Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

anicka2111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valeri10
27. říj 2015

@juliemichal me muj asi ne. Ze by jsme meli stejne zapeklitý mesic? To bych ti teda neprala.dej vedet zitra

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 já už měřit nebudu,kašlu to,podle ovu testu ovulace byla 100% takže dnes jsem 1-2DPO takže nejpozději v pátek si dám utrogestan.kašlu to,nebudu se nervovat s měřením ☹ když ovu test byl pozitivní ☹

dasa.77
27. říj 2015

@anicka2111 jsi se trošku spletla,ne? DODRŽUJ PRAVIDLA

valeri10
27. říj 2015

@juliemichal mooooc držím palce

juliemichal
27. říj 2015

@valeri10 moc děkuji já tobě taky ♥

valeri10
28. říj 2015

@juliemichal tak mi dnes teplota stoupla z 36.5 na 37.tak snad tak zůstane a potvrdi mi to ovu

juliemichal
28. říj 2015

@valeri10 no tak to je krásné 🙂 tak asi jsi už ovu měla 🙂 držím palečky.možná budeme stejně DPO 🙂

valeri10
28. říj 2015

@juliemichal ja si od začátku myslela ze byla když jsem mela takove bolesti.jeste uvidím co zitra a večer uz bych si dala ten utrogestan.ovu vychází na neděli

juliemichal
28. říj 2015

@valeri10 no tak to máš jako já tak jsme stejně 3DPO 🙂 tak to je super 🙂 já uvažuji nad tím utrogestanem kdy si ho dát.nevím zda zítra anebo v pátek 🙂

valeri10
28. říj 2015

@juliemichal taky vaham bud zitra vecer nebo v patek rano.mam cca 9 dnu do ms coz je malo na uhnízdění

juliemichal
28. říj 2015

@valeri10 já mám zase do ms buď 13 dnů anebo 11 dnů podle toho jestli mi dojde 28 či 30DC,ale jinak podle ovulky mám do ms 12 dnů 😀 dnes jsem 3DPO a mívám LF 15 dnů 🙂 ale fakt vůbec netuším kdy začít s užíváním utroše.

valeri10
28. říj 2015

@juliemichal dr mi řekl cca 3 den.tak bych zacala 4 den asi.ale uvidím co zitra teplota

juliemichal
28. říj 2015

@valeri10 jj přesně tak to nevadí,že začneš 4 den nebo 5 den po ovulaci 🙂 akorát fakt nevím zda mám ho brát od zítřka anebo od pozítří 😀 ach jo to je dilema 😀

zloba89
29. říj 2015

Já se v tom už fakt nevyznám...

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal teplota mi zase klesla na 36.5 ☹

valeri10
29. říj 2015
luca16
29. říj 2015

@zloba89 To vypadá na těhu, nebo ne?

juliemichal
29. říj 2015

@zloba89 já bych jsem si zkusila udělat testík 🙂 grafík vypadá pěkně 🙂

@valeri10 tak to je hodně divné ☹ tvůj graf vůbec nechápu ☹ já už si BT neměřím,kašlu na to 🙂

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Tak ty jsi na dobré cestě tak aspoň tě to měření nebude stresovat. Budu držet palce. Tak se mnou prosím tě nedrž basu a otěhotni jo? 🙂

valeri10
29. říj 2015

@zloba89 přesně tak. Udělej test jsem zvědavá 🙂

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 no dnes jsem chtěla skončit měřit BT kvůli toho,že mi womenzone ovulaci nepotvrdil,ale hodila jsem to do ff což jsem slyšela,že je lepší tak mi tu ovulaci vyznačil 🙂 takže jsem podle toho 4DPO 🙂
a děkuji,ale otěhotníme spolu ok? 🙂

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal U mě to vidím na delší boj, ale neboj já tě brzy doženu. Ten tvůj graf mi přijde taky docela zvláštní, ale ty teploty po ovu jsou nahoře což je dobře. A určitě se tam budou držet 🙂

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 já si taky myslím,že u mě to je taky na delší boj,bych jsem se tomu nedivila 😀 já si určitě na tebe počkám 🙂 jj to máš pravdu ten můj grafík je fakt hodně zvláštní 😀 ale ovu test jsem měla pozitivní v sobotu tak v neděli byla ovulace,ale je divné,že před ovu a po ovu mám ty stejné teploty 😀

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal A nepřeceňují se nějak ty teploty? 😀 že by vše mohlo být nakonec trochu jinak 😀

zloba89
29. říj 2015

Ok, test koupím a zkusím odpoledne

juliemichal
29. říj 2015

@zloba89 moc držím palečky 🙂

@valeri10 jé tak to vůbec netuším 😀 ale kdyby to mělo být těhu tak by podle mě teploty měly být nad 37 😀 ale od včerejška mám bolesti podbříška,našla jsem ten divný hlen 😀 čípek špatně nahmatám a je tvrdší.a od včerejška mám divnou pachuť v puse 😀 což jsem nikdy neměla.je to fakt hodně divné ☹

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal já teď koukla, že můj mudr má příští měsíc tři týdny zavřeno 😠 . Takže se nedostanu ani na ultrazvuk. Takže další komplikace. Jo jo dnes mám svůj den 😠

valeri10
29. říj 2015

@juliemichal Myslím, že nemusí být nad 37. Někdo se na takovou teplotu třeba nedostane nikdy. Každé tělo je jiné

juliemichal
29. říj 2015

@valeri10 jéva a ten dr co zastupuje tvého dr by ti folikumetrii neudělal?
a jinak no já si myslím,že u mě by se měla vyšplhat tak nad 37,protože min rok jak jsem měřila BT tak jsem měla po ovu 37-37,1 😀 ale je pravda,že jsem měřila o 2 hodiny dřív 😀 takže jak si vezmeš tak bych měla fakt 37,protože by se přičetlo 0,2 🙂 tak je to asi i podle toho v kolik si měříš BT nebo vůbec netuším 😀