Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal no jo,zapomněla jsem,že pregnyl dělá duchy 🙂 Maxe doma nemám a do lékárny se nedostanu...svrbí mě prsty na ten digitál,ale bojím se,že si pak budu akorát nadávat za vyhozené peníze ☹
Tenhle test je instant-view a prý má citlivost 25,mě přijde prostě negativní,takže ani pidi ducha nemám...no uvidím,co teplota zítra.

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 ten test mi vůbec nic neříká,ale já bych ten digi být tebou vyzkoušela 🙂 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal mě taky ne,ale jiný tu u nás ted neměli 😒 no jo,jenže ranní moč je v tahu 😀

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 zlatíčko já jsem si ho taky včera dělala s odpolední moči 🙂 🙂 a fakt na dr maxu jen pidi midi dušík 😀 který ani nešel vyfotit a já to brala za negativní 😀 tak proto jsem si řekla,že půjdu do toho digi 😀 že to rozlouskne zda jsem těhu nebo ne.. a ono na mě vykouklo překvapení 🙂 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal ty mě teda nahlodáváš 😀 když já se bojím,že tam na mě vykoukne to hnusný velký mínus

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 já jsem se toho včera taky moc bála a tak se na výsledek dívala má mamka 😀 a potom jak jsem se to dozvěděla tak jsem brečela jak želva a to ještě v parku 😀 dělala jsem si ho na wc v tescu 😀

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal to je krásný,mě to úplně dojalo 🙂 jsem ráda,že ti to vyšlo 😉

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 děkuji zlatíčko a teď i ty mi tu dáš krásnou zprávičku moc moc bych ti to přála 🙂 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal děkuji,jsi moc hodná 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

Tak jsem to nevydržela a ......jdu si poplakat ☹ ☹ ☹

pavlinka65
17. kvě 2016

@blablabla26 Dokud nedorazila MS,tak není nic ztraceno. A pokud by to teď nevyšlo,tak to vyjde příště 😉

blablabla26
17. kvě 2016

@pavlinka65 už se snažíme přes rok,tohle si říkám celou dobu a nic... ☹

blablabla26
17. kvě 2016

Tak jsem nás dnes objednala do CARu.Holky držím vám tu všem palce,at vám brzy vyjdou // a těm,co se zadařilo,se narodí zdravá miminečka.
Děkuji za všechny rady i povzbuzení,ale samo nám to asi nepůjde,tak se tu mějte hezky.Ahoj

martinkamoj
17. kvě 2016

@blablabla26 Já bych řekla, že na digi je hodně brzo, já měla slabounkého ducha v den MS na klasickém a ten měl citlivost 10 clear blue má až 25 takže na ten je zaručeně brzo..!

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 ach jo zlatíčko je mi to líto ☹ ale třebas je ještě brzo sluníčko moje ♥ ♥ držím moc palečky 🙂

tak jsem byla na krvi a HCG 26,50 🙂 🙂

milujicimamina
17. kvě 2016

@blablabla26 uplne rozumím ted kveten je nas

milujicimamina
17. kvě 2016

@juliemichal moc gratuluji🙂

martina16horysek
17. kvě 2016

@juliemichal no hurá 🙆 gratuluji Anet,tak to je naprosto super. Mimochodem vse nej k svátku moje dcera taky dneska ma 😉. Tak at je vse jen a jen v pořádku 😉 a pak fotecku miláčka chceme videt

juliemichal
17. kvě 2016

@milujicimamina moc děkuji 🙂

juliemichal
17. kvě 2016

@martina16horysek zlatíčko moc moc děkuji a taky děkuji za přáníčko,já taky tvé dcerušce přeji vše nej k svátku 🙂 🙂 doufám,že bude vše v pořádku 🙂 🙂 a určitě potom tu dám fotečku 🙂 🙂

martina16horysek
17. kvě 2016

@juliemichal take děkuji vyřídím rano az se vyspinka 😉 neboj určitě bude, držím pěsticky 😉 my uz tahnem 19ty týden a další slečna v bříšku 😉 těším se na fotecku.

juliemichal
17. kvě 2016

@martina16horysek jé toto,ale utíká 😀 😀 a další holčička,to je fakt krásné,taky bych si přála holčičku,ale abych pravdu řekla teď je mi to jedno,hlavně aby to bylo zdravé 🙂 🙂 a taky se moc těším jak broučka uvidím 🙂 🙂

marrouc
17. kvě 2016

@juliemichal gratuluju ke krvi. To ti musel spadnout kamen ze srdce 😊tak at se dari 😊

juliemichal
17. kvě 2016

@marrouc moc děkuji a ano hodně těžký kámen mi spadl ze srdce 🙂 🙂

chelsi
17. kvě 2016

@juliemichal Gratuluju a držím palce, ať vše tentokrát vyjde a dopadne dobře 🙂 po takové době.. 🙂

Já tento cyklus budu mít konečně kratší, pod 60 DC, což je oproti předcházejím trojměsíčním pokrok 😀 doufám, že už se to bude postupně zkracovat. Tento cyklus jsme ovulaci totálně propásli, ale nevadí 🙂

juliemichal
17. kvě 2016

@chelsi děkuji moc moc 🙂 🙂 taky věřím v to,že to teď dobře dopadne 🙂 🙂 v tom lednu mě jen pokoušel osud a teď bude vše v pořádku 🙂 🙂 no tak to je super,že tento cyklus budeš mít konečně kratší,ale je škoda,že jste ovulaci propásli ☹ tak držím moc palečky aby to ten další cyklus klaplo a našla jsi ty krásné // čárky 🙂 🙂

nina8888
17. kvě 2016

@chelsi ahoj muzu se zeptat odkud víš že ovulujes ked mas tak dlouhe cykly ?

pavlinka65
17. kvě 2016

@blablabla26 Pokud se snažíte rok, tak CAR je dobrá volba. Možná je to jen v hlavě, tam vás zkontrolují, a když na nic nepřijdou, aspoň se uklidníš a ono to půjde. Zní to jako klišé, ale studie dokazují, že pokud se nezadaří do roka, většina párů se dočká během toho roka druhého, pokud vám samozřejmě něco nenajdou. A co cvičení dle Mojžíšové?

chelsi
18. kvě 2016

@nina8888 Tak já v to doufám 🙂 Měřím si BT, dle které vždy nakonec dojde k růstu teploty. Dá se v tom období pozorovat i bílkovitý hlen a bolesti vaječníků. Samozřejmě je možné, že folikul třeba nepraskne, že to jsou cysty.. Ae to bude pak kdyžtak řešit už gynekolog na PP v srpnu. Do té doby jsem se rozhodla nechat tomu volný průběh, nechodit na vyvolávačky a další hormony. Prostě nechat tělo se s vysazením HA po 10 letech srovnat samo, pokud to půjde. Délky cyklů jsem od vysazení měla 37, 89, 92 a teď to bude cca 56. Zde je můj poslední graf.

katty77
18. kvě 2016

Holky, mohl by ten pokles teploty být uhnizďování? IUI 12.5. , 13.5. ráno ještě doma tulení. Díky za názor.