Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
25. bře 2016

@jankadvor na první kontrole 21dni po ovulaci byla vidět jen tmavá bublina bez čehokoliv, dr ani nevěděl co z toho bude... za týden už se tam tvořil zloutkovy Vacek a vypadalo to takto 😉

dasa.77
25. bře 2016

@racek26 přesně ten jsem myslela 😀

dasa.77
25. bře 2016

@jankadvor 39.DC a ty jsi měla pozitivní těhu test? Vím,že jsi tu dávala grafy v několika aplikacích a na FF ti to ovulaci posunulo ještě dál.....a podle Tebe byla kdy?Kolikátý den cyklu?...... já si myslím,že maximálně zvýšenou sliznici, když koukám na graf 😉

jankadvor
25. bře 2016

@mikejla_a Děkujííííí 🙂

jankadvor
25. bře 2016

@dasa.77 Já ale TT nedělala, kdyby ano, tak je to vyznačené i v grafech 😀 Nemám naprosto tušení jestli byla ovu 🙂

dasa.77
25. bře 2016

@jankadvor tak me zmátlo to UTZ....proč se bude konat, právě že ani TT jsem nepostřehla 😉

jankadvor
26. bře 2016

@dasa.77 Na UTZ jdu, protože jsem už 39.den cyklu a MS pořád nikde, také mi musí vyloučit cystu. Takže z dnešního UTZ, nic nenašel a píchnul mi Agolutin, krev budu vědět po 11.h ☹

matysikovad
26. bře 2016

@jankadvor tak max zvysenou sliznici mohl videt.drzim pesti

jankadvor
26. bře 2016

@matysikovad Děkuji. Doufám, že MS nedorazí a krev něco ukáže. Takto dnes vypadá můj graf, tak uvidím co do těch 14ti dnů udělá Agolutin.

matysikovad
26. bře 2016

@jankadvor proc si nekoupis tehotensky test? Jsi ,,11dpo" pokud ovu byla,uz bys tam mohla mit ducha,kdyby neco bylo

jankadvor
26. bře 2016

@matysikovad Protože bych měla znát po 11.h výsledky z krve, a z ní je to přece 100%ní, nebo ne?

racek26
26. bře 2016

@jankadvor mně bylo řečeno 99, 9 %

mikejla_a
26. bře 2016

@racek26 tak to je hodně velký rozdíl 😀

@jankadvor tak jak jsi dopadla??

jankadvor
26. bře 2016

Dopadla jsem špatně. UTZ nic neukázal, z krve jsem měla vysoký progesteron a řekli mi po píchnutí agolutinu, že pokud ms nedojde do 5 dnů, půjdu na hysteroskopii. A Clearblue ukázal obrovské mínus ☹ Holky, jsem na dně ☹

petulibiii
26. bře 2016

@jankadvor to mě moc mrzi :(
Drž see a hlavu vzhůru

cassi246
26. bře 2016

@jankadvor Kvůli čemu se trápit? Cystu nemáš, vysoký progesteron je 11 dní po ovulaci to pravé ořechové. Bez vysokého progesteronu po ovulaci není šance na uhnízdění zárodku. Menstruace by i bez agolutinu (pokud jsi neotěhotněla) přišla ode dneška do 5ti dnů, podle toho, jak míváš dlouhou luteální fázi. Ovulace proběhla kolem 28. dne cyklu, čili délka celého cyklu může být klidně 40-44 dní. Ten výkyv 25. den se nepočítá, je nevýznamný, buď to byla nějaká okolnost, nebo prostě "špice" - o 0,2 stupně Celsia z každé strany výkyv.

dasa.77
26. bře 2016

@jankadvor taky si myslím,že není nic ztraceno..... viděl vůbec doktor graf? ...injekce na vyvolání MS mi přišla v tuto dobu zbytečná 😉

jankadvor
27. bře 2016

@cassi246 Jůůůů, děkuji. To jsi mě uklidnila. Ale proč mi chce doktor, pokud mi do konce měsíce nepříjde MS, dělat hysteroskopii? Tomu nerozumím, co když se mi i přes negativní tt, podařilo mimčo?

jankadvor
27. bře 2016

@dasa.77 Graf doktor neviděl, a myslím, že by ho ani vidět nechtěl. Doktorovi jsem jen řekla, že jsem už 39.DC a MS pořád nikde. Tak kouknul na UTZ, kde nic nenašel a z odběrů krve mi jen řekli, že mám vysoký progesteron a jsem prý připravena na MS.

jankadvor
27. bře 2016

Můj graf dnes, teplota šla nahoru, ale nevím jestli to není včerejším agolutinem.

racek26
27. bře 2016

@jankadvor tak ohledně cysty, myomů eventuálně polypů předpokládám, možná si taky chtěl ověřit průchodnost vaječníků. Já hysteroskopii podstoupila v lednu a byly mi vypáleny dva velké polypy ( kt. byly pro lékaře nečekaným překvapením). vejcovody byly v pořádku, oba myomy ještě do dělohy neprorostly ....., každopádně hysteroskopie se musí dělat hned po MS, předpokládám, že lékař čeká až po MS a proto Ti píchnul i agolutin. Kdybys byla náhodou těhotná, agolutin miminku neuškodí 🙂 .....

jankadvor
27. bře 2016

@racek26 Paráda. Děkuji za odpověď. Ano, čeká na MS, ale řekl, že když do 5 dní nepříjde, půjdu na hystero. A toho se bojím, v případě, že bych těhu byla?

racek26
27. bře 2016

už dva gynekologové ( nezávisle na sobě) mně řekli, že hysteroskopie se musí dělat hned po MS, když je nízká sliznice..., jinak nevím, proč je v Tvém případě tak akutní hysteroskopie...., třeba vše prokonzultovat s lékařem a nebát se zeptat

dasa.77
27. bře 2016

veškeré gynekologické zákroky je dobré dělat po proběhlé menstruaci kvůli "většímu prostoru" v děloze atd.
nejsou tam folikuly,případná cysta by mohla sama prasknout ,sliznice je nízká...

@jankadvor...kdybys přece jen byla těhotná?..... před samotným zákrokem podstoupíš ještě kontrolní UTZ,znovu Ti můžou odebrat krev,tím se možné těhotenství vyloučí 😉

jankadvor
28. bře 2016

@dasa.77
@racek26 Děkuji holky 🙂 Počkám ještě do konce měsíce a uvidím co mi lutealni fáze nachystá 🙂 Byla bych moc ráda, kdyby to MS nebyla 🙂

racek26
28. bře 2016

@jankadvor držím pěstičky 🙂

soussan
28. bře 2016

Devcata, rada bych se zeptala, v kolik hodin si merite teplotu ted po zmene casu? Kdyz jsem jela podle uz zmeneneho casu byla teplota (poovulacni) o 0,@ stupne niz nez den pred tim - jedna se o 7 DPO. No a pak jsem spala dal a zkusila se zmerit za hodinu a teplota byla na stejne urovni jako den pred tim. Me ted zajima, jestli se mohlo jednat i implantacni pokles, nebo si telo jede podle zimniho casu a vlastne ta 7ma hodina kdy obvykle merim pro nej nastala az v 8 hodin nynejsiho casu.

jankadvor
28. bře 2016

@soussan No, já si to nějak neuvědomila a měřím dál v 6h ráno 🙂

soussan
28. bře 2016

Mozna by me to taky nenapadlo, ale byla jsem prekvapena tim poklesem 0,2 stupne. To se mi v minulem cyklu po ovulaci nestalo. Tak jsem zkusila za hodinu a teplota uz byl vys. No asi teda budu merit v 7 a uvidime co to bude delat.

to2014
28. bře 2016

Tak já jsem zvědavá co bude z toho to 🙂 MS mela dorazit dnes 🙂