Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
25. kvě 2016

@milujicimamina tak zkusila jsem ti udělat ty kolečka 😀 😀 a přesně tak určitě nám to zdvojnásobilo radost 🙂 🙂

juliemichal
25. kvě 2016
milujicimamina
25. kvě 2016

@juliemichal pockam si na lepsi foto 😀 jsem marna ale gratuluji moc 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@milujicimamina máš pravdu další týden bude určitě daleko hezčí fotečka 🙂 🙂 teď tam je fakt hodně moc světla ☹

marrouc
25. kvě 2016

@juliemichal tyvado jako ze to budou dvojcatka? Neke 😊

myjusiatko
25. kvě 2016

@juliemichal julie, nie ze by som ti to nepriala, naopak, velmi. Ale ja tam teda ziadne tecky nevidim. Tak snad dr vie, co hovori a drzim ti palce. 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@marrouc ano ano budou to dvojky 😀 já jsem s toho fakt paf 😀 😀

@myjusiatko chápu to,je to špatná fotka je moc osvětlená a je to na špatném tom hodně světlém místě ☹ ☹ tak to skoro vůbec nejde vyfotit ☹ ☹ a dr určitě ví co mi říká,zítra jdu ještě do nemocnice na krev a potom na UTZ tak uvidíme,ale tam mi fotky nedávají mno ☹ a moc děkuji 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@myjusiatko zkusím to ještě jednou zmenšila jsem foto 😀 😀

marrouc
25. kvě 2016

@juliemichal ja tam ty dve tecky vidim. 😊

juliemichal
25. kvě 2016

@marrouc tak jsem ráda,že nejsem jediná 😀 😀 děkuji ♥

marrouc
25. kvě 2016

Ja.mela taky takovou tecku tri dny po vynechani ms. Takze jsem v teckach odbornik 😄

monishkam
25. kvě 2016

@juliemichal moc gratuluji. Neměřila jsi nahodou teplotu?

juliemichal
25. kvě 2016

@marrouc tak to já mám taky dnes vynechanou ms 3 dny 😀 😀 min týden jsem měla menší tečku 😀

@monishkam moc děkuji no bohužel tento cyklus jsem si BT neměřila tento cyklus jsem si ji prvně neměřila a vyšlo to 🙂

blablabla26
25. kvě 2016

@juliemichal všechno zvládneš,neboj 😉 dvojčátka jsou úžasná! a kluci už jsou velcí a budou určitě pomáhat.Moc držím palce,at jde vše hladce a bez potíží,zvládnete to 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@blablabla26 máš pravdu kluci jsou už velcí a určitě to zvládnu 🙂 🙂 jen aby bylo všechno v pořádku 🙂 🙂 sestra mi říkala,že eventuálně ještě to jedno může zamlknout,ale to nechci když jsem se už smířila s tím,že budou 2 už je moc miluji 🙂

xoriska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xoriska
25. kvě 2016

Ježiš holky sorry , jsem na telefonu a dala jsem do blbého fora takže se omlouvám 😀

martinkamoj
25. kvě 2016

@xoriska v pohodě... týjo malá má větší šatník než mám já 😀

xoriska
25. kvě 2016

@martinkamoj ehm a to má ještě svoje oddělení v botníku 😀 . No včera jsem si říkala, jestli nemá málo šatů na léto a když jsem to spočítala , tak jich má 12 ... 😀

martina16horysek
25. kvě 2016

@juliemichal tak to je teda opravdu překvapení 🙂 gratuluji, tfuj tfuj at je vse jen a jen dobré 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@martina16horysek moc moc děkuji teď tomu věřím,že bude vše určitě v pořádku 🙂 🙂

martinkamoj
25. kvě 2016

@xoriska týýkrááso, diť já nemám pomalu ani jedny.. 😀

xoriska
25. kvě 2016

@martinkamoj měla jsem ten samý problém 😀 , no hold dítě na prvním místě a pak když příjde tchýně a donese jí každý měsíc krabici oblečení, tak z toho vznikne toto 😀

martinkamoj
25. kvě 2016

@xoriska 😀 jéé já chci už díítko.. ☹ se ho už ani nedočkám ☹ už to pomalu a jistě vzdávám.. sem koukala, že v loni sem měla nasazený clostík úplně ve stejný čas jako teď.. jenom s rozdílem, že sem vevnitř byla "celá" teď jen "půlka".. Bože kdyby mi někdo řekl, že teď to výjde tak budu skákat dva metry dvacet.. Do práce už nechci a doktorka se už trošku kroutila.. ☹

xoriska
25. kvě 2016

@martinkamoj Marti neboj, ono se to podaří neboj ! Jak to s tebou vůbec vypadá ? A kdyby to ted nevyšlo , tak ted bys měla mít ovulace na té dobré straně ne ? Moc ti to přeju, protože vím jak ti je . Ale zase když jsem to nejmín čekala, tak to vyšlo a třeba to bude u tebe právě stejně ! 😉

martinkamoj
25. kvě 2016

@xoriska noo teď by měla příjd MS myslela jsem že dojde včera nedošla, dnes zatím taky ne.. tak snad do pátku příjde abysme mohli jet druhou část.. Testy bělejší jak sníh mám takže to je jistý už ted že nic aa ano ted by to mělo být na dobré straně... Ježíš ani nevíš jak bych si přála aby to ted vyšlo.. Za prvé bysem to zjistila tak nějak na mojeho svátek, teoreticky ultrazvuk by byl na můj svátek- dáreček a miminko by bylo na naše narozeniny 🙂 to by bylo moc hezký ale asi prdlajs.. Asi ani na ty vánoce nebude.. :(

xoriska
25. kvě 2016

@martinkamoj Ale prosím tě ! Ono to výjde, vyšlo to jednou, povede se zase ! 😉 Budu na tebe moc myslet aby to tento měsíc klaplo 🙂

dasa.77
25. kvě 2016

@juliemichal gratulace" na druhou" 😀
Tak to je ovšem síla.Já bych měla obavy,jak zvládnu dvě... hlavně že budou zdravé a snad teda aspoň jedno holčička

juliemichal
25. kvě 2016

@dasa.77 moc děkuji ♥ no neboj já taky mám obavy jak zvládnu 2,ale jak si vezmu tak jsme na to 2 a kluci mi určitě budou pomáhat,tak to určitě zvládneme na výbornou 🙂 sice to bude daleko těžší,ale určitě to zvládneme 🙂 🙂 jinak taky doufám,že aspoň jedno bude holčička 🙂 a nezlobila bych jsem se kdyby byly obě dvě holčičky,teď hlavně ať jsou v pořádku obě dvě a neodejde ani jedna,doufám.

milujicimamina
25. kvě 2016

@juliemichal a jsou dvojvajecna?🙂