uterý a to máme splněno... 🙂

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad hele uz to nevychází víc než rok. 6.4. Jsem objednana na první konzultaci v CAR ☹

nita1984
23. bře 2016

@paulittav právě. Taky trpím na záněty jak blázen. A můžu desinfikovat, umyvat jak chci a stejně. Proto ani.moc nekontroluji cipek, nám hodně.dlouhé nehty a bojím se, ze si tam něco zanést.

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 tak car je dobra volba ,pokud je to pres rok.

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad jj. Manžel už byl na spermio,tam všechno super. Podle me dr. Jsem taky v pořádku, ale já už prostě nechci čekat. 32 už je prostě hodně. Pro tomhle grafu jsem doufala,ze to nebude nutné,ale asi jo... no uvidíme jestli dorazí MS. Dokud tu není, je naděje...

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 presne 🙂 jeste e napadlo,ze mi moc pomaha zkoumat podobne grafy na merebibtx

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad jako.myslíš hledat takové jako mám Já a co z toho vylezlo? Jsem jen na mobilu, PC s sebou nemám ☹

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 sak jo,na mobilu. Ja kvuli male pc ani nepoustim. Nektere si i fotim a pak je srovnavam s mojima,jsem grafofil 😀

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad ja chci být taky grafofil 😀 abych tomu porozuměl....

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 ale vzdyt tomu prdlacku rozumim,snazim se ridit zakladnimi pravidly,ktere jsem nacetla prave na tom bloku merenibtx

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad jo to ja se taky snažím. Stejná doba (holt vstávání denně v 5h), stejný teploměr, merim okamžitě po probuzení. Jen sahnu pro teploměr. A pak mi z toho vyleze toto ☹ jdu si zkusit.dodat naději nějakým podobným grafem

@nita1984 @myjusiatko holky děkuju, člověk vždycky doufá v jinou odpověď🙂 ale chápu, že máte pravdu, pokud chci 100 % graf a výsledky, musím do toho dát 100 %. A pokud do toho nedám 100 % tak nemůžu očekávat ideálně interpretovatelný výsledky.

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad tak jsem to nacházela ještě do.jiné apky

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 tak ten vidi plodne dny zase uplne jinak 🙂

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad vždyť kreslí ovu 10DC jako FF. Nebo koukám blbě????

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad každopádně dneska bych i podle tohoto měla být 1DC

juliemichal
23. bře 2016

holky tak to mám brát dnešní BT jako,že včera byla ovulace?nebo co si o tom myslet? ☹ ☹ nachlazená a ani nemocná nejsem,děkuji

chelsi
23. bře 2016

@nita1984 Tak vzhledem k tomu, že jsi brala ta antibiotika, tak bych se nestandardnímu průběhu grafu a ovulace vážně nedivila. Nestresuj se a užívej si dovolenou 🙂 navíc jsi psala, že jsi objednaná do CAR, takže pro potomka děláš, co se dá.

nita1984
23. bře 2016

@chelsi upřímně, stresuju. Už je to vážně dlouho ☹ a takový průběh grafu a zpoždění jsem.Nikdy neměla.

nita1984
23. bře 2016

@chelsi nicméně ovu byla před ATBa a graf začal být divný až po jejich dobrani.. Ale je jasné ze to ovlivnit mohla.

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad uaaaa měla jsem tam chybu. Opraveno. Uznávám, už mi hrabe

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 takze vrchol ovu 12.3 tj 11dpo dnes? Zitra drzim pesti!!! Kdyz nic,tak v caru uz si s vami poradi,tam uz to bude potom fofr...

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad uz jsem z toho fakt blázen 😀 takže prostě do soboty případně do
MS merim a jestli nic, v sobotu testují znova a uvidíme

valeri10
23. bře 2016

@nita1984 ahoj. já být tebou tak se na ten graf a teploty moc neupínám. Já měla min cyklus ukázkový graf - Teplota nahoře, zpožděnou ms jsem měla, ale nakonec ms přišla. Před tím se mi to nikdy nestalo takže jsem si říkala, že se konečně povedlo a ono nic. Už neměřím. Jen to stresuje a dělá zbytečné naděje. Stejně jsme se 100x trefili a nikdy z toho nic nebylo. Tak ti radím dobře zase to moc neprožívej to zklamání je pak obrovské.