Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aguaverde
19. dub 2016

Holky, normálně měřím 5:30....dnes sem se ale vzbudila o 5min dřív než budík, změřila sem (36.1), pak mi zvonil budík a já instinktivně změřila znovu (36.9) ...... nevstavala sem, měřila sem dokonce i ve stejné poloze 😃 ...... jakou zapsat???? První nebo druhou teplotu...... já bych zapsala druhou ale nejsem si jistá no 😥

smetanovak
19. dub 2016

@nina8888 tak super 🙂) ja takto tak nevím jestli to značí příchod m/s.

matysikovad
19. dub 2016

@procsenajednoumusimregistrovat ovulační hlen bývá tak 2 dny před ovu, a co se týká teplot, tak dojde k náhlému poklesu a den na to k výběhu teplot nad pomyslnou přímku teplot , co byly doposud, poté musí být až 3 teploty nad touto hladinou = pak teprve se to bere jako ovulace. pokud smažeš teploty do 12DC, krásně se ti to tam ukáže 🙂

nita1984
19. dub 2016

@matysikovad tak jsem v pasti. Když nebyl pokles.na MS včera, čekala jsem ho dnes a místo.toho toto.

juliemichal
19. dub 2016

@mikejla_a nene to ne 😀 😀 ale prostě někdy jsme měli přerušovanou soulož a někdy ne... jak jsem chodila do té práce tak jsem ani na sex neměla náladu,abych pravdu řekla.... skoro vůbec jsem nebyla doma..

matysikovad
19. dub 2016

@nita1984 a jak jsi na tom s testem? FF se hodně řídí i hlenem, ten jsi nesledovala , že 😒

nina8888
19. dub 2016

@smetanovak Tie teploty mas na ms stale vysoke na to aby prisla ms vypada to dobre uvidis zitra 🙂 drzim palce

nita1984
19. dub 2016

@matysikovad včrea negativní. Hlen jsem nesledovala le úplně stejně mi ovu vyznačila i Wz a další německá aplikace. Všechny tři se shodly.

nita1984
19. dub 2016

@matysikovad womenzone to vidí tahle

nita1984
19. dub 2016

@matysikovad a ještě jeden graf

xivet
19. dub 2016

Tak mě dneska místo poklesu na MS stoupla teplota na rekordní výšku, tak jsem zkusila otestovat a je to tam! Jsem tak šťastná, že jsem vám to sem musela hned napsat.

nita1984
19. dub 2016

@xivet veliká gratulace 😀 😀 😀 😀 a taky maličkatá závist.... moc bych si to přála i pro sebe

xivet
19. dub 2016

@nita1984 Já vím, proto jsem nevěděla, jestli to sem vůbec psát, protože vám to taky hrozně moc přeju! Ale ty jdeš příští měsíc do CARu, takže se taky dočkaš, určitě!

smetanovak
19. dub 2016

@xivet par grafu nad tebou ho taky mám bylo v hezké kdyby se mi stalo to co tobě 🙂 moc gratuluji 🙂

@matysikovad Aha, děkuji, tohle jsem ještě nesylešla, ale člověk se pořád učí🙂 jsem někde četla, že když je víc dnů s "vaječným bílkem", tak ovulace je většinou poslední nebo následující den. tak aspoň si rozšiřuju obzory🙂

jankadvor
19. dub 2016

@xivet Supeeeer, gratuluji a hodně zdravíčka 🙂

martina16horysek
19. dub 2016

@xivet gratuluji 😉 super zpráva

xivet
20. dub 2016

@jankadvor @martina16horysek Holky děkuju moc, jste milé.

juliemichal
20. dub 2016

holky prosím kolik jsem vlastně DPO?tak co mi ukazuje womenzone anebo tak jak ff?když jsem si tam zapsala BT s toho 10DC... HCG s krve negativní takže vůbec netuším kolik jsem DPO a kde je chyba.nebo si myslíte,že je to anovulační cyklus?nikdy jsem právě ani tak dlouhý cyklus neměla ☹ ☹

nina8888
20. dub 2016

@juliemichal mas to zaujimav ale typovala by som to na začatek tehu a tak musis byt trpezliva.. ale ja som mavala bezne cyklus aj 60 dnovy ... a teploty skakali kade tade....drzim palce aby to bolo tehu a duch na teste ti nesilnie ?

juliemichal
20. dub 2016

@nina8888 no na testu už taky nic není ☹ a kdyby to bylo začínající těhu tak bych už v krvi musela mít HCG,ne?jinak já delší cykly něž 30 dnů nemívám ☹

nina8888
20. dub 2016

no jo tak to by si uz mala na teste neco tak mozna sa ti nejako rozhadzal cyklus aj v krvy by uz neco bylo ... tak nebrala si nejake prasky co by ti to rozhodili alebo moc stresu alebo nejaky iny problem pri ktorom sa moze ovplivnit cyklus

juliemichal
20. dub 2016

@nina8888 no leda mám nové fukary na astma,ale to asi neopozdilo,jinak stres a nic takového nemám.a co jsem užívala tento cyklus byl gynex,ale ten jsem víckrát užívala a ms mi neopoždil ☹ ☹ a ano to by už někde něco bylo a v krvi na 100% kdyby to bylo miminko jen by mě třebas zajímalo zda to nemůže být anovulační cyklus třebas když je to zpoždění.

smetanovak
21. dub 2016

@nina8888 stále pokračuji 🙂

marla86
21. dub 2016

@juliemichal ahoj, ten tvůj graf už je tak zmatečnej, že bych ho už asi přestala být tebou řešit a prostě čekala, jak to dopadne ;) Pamatuju si, že jsi tam i něco mazala apod., myslím, že spoléhat se na něj už nedá. Ono někdy stačí jeden den posunout třeba i jen o půl stupně a už se ovulace vyznačí/ nevyznačí, vyznačí jiný den. Přecejenom je to jen počítačový program 🙂 Mně se ted stalo, že jsem měla v grafu jeden den , kdy jsem se špatně vyspala, a přemýšlela, jestli ten den do grafu vůbec započítávat, a rozdím byl velkej ;) Třeba se ti prostě jeden cyklus rozhodil, může se to stát bez jakýhokoliv důvodu. Každopádně držim palce ;)

xivet
21. dub 2016

@smetanovak Já bych řekla, že u tebe byla ovulace až okolo 24DC.

smetanovak
21. dub 2016

@xivet byla jsem u dr 8 a ta řekla ze by folikul mel prasknout nejdéle do 2 dnu. Tak ja teď nevím kdy mam m/s očekávat.

xivet
21. dub 2016

@smetanovak Jo, to by tak vycházelo. Nevím, jak dlouhé máš cykly, ale já bych počítala okolo 12 dnů a více od ovulace.

juliemichal
21. dub 2016

@marla86 ahojky ano to byla ta teplota s 10DC tj ten ff je asi správný no já si ještě měřím BT díky toho abych věděla zda dojde ms nebo ne.... a už je to poslední cyklus co měřím 😀 dnes zase 37 je to fakt divné ach jo už chci ms ☹ ☹ asi se ji vůbec nevyznám místo toho aby došla ms tak mám hustý bílý hlen ☹

mariti
21. dub 2016

Holky, stává se Vám, že máte teplotu třeba 35,8, prostě pod 36? Vůbec na to v tabulce nemám kolonku, je to tam jen do 36, tak nevím, zda je to hodně neobvyklé. Co myslíte?