Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
8. dub 2016

@jankadvor nene já to tam špatně zadala 😀 to B+ jsem si myslela,že to je slabě pozitivní těhu test 😀 😀 jak to je na womenzone 🙂 .)

@dasa.77 neboj určitě natvrdlá nejsi,ale to jsem já 😀 máš pravdu v tom únoru tam mám špatně zadáno kdy mi došla ms 😀 😀 došla mi 13.3 a ne 14.3 a to si pamatuji,to jsem si měřila BT a na teploměru jsem našla krev 😀 😀 tak proto tam nemám zapsanou teplotu 😀 ale děkuji za upozornění 🙂 🙂

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal no super 😀 😀 😀 ....takže nejsem debil 😀 😀 😀

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 nene to vůbec nejsi 😀 😀 to jsem já 😀 😀 teď to je poslední cyklus co měřím a další jdeme do IUI,snad dojde ms co nevidět 🙂 a nemůže to být u tebe třebas hnízdění ten pokles? 😀 na ms je fakt brzo 😀

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal tak to netuším...... spíš ne,na to podle mě zase pozdě.....
ale leží mi tu jeden nepovedený TT, píšu nepovedený,protože mám na něm strašáka po limitu 😀 😀 😀

měla jsem doma jeden TT,co jsem kupovala tady na MK a pro mě jsou nevyhovující,tak jsem si ho udělala večer,aby byl využitý. Mé drahé polovičce jsem s úsměvem řekla" jdu se vyčůrat za 5 korun"

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 no a cokdyž není nepovedený a je povedený? 🙂 jé jak já bych ti to tak moc přála 🙂 🙂 no uvidíš,možná se zadařilo a já ti to moc moc přeji a kdy jsi ho dělala? 🙂 🙂 no a jinak ty strašáky já ráda nemám 😀 je vyhodím abych po IUI mi nesvrběly ruce abych jsem si ho udělala 😀 😀

valeri10
8. dub 2016

@dasa.77 to je muj nazor a ne mudr.ja jsem rada ze me nezene na operaci.ze zdravotniho i finančního hlediska vyjde lip zkusit iui nez hned narkozu a hospitalizaci.možná tady vyhlasim anketu kolik zen podstoupilo laparo.

dasa.77
8. dub 2016

@valeri10 hlásím se jako první 😀

juliemichal
8. dub 2016

@valeri10 zlatíčko určitě je lepší jít na tu laparoskopii před IUI.taky než mě vzali na IUI tak jsem musela jít na tu laparoskopii.dřív by mi to IUI neudělal.

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal včera před spaním...... a ne ne,to je ten typ testu,co měl tenkrát pochodující čárku,takže mu nevěřím,že se jmenuje pan těhotenský 😀

nita1984
8. dub 2016

Tak holky máme za sebou první návštěvu Pronatalu. Paní doktorka moc milá, vyšetřila mě, manželovi odebrali krev,me až 2DC. Jsem po ovulaci, sliznice krásná, vaječníky plné folikulu,vejcovody podle UTZ taky pěkné. Takže jsem vyfasovala clostik a mám přijít na krev a UTZ v dalším cyklu. A pokud se neobjeví žádný problém, v květnu IUI.

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 ach jo tak to je fakt škoda,ale možná u tebe to není falešný dušík,kdo ví 😀 a tyto testy já vyhazuji nechci je 😀 😀 3x se mi stalo,že jsem na něm měla tu pochodující čárku 😀 a byl to ten modrý u tebe anebo ten zelený? 😀 😀

dasa.77
8. dub 2016

@juliemichal modrý,zelený neznám

valeri10
8. dub 2016

@juliemichal me ale mudr neřekla at na ni jdu.a ja dobrovolne sama od sebe na operaci nepujdu

valeri10
8. dub 2016

@nita1984 tak super.a manzel byl i na spermiogramu?

crazynaa
8. dub 2016

@valeri10 ja bez laparo, byla mi nabizena, odmitli jsme. A vidis prvni iui 😊😊

valeri10
8. dub 2016

@crazynaa me tady na klinice ani nabizena nebyla.kdyby jo tak bych dala na radu lékaře a šla bych.každy lékař ma jine postupy.někde tu laparo dělají hned a někde vůbec.me bohate stacila konizace.ja se operaci a narkoz úplně děsím.a nechci to podstupovat kdyz to neni nezbytne nutné

juliemichal
8. dub 2016

@dasa.77 já mám právě jak modrý tak i zelený 😀 😀

@valeri10 no tak to se ti vůbec nedivím,to bych taky dobrovolně nešla ☹ když ti to dr nedoporučila ☹ ale možná po jednom IUI ti ji potom doporučí,kdo ví 🙂

nita1984
8. dub 2016

@valeri10 manžel byl na spermiu uz loni v červnu. Tam je vše v pořádku.

valeri10
8. dub 2016

@nita1984 a na laparoskopii jsi byla?nebo pujdes?

smetanovak
8. dub 2016

Tak holky co jste mi psaly @jankadvor @nita1984 @mikejla_a @nina8888 @valeri10 @pekkaa a další...🙂
Dnes jsem byla u Dr. a folikul by měl cca za 2 dny prasknout a pak mam nasadit duphaston a děj se vůle boží🙂

nita1984
8. dub 2016

@valeri10 byla jsem před rokem a půl když mi brali slepák. Tak si dr. Nejdřív vyžádá zprávu o průběhu operace

matysikovad
8. dub 2016

@juliemichal a dusik ti nejde vyfotit?

juliemichal
8. dub 2016

@matysikovad takto vypadal předevčírem.

nita1984
8. dub 2016

@valeri10 takže předpokládám, že tu laparku bude řešit podle toho, jak dopadne rozbor toho operačního protokolu z toho slepáku.
Ale jinak říkala IUI už příští cyklus, takže pokud tam na tom protokolu nenjade důvod mě na laparo posílat, počítám že nebude.

Já bych dala tak dva pokusy na IUI a pak na ní případně šla. Dobrovolně a "bezdůvodně" bych to nedělala...

valeri10
8. dub 2016

@nita1984 ono ty nepruchodne vejcovody se netvoří jen tak bez příčiny.a ja nemela nic z čeho bych je mela nepruchodne.tak na iui pujdeme zhruba zároveň 🙂

matysikovad
8. dub 2016

@juliemichal vzdyt tam mas krasneho ducha ne??

juliemichal
8. dub 2016

@matysikovad jj bohužel krásného,ale dnes tam vůbec nic není ☹ a dělala jsem si stejnou značku testu ☹

nita1984
8. dub 2016

@valeri10 jojo u me je to stejné. Tak to je paráda, alespoň si budeme sdělovat pocity 😉

xoriska
8. dub 2016

@nita1984
@valeri10 Holky přidávám se, na IUI když vše dobře půjde, jdu v květnu a mělo by to vyjít na cca polovinu měsíce 🙂

nita1984
8. dub 2016

@xoriska tak super, to je fajn, ze v tom nebudu sama