Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

smetanovak
23. srp 2016

tak holky hcg 430 je to ok? v útery jdu zase k Mudr. Říkala, že je to opravdu na počátku těhu proto nebylo na UTZ včera nic vidět.

pet_8
23. srp 2016

@shega Mám totéž a jsem z toho mimo. 9DPO ještě 37,3 a potom pokles ->10DPO=37,2 ->11DPO=37,1 ->12DPO=37,0. Dnes 13DPO vzrostla na 37,1. Test nic. Ještě zítra bych měla mít luteální, pozítří už menstruaci.

shega
23. srp 2016

@pet_8 a jak se citiš? Je něco jinak? U mě trochu jo tak jsem doufala ze to mohlo vyjít. Tak jeste uvidíme 😊

pet_8
23. srp 2016

@shega Jo, změny taky cítím. Nejvíc mě zaráží, že strašně moc vnímám pachy. Ale na zvracení mně není 🙂 Uvidíme, zpoždění běžně nemívám, takže by snad mělo být brzy jasno 🙂 I když podle testu už jasno je a já s tím už nepočítám, včera jsem se s tím nějak smířila.

dyslovka
23. srp 2016

@jarmulka : dekuji moc, ja nemam ani ten zeleny ctverecek, ale to je asi tim, ze merim prvni mesic 🙂 lenulinka10: dekuji, pri vzestupu po ovulacu nebo pred? Me sla po MS teplota nahoru a ted posledni dva dny klesa a jsem 14 DC 🙂

dyslovka
23. srp 2016

@lenulinka10: dekuji 🙂 pri vzestupu po ovulaci nebo pred? Me sla po MS teplota nahoru a ted posledni dva dny klesa a jsem 14 DC 🙂

lenulinka10
23. srp 2016

@dyslovka poslu ti svuj graf... Ovu test mi vysel krasne pozitvni 15DC a odpovidal tomu hlen i cipek.. Takze mi to vyznacilo na grafu,ze ovu byla 16 DC,protoze od pozitivni testu ovu prijde nejdele do 48 hod.

terka228
24. srp 2016

Mně dnes teplota trochu klesla, tak nevím....už to nevypadá tak nadějně... 😒

shega
24. srp 2016

@pet_8 mě dnes taky trochu stoupla teplota a poprvé jsem dělala test ale naprosto bily až mi oči přecházely 😄 dnes 12 DPO. Pomalu to poustim z hlavy a jeden takový sledovací cyklus mi stačil uz to nemůžu tak prožívat.

pet_8
24. srp 2016

@shega Já dnes pokles 36,85 a zároveň 1DC, jdeme dál 🙂

shega
24. srp 2016

@pet_8 tak tak 😊

bikiki
24. srp 2016

Shojte holky, byla by jsem moc rada za nazory. Dva mesice jsem merila BT a graf byl uplne ukazkovy, ovul. testy jsem nedelala. Ovulaci na sobe poznam i bez mereni. Den, dva pred O mam bolesti bud na prave nebo leve strane. No ale tento mesic me teda mereni BT uplne zmatlo. Ovulacni testy jsem ted uz delala, byly pozitivni presne kdyz jsem mela bolesti, ale BT nevyskocila... Prikladam graf. Co si o tom myslite? Posledni tri dny mam dost neklidne spani a vzhuru jsem treba i 5x za nic. Myslite, ze to muze mit vliv?

marla86
24. srp 2016

@bikiki myslom, ze zitra bude teplota zase o neco vys ;) nekdy to leze pomalu, a je to zrejmy az par dnu po ovulaci

bikiki
24. srp 2016

@marla86 A kdy myslis, ze probehla ovulace? Podle testu a bolesti v podbrisku bych rekla asi 14 nebo 15 den. Podle teploty fakt netusim. A probehla vubec???

jarmulka
24. srp 2016

@terka228 Terezko co ,,blázníš,, ???!!! Vždyť ten graf je pořád super a mimi se má OK! Přestaň jí stresovat nebo až jí porodíš, tak si jí vezmu 😀 .... Nééé, fakt, pokles - teda pokud se vůbec 0.1°C dá nazývat ,,poklesem,, není absolutně nic! Kdybych byla prudič, řekla bych, že je to tak o 1 cm méně zasunutý teploměr 😀 😝 .... Promiň, ale je to fakt! Tohle je úplně OK !!! Pokles je, když je to minimálně o 0.3°C a více... a i to se v těhu na začátku někdy děje - teplota kolísá... Věř jííííí a věř mně 😀 😵 😵 😵 😵 😵

terka228
24. srp 2016

@jarmulka Teda....Ty umíš krásně podpořit 🙂 🙂 🙂
No nevím, už jsem to takhle zažila tolikrát, že už asi budu pochybovat vždycky...asi na mně taky doléhá ta situace doma... 😒
Jsem teprve asi 11DPO, tak do víkendu se uvidí....
Když by to nevyšlo, musím se uklidňovat, že bude "čisté pole" pro někoho nového...

smetanovak
24. srp 2016

@terka228 taky si myslím s tou teplotou stejně🙂 drzžím moc pěstičky🙂

terka228
24. srp 2016

@smetanovak Děkuju 🙂

svobodka86
24. srp 2016

Holky koukám, že máte BT tak minimálně 36,50, ale spíš okolo 37....já mívám běžně 36,4....to ale nevadí ne??

shega
24. srp 2016

@bikiki podle teplot jeste nebyla ovu. Meř dal a uvidíme.

dasa.77
24. srp 2016

@terka228 opravdu o poklesu nemůže být řeč 😉

terka228
24. srp 2016

@dasa.77 Děkuju za podporu 🙂

terka228
25. srp 2016

Holky, tak dnes další pokles, takže čekám na MZ 😒
Ale ono je to opravdu takhle dobře...stejně už jsme s chlapem od sebe.On se sice doslova nevyjádřil, ale ani se nesnaží o komunikaci a nic, takže to beru vše za uzavřené.. A pojede se naprosto od začátku... Jen mám hrůzu z té samoty , na baráku tolik práce...ani se nedostanu moc mezi lidi, abych někoho poznala 😒 Ale snad to bude lepší, než se ve vztahu jen trápit...

pet_8
25. srp 2016

@svobodka86 Nemáš problémy se štítnou žlázou? Tuhle teplotu máš kdy, během první nebo druhé fáze cyklu? Resp před nebo po ovulaci?

jarmulka
25. srp 2016

@terka228 Terezko ☹..... A test jsi zkoušela, jestli sílí???? Ten by Ti mohl v tuto chvíli říct více, než teplota

penny91
25. srp 2016

Muzu semka prosim vlozit dotaz tykajici se taky BT? Chtela bych se zeptat jak to ma vypadat s BT po ovulaci v pripadnem tehotenství?

terka228
25. srp 2016

@jarmulka ano, test od Maxe už je bílý...

pet_8
25. srp 2016

@penny91 Od toho tu ta skupina je 😉 Ale stejně jsme každá jiná, takže jestli chceš vědět přesnou teplotu, jakou bys měla mít, to ti nikdo neřekne.

svobodka86
25. srp 2016

@pet_8 takovou mám v první fázy cyklu...jdu akorát za 14 dní na krev k obvoďákovi....ale doktorka na gyndě se mnou zatím štítnou žlázu neřešila....myslíš že by to mohlo být tím?

penny91
25. srp 2016

@pet_8 to jo ja vim ze nevite presne, ale ja myslela jestli vzdycky musi byt jen 37+ po ovulaci