Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

blablabla26
27. kvě 2016

@juliemichal kočko co to čtu? 😕 švagr je teda s prominutím pěknej debil 😠 vůbec ho neposlouchej,není to jeho starost a takový kecy at si nechá od cesty.Ty se ted nesmíš stresovat,hod na něj bobek

juliemichal
27. kvě 2016

@blablabla26 sluníčko máš pravdu švagr je asi trošku od cesty je mu 28 a je o 2 roky starší než jeho bratr a nemá ani jedno dítko tak asi díky toho je takový a žárlí nebo vůbec netuším proč se takto zachoval,já miminko miluji a budu ho mít určitě a ne,že bych ho dala pryč.to určitě ne,ale je mi to hodně moc líto ☹

blablabla26
28. kvě 2016

@juliemichal to věřím,takové řeči od kohokoliv zamrzí ☹ To je možné,že žárlí...Raději ho vypouštěj a netrap se tím 😉

nina8888
30. kvě 2016

Ahoj holky dnes som 22 dc a zašpinila som trosku berem gynprodyl od 16dc berem ho do 25dc a potom ho mam vysadit aby prisli ms ted je to 2 mesic jak je mozne ze som začala špinit je to s tech leku su to leky na stejne baze jak utrogestan ten mal vypadok tak som dostala toto je to normalne ze sa pri nich spini ? aku mam BT nevim nejaku dobu som sa ted nemerila...

milujicimamina
1. čer 2016

Holky kdyz se v noci stále budim i p 1 nebo 2hodinach muze to ovlivnit nejak bt? Hned zase usnu ale budom se

marrouc
1. čer 2016

@milujicimamina kdyz nejdes na zachod a jen se otocis na druhej bok tak by to vliv mit nemelo. Ja se taky casto budim a grafy mam ok. ☺

milujicimamina
5. čer 2016

Dnesni co myslite?

jankadvor
5. čer 2016

@milujicimamina Myslím, že nejspíš těhu graf 🙂

milujicimamina
5. čer 2016

@jankadvor to jeste nevim podle ceho se pozna? Zatim to nekleslo

jankadvor
5. čer 2016

@milujicimamina Teploty ti 18dní po ovu nebudou klesat, pak jsi nejspíš těhu. Jinak už si můžeš i udělat TT 🙂

milujicimamina
5. čer 2016

@jankadvor ano to uz testuju one step sili max slabunky duch tak cekam ale muze jeste klesnout ze? A hnizdeni tam nekde je?

milujicimamina
5. čer 2016

@jankadvor myslim ze 14dni po ovulaci by uz mely byt carky viditelne

jankadvor
5. čer 2016

@milujicimamina To by jsi musela klesnout hodně, tak k té 36,7. Hnízdění asi 13DC 🙂

milujicimamina
5. čer 2016

@jankadvor dekuji 🙂

alpinka1
6. čer 2016

Ahoj holky. omlouvám se, že se vám takhle vkrádám do diskuze. Potřebovala bych poradit s BT. Obvykle mám po ovulaci teploty kolem 36,7 - 36,8,v těhotenství 36,8 - 37. tento měsíc po ovulaci střídavě 36,8 - 36,6 a dnes dokonce 36,5, nedávala jsem tomu naději, ale přesto mám na těhotenském testu ducha. Nestalo se vám to taky podobně? Myslíte, že je šance, že se miminko udrží? Je to tedy teprve 9. den po ovulaci, vím že je to brzy a že nemám tak brzy testovat. Ale mám za sebou 3 zamlklá těhotenství a 1 biochemické, čekáme na miminko 4,5 roku, jsem už zoufalá a upínám se ke každé naději... Předem děkuji za radu.

pavlinka65
6. čer 2016

@alpinka1 Záleží na tom,kdy k poklesu po ovulaci došlo. Mohlo by se jednat o nidační pokles teplot. Šance na miminko určitě je 🙂 tak ať čárka sílí 😉

alpinka1
6. čer 2016

@pavlinka65 no můj graf vypadá takhle divoce... tak mám právě strach, že pokud tam něco je, tak to odejde s menstruací. Nebo nevím, proč jsou ty teploty takhle nízké. Taky jsem uvažovala nad falešně pozitivním testem, ale to se mi ještě nikdy nestalo a to už jsem za ty roky testovala hodněkrát...
Je pravda, že poslední týden mám méně spánku a chodím později spát než obvykle. Ale právě naopak bych řekla, že to by teploty zvýšilo...

werumka
6. čer 2016

@alpinka1 Nejvyšší hladina progesteronu (což je hormon zvyšující BT) je týden po ovulaci a pak může začít klesat. Pokud se miminko zahnízdí, začne zase stoupat, ještě počkej 😉

dasa.77
6. čer 2016

tak ještě jednou tady....

občas tu zavítám,abych se podívala,co je nového,ale nějak Vás nestíhám číst.

takže všem snažilkám přeji // na testu
těm,kterým se blíží termín porodu hladký průběh,přežijte ty vedra a zdravé,spokojené miminka

pro Ty,které mi tak trošku přirostly k srdci....pokud se budete chtít podělit o nějaké novinky,poprosím do zpráv nebo mail. Ahoj

digisek
9. čer 2016

Holky co myslíte ? bez mého komentáře....já totiž těm grafům nějak nerozumím, co se z toho pozná a nepozná (jediná má poznámka k té vysoké teplotě toho 29.5. - nějaká viroza mě zastihla)

myjusiatko
9. čer 2016

@digisek a co by sme mely poznat? 🙂

juliemichal
9. čer 2016

@blablabla26 Ahojky tak co u tebe nového? 🙂 🙂

digisek
9. čer 2016

@myjusiatko cokoli co tam vidíte....... 😀 mě ty grafy neříkaj nic moc....a hlavně jak mám tu ovu tam až 18DC tak se bojím že mi chodí pozdě....cykly mám cca 28 dní (+-2dny)

katty77
9. čer 2016

@digisek pokud ti graf vyhodnotil dobře ovulku, tak je ještě brzy něco tam v tom vidět ☹ víš, jak máš dlouhou luteální (tu druhou ) fázi?

digisek
9. čer 2016

@katty77 podle mě asi jo, příznaky se shodují s grafem......no cykly mám cca 28 dní (+-2dny) , takže když byla ovu 18DC, tak mi do konce zbývá 10-12 dní (=luteální fáze ) ....nemám MS úplně na den přesně

katty77
9. čer 2016

@digisek tak nejde nic než čekat a doufat, že ta lutka bude alespoň těch deset dnů a teplotka se bude svěřepě držet nahoře 😀

marrouc
9. čer 2016

Porad jsem cekala na jednodenni pokles,ale o 0,2st. je asi malo co? Kdyz by zitra skocila teda zase nahoru...

digisek
9. čer 2016

@katty77 hmmm tak nějak si to myslím taky no....holt čekám 😀 díííky

blablabla26
10. čer 2016

@juliemichal Ahojky, děkuji za optání 🙂 Mám za sebou prohlídku u svého gyn.,ten nic řešit nechce zatím,nasadil mi nosifol a v září prý mám přijít 😒 Tak jsme byli v tom Caru a tam nám řekli,že je dobře,že jdeme.Chlap má spermio v naprostém pořádku,mě zatím vzali krev na AMH a ještě mě čeká utz,až začnu menstruovat.Takže tak no 🙂

A co u tebe nového?Vše je v pořádku doufám 🙂

juliemichal
10. čer 2016

@blablabla26 no tak to je dobře,že jste šli do toho car,když tvůj gynekolog to nechce řešit,to určitě půjdete na IUI,že? 🙂 🙂 tak to moc držím palečky ♥ jinak včera jsem byla na gynekologii kvůli toho,že jsem zašpinila a už máme i srdíčko ♥