Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

babetka131
1. led 2013

Ahoj holky přidávám se ke snažilkám, bohužel jsem měřila až od poloviny cyklu, to asi ještě nic nepoznám z grafu, coo? jinak cyklus mám dlouhý 32

ljonas
15. led 2013

ahoj, jak si stáhnu graf z womenzone? děkuji

martakl
15. led 2013

@ljonas Já používám pravé tlačítko myši a uložit obrázek jako🙂

11miuska11
5. bře 2013

Ahojte kocky, co znamena, ked po ovulke takto klesne teplota? To asi nie je dobre, ze ? 😒

krista1
5. bře 2013

@11miuska11 může to být zahnízdění
nikde není psané,že teplota je pořád vysoká,může být i pokles

11miuska11
5. bře 2013

@krista1 lenze mne lekar na 15 DC povedal, ze ovulka nebola a ani nevidi dominantny folikul. Som z toho uplne zamotana. Ako je mozne, mat takyto graf a nebola ovulka? 😒

krista1
5. bře 2013

@11miuska11 Tak ji možná máš později,musíš měřit celý cyklus a pak uvidíš,ty s tím teď začínáš?A ovulku poznáš i díky plodnému hlenu,je táhlý bílkový,to je nejplodnější hlen,po něm nastane ovulace...držím pěsti.

11miuska11
5. bře 2013

@krista1 no ved ten hlien som mala. Krasny tahavy a potom taky riedky vodnaty presne 13 DC. Dokonca 12-13 ma dokonca bolela hlava, bolo mi teplo a v noci som citila maternicu a lavy vajecnik. Skoro ma orazilo, ked mi lekar oznamil, ze ta ovulka, co som si myslela, ze ani nebola. A psychika to nemohla byt, lebo som od zaciatku cyklu nastavena na to, ze mam ovulku neskoro, az po 30 DC... hmm...Minuly mesiac som si merala http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/gra... ale to je az druha polka 60 DC. predtym neviem, ake som mala teploty. Poctivo meriam vsetko, uz chcem byt v poriadku ☹

krista1
6. bře 2013

@11miuska11 Já si myslím,že ovulku si měla určitě,ještě takové věci si nevsugeruješ,to většinou cítíš,každá známe svoje tělo,tak poctivě měř,držím pěsti,aby se brzy zadařilo a už si nemusela měřit 😉

11miuska11
6. bře 2013

@krista1 dakujeeeem, 🙂 takze myslis, ze ked mi teplota klesla teraz na 36,5 na dva dni, ze to nevadi? No som ja zvedava teda, ze ako sa to vyvrbi, urcite ti dam vediet a dakujem velmi pekne za rady 🙂 dufam teda, ze lekar sa pomylil a prehliadol tu ovulku 😠

krista1
6. bře 2013

@11miuska11 Myslím si,že je všechno možné,že by to nemuselo vadit,každá holka má jiné grafy...není nic daného,taky jsem zvědavá jak to dopadne,tak pak písni 😉 A máš pravidelnou MS?A kdy si vysadila HA?

11miuska11
6. bře 2013

@krista1 praveze nemam pravidelnu od vysadenia HAK v septembri si chodi, ako sa jej chce. Naposledy to bol 60 DC 😒 ale je pravda, ze som mala zapal priedusnice v case normalnej ovulky, tak je mozne, ze sa to cele posunulo. Ja neviem. Dufam len, ze sa to ustali. Beriem inofolic uz 3 dni, tak verim, ze pomoze. Vsetko mam na sone OK, vystelku, maternicu. Len ta ovulka. hmmm...

krista1
6. bře 2013

@11miuska11 spíš si potřebuješ srovnat cyklus,60DC je opravdu moooc,snad ti to doktor hormonama upraví,nebo zkus bylinky,věřím,že se ti to brzy podaří,no měř a uvidíš🙂

moka27
6. bře 2013

ahojte...dufam ze s mozem opýtat..v prvom rade viem, ze si treba merat BT minimálne 3-4 cykly...nikdy som si nemerala...bola so uz dva krát tehu ale neuspesne....teraz mi opat meská MS...lekárka mi odporucila nech si tehu test nerobim nech počkam...o dva tt mám ist na kontrolu...mam tie iste príznaky ako pri predchádzajucich tehu len to nemam este povtrdené...je možné že som tehu aj ked mám BT 36,6-36,7...dakujem za odpoved

krista1
7. bře 2013

@moka27 určitě je to možné,udělej si test,za to nic nedáš, teplota v těhotenství nemusí být 37,takže určitě jsi těhu,držím pěsti a přeji hodně štěstí,aby mimi vydrželo a rostlo jak má. 😉

moka27
7. bře 2013

@krista1 ...dakujjjemmm..velmi takáto správa poteší...moc dakujem 🙂

krista1
7. bře 2013

@moka27 nemáš zač 😉

11miuska11
8. bře 2013

@krista1 hahaha, normalne sa musim smiat, dnes mi klesla BT na 36,3. Idem asi na folikulometriu, pre istotu. Ja uz faaaakt nechapu!!! Nevies, ako rychlo moze dozriet vajicko, ked lekar vidi folikul velkosti sosovice? to by bol dnes tyzden aj jeden den, co to lekar minuly stvrtok videl. Myslis, ze by jedno z nich mohlo dorast a dozriet tak skoro ? http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/gra...

krista1
8. bře 2013

@11miuska11 Proč ne,možné je všechno,dokonce můžeš mít i ovulaci dvakrát během jednoho cyklu,tak držím pěsti,aby se to povedlo a byla ovulka a snažení úspěšné 😉

11miuska11
8. bře 2013

@krista1 tak, akurat som prisla od lekara a ziadna ovulka to nie je ☹ folikul mam vo vajecnikoch dost, ale ziadny dominantny, dokonca sa mi to zdalo na tom sone ako PCO vajecnik podla toho, co som videla na nete. Ale povedal, ze nemam panikarcit, kym nebudem mat HP hotovy. Uplne som smutna z toho celeho ☹ ☹ ☹ asi si radsej prestanem merat BT, nech sa predcasne neradujem stale. Povedal, ze ta BT znamena, ze hormony, pracuju, mam 12 mm sliznicu, ale ovulka proste nie je ☹ budem teda par mesiacov pit inofolic a uvidim. Aaaach jo ☹ ☹

krista1
13. bře 2013

@11miuska11 Ahoj to mě mrzí,no já si pořád myslela,že podle grafu ovulku poznám,ale podle toho co píšeš,tak to měření teplot je fakt na nic,no já teď měřím ze začátku cyklu a mám vysoké teploty,to je fakt divné. Asi jak člověk není pořádně pod dohledem,tak ani neví jak na tom je. Tak jsem si koupila ovulační testy a budu testovat i bylinky,na ovulku a tak. Tak snad to pomůže🙂
Držím pěsti,ať to brzy pomůže a miminko příjde🙂

11miuska11
13. bře 2013

@krista1 Ahoj. tak momentalne mam takyto graf: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/gra... Cize drzim sa stale v BT pred ovulkou. Aj minuly mesiac som mala maximalne 36,6 pred ovu a po ovu 36,7 - 36,9 . hmmm. Takze ta BT vlastne sedi, len nie je podla mojich predstav. Meriam nakoniec stale a uz to beriem viac v pohode. Stale dufam, ze ovu pride tak, ako minuly mesiac okolo 45 DC. Zacala som brat na podporu ovulky INOFOLIC. Je o novinka na trhu, ale v Italy to maju uz 12 rokov. POdporuje to rast folikulov a vraj nim liecia aj PCO. Ale su to vitaminy, ziadne hormony, tak sa vytesujem celkom 🙂 Pijem to 2 krat denne uz tyzden, tak uvidime, co to urobi so mnou. 🙂 Ja na tie ovu testy nie som, pretoze kedze ja ABSOLUTNE netusim, kedy ma prist ovu, tak to by som ich minula 50, kezde som mala 60 DC naposledy. hmmm. Takze pozitivne naladena cakam na to, kedy raci mlada dama prist 😅 😅 😅

No podla mna to nevadi, ze su vyssie, ako bezne. Dolezite, aby bol rozdiel teplot v tych dvoch fazach, nie? 🙂 drzim palec. Ktory si DC? JA 28 😀 cize este nejakych 17 dni a pride moja ovu (dufam) 😀

denisa87
14. bře 2013

Potrebujem poradit,toto je moj dnesny graf,a cele to nechapem,nechapem kedy bola ovu,ci vlastne uz bola,minuly tyzden pozitivny ovu test,a aj vcera bol pozitivnydnes zas ruzovy vytok ,jáj som uz s toho na nervy.... 😢 😖

krista1
14. bře 2013

@11miuska11 No myslím si,že by ti měl doktor srovnat cyklus,podle mě ho máš moc dlouhý a to není normální,normální cyklus má být kolem měsíce,ovulku možná nemáš kvůli tomu.Spíš by to chtělo něco na srovnání cyklu. Věřím,že ti ten lék pomůže.Já jsem si koupila bylinky,no a zobu magnesium +B6 , tak uvidíme,co to se mnou udělá,doufám,že mě to trochu zklidní,u mě je i problém,že jsem v neustálém stresu🙂 Držím pěsti,ať se ti tento cyklus srovná🙂 Já jsem dneska 8DC a teploty klesly na normál,no je to divné. 😒
@denisa87 Ahoj,řekla bych,že jsi těhotná,mnoho holek psalo,že ovulační testy jsou i ve fázi těhotenství pozitivní,tak potichu gratuluji a držím pěsti,ať je vše jak má a mimi roste 🙂

denisa87
14. bře 2013

@krista1 tu mam tehu test,prevcerom a dnes rano,ale som len malinko po ovu...neviem ci tam vobec budes nieco vidiet?

krista1
14. bře 2013

@denisa87 No já tam vidím dušíka,takže držím pěsti a jak píšeš,je to moc brzy na testování,zkus až tak za 5-6dní,to bude jasněji vidět ta čárka🙂 hodně štěstí 🙂

denisa87
14. bře 2013

@krista1 Dakujem ,ano skusim o par dni neskor 🙂

11miuska11
14. bře 2013

@denisa87 toto nevyzera ako tehu graf. A zatial ani na ovulku. Ovulacia je posledny den nizkych teplot, po ktorych nasleduju minimalne 3 dni vyssich teplot. Takze ked budes mat aj zajtra taku BT, ako dnes, to znamena, ze uz mas po ovulke 🙂 drzim ti silno palceky 🙂 A snazilkovali ste presne v tie dni, ktore bolo treba 🙂 aky mavas dlhy cyklus?

@krista1 no, ja som mala iba minule 60 DC, predtym som mala 45 DC a 41 DC a pocas HAK uplne normalny a aj predtym 🙂 a nechcem brat tabletky na upravu cyklu. Ak mi potvrdia ovulku, tak nebudem brat hormony len preto, aby som mala ukazkovy cyklus. Lekar povedal, ze ak mi nevadi, ze mam dlhsi cyklus, z lekarskeho hladiska v tom on nevidi ziaden problem a neskodi to. Tak som zvedava, ako to bude tento mesiac 🙂 Dnes mi stupla BT na 36,7 , tak som zvedava, ako to bude zajta 😀

denisa87
14. bře 2013

@11miuska11 viem ze to neni tehotensky graf,iba som chcela vediet kedy bola ovu,aj kvoly tomu vcerajsiemu pozitivnemu ovu testu,tak dufam ze teplota ostane tam kde má,a Dakujem ,a mavam 28-34 dlhy cyklus 😉