Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

levinstonka
30. zář 2016

@dasa.77 děkuji, aspoň vím, že nejsem exot 🙂 já si myslím, že nejsem těhu, ale spíš abych do budoucna věděla, co z grafu vyčíst, jinak gratuluji tvůj těhotenský graf mě povzbudil 😀

bva
30. zář 2016

@luthiii prosim te a kdy jsi teda dle grafu mela ovulaci? at si overim, jestli se v tom vyznam 🙂 , diky

luthiii
30. zář 2016

@bva 🙂 Já jsem dva dny neměřila, takže se můžu mýlit, ale mělo by to vycházet na poslední nízkou teplotu, tj. v mém případě asi ten 16. den cyklu...

levinstonka
30. zář 2016

@luthii gratuluji tvůj těhotenský graf mě povzbudil

dasa.77
30. zář 2016

@levinstonka 😀 ..no,můj to nebyl,ale vidím,že jsi se opravila

levinstonka
30. zář 2016

@dasa.77 promiň to je riziko psaní pod stolem na poradě 😀

dasa.77
30. zář 2016

@levinstonka no ještě že pod tím stolem jen píšeš 😀

levinstonka
30. zář 2016

@dasa.77 😀

eliskan
1. říj 2016

@werumka min.mesic od nekoho z bazarku rtady, zn.Diagnos a ted od dr.Maxe. cyklus +-30dni a ovulace vzdy az kolem 16dc, jen teda nechapu min.tyden to "hlenove"tridenni obdobi. Podle teploty to vypada, ze mozna vcera..?!

levana33
3. říj 2016

Hojky hoj..zatim muj grafik..snazeni bylo 12 cty cyklus v domeni ze ovu bude na druhy den. Sance jsou asi nizsi, ale uvidim dale ;)

lajanca
4. říj 2016

Ahoj, můj graf tak trochu zmatenej

barunka011
4. říj 2016

Holky prosim Vas mam porad teplotu 36.0 az 36.2 nejde mi vlozit fotka grafu a jinak vidim tady nejake odkazy na Grafy vy si to zapisujete na nejake stranky? Ja se bojim ze jsem asi bez ovulky. Mam treba tri dny 36.0 pak jeden 36.2. A furt tak dokola.. Muzete mi to prosim vysvetlit? Dekujii

levana33
4. říj 2016

@barunka011 pokud to tak je cely cyklus je to anovulacni..nemas ovulaci..zajdi si na gyn..a pritom si jeste nech vysetrit stit.zlazu

dasa.77
4. říj 2016

@barunka011 ty teploty nejsou ničím zvláštní,ale je fakt,že patří celkově mezi ty nižší teploty.....po ovulaci se teplota zvedne,záleží,jak dlouhé míváš cykly a ve které fázi teď jsi. 😉
teploty si můžeš zapisovat třeba na stránkách womenzone

kinsli
6. říj 2016
ka6ka
7. říj 2016

@kinsli Ano proběhla. Pravděpodobně byla 14DC. 😉

kstablova
7. říj 2016

@kinsli Jestliže se bere den ovulace jako poslední den nízkých teplot, tak já hlasuji pro Ovulaci 15DC, protože těch naměřených 36,8 dne 4.10.2016 je také Tvá nižší hodnota. 🙂 a mezi šesti předchozími hodnotami těch 36,8 máš taky, takže 36,8 ještě u Tebe není zvýšená 🙂

kinsli
7. říj 2016

@ka6ka když si zadám zítřejší teplotu od 36,9 + tak mi to vychází ovu na 15 den. Hodně mě to překvapilo mám LF 10 dní takže ovu 17-18 den. Jenže minulý měsíc jsem to měla díky dovolené v zahraničí (nejspíš) rozházené a ovu byla až 29 DC, tak teď to zase pro změnu skočilo hodně dopředu :D

kinsli
7. říj 2016

@kstablova Taky bych to tak viděla 🙂 Uvidíme co poví zítřejší teplota. Tím že jsem ovu neočekávala takto brzy a testy si nedělám, tak ani nemůžu posoudit jestli spíš 14 dc nebo 15 dc. počítala jsem s ovu dnes :D

kstablova
7. říj 2016

@kinsli čert, aby se v tom vyznal že? 😀 😀 😀

kstablova
7. říj 2016

@kinsli no já začala měřit BT zase předevčírem tento cyklus (minulý cyklus biochem.těhotenství) a jsem teprve 8DC, takže si říkám, že dnes začnu s testy. Akorát mě dnes od rána tak divně píchá v podbřišku, tak jestli mi dorazí ovu dřív (jakože dnes), tak mě šlak trefí 😀 😀 😀 😀 😀

kinsli
7. říj 2016

@kstablova Toho bych se nebála 8DC je fakt brzy :D Jestli tomu dobře rozumím tak pokud byla ovu 15DC tak bych měla očekávat MS 25 DC 😉

lajanca
7. říj 2016

holky, kdy myslite, ze byla ovulace?

kinsli
7. říj 2016

@lajanca byla 15 DC , co znamená tmavě zelený pruh?

lajanca
7. říj 2016

Jak jsi to poznala, a co je tmavě zelený pruh právě nevim

dyslovka
7. říj 2016

@lajanca : podle teploty, posledni den nizke teploty pred zvysenim

lajanca
7. říj 2016

Jeeee, diky

bluee
7. říj 2016

Ahoj přidávám můj graf..Co myslíte? Dneska by měla dorazit MS a zatím nic. Tak jsem zkoušela testovat, ale test je negativní..

kinsli
7. říj 2016

@lajanca jj přesně tak , podle teploty 🙂

kinsli
7. říj 2016

@bluee To vypadá nadějně 🙂 Pokud máš test můžeš testnout dávno by tam už // byly, já měla první pozitivni 8 den po ovu, ty už jsi 13 🙂