Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
17. bře 2018

Dobre rano holky, tak to vypadá asi bledě.
6 dní do termínu a teplota jde dolů ach jo 😕😕

vendelinka08
17. bře 2018

@janickazabicka Jani, to není dnes podstatné...dolů jít může, jde o to, aby pak šla nahoru... a to zase musíš čekat. Já si myslím, že u mě nic, neb mám teplotu stále stejnou... žádné výkyvy, v těle se nic neděje... takže tak... a MS až za týden, tak uvidím, to čekání je fakt o nervy. Příští měsíc asi měřit nebudu, chtěla jsem jen tento... na psychiku je to fakt nic moc. Jinak se mi už začíná horšit pleť, známka PMS, jako puberťák...a to jsem si kdysi myslela, že z toho vyrostu... no, tak asi ne.

vendelinka08
17. bře 2018

@janickazabicka Budu ti držet moc palce, aby ti teplota šla nahoru a už se tam udržela.... to musí vyjít!!!!

vendelinka08
17. bře 2018

V týdny jsem potkala mamču, kterou jsem potkala v nemocnici na gyndě. ležela tam, měla zašitý čípek, protože se otevírala, byla kolem 20tt. Říkala, že už to ak měla 5x!!!!!! Vždy ve 20tt porodila, tím pádem o miminko přišla. Byla silná, strašně. Mladá holka kolem 30ti, říkala, že pokud už to nedopadne, tak že už další děti prostě nebudou a smířila se s tím, už to brala úplně jinak. A najednou ji potkám s kočárkem, tak jsem toho měla obrovskou radost. A v zápětí jsem si uvědomila, že za dva týdny bych měla termín porodu, byla jsem tam tenkrát na revizi v 9tt.. když se mimčo přestalo vyvíjet.

vendelinka08
17. bře 2018

Jo a silná, tím myslím vnitřně!!! jinak byla jak proutek...🙂

bublina95
17. bře 2018

Tak delane tedka na tt nic nevidim ☹

janickazabicka
17. bře 2018

@vendelinka08 dekuju ti moc. No nevím co by se muselo stát aby šla zase nahoru většinou to končí divně. Ale je pravda že jsem dnes vstavala o půl hodiny dřív. Tak třeba by šla víš 😂
No uvidíme. Po dlouhé dole zase měřím po ovu a dělat už to nebudu. Akorát nad tím člověk přemýšlí a není v klidu. 😤

vendelinka08
17. bře 2018

@bublina95 a dnes mas termin MS?

bublina95
17. bře 2018

@vendelinka08 ano dneska a jeste nic ale kapku me poboliva pod briskem ale zatim nic...

vendelinka08
17. bře 2018

@bublina95 nezbyva nic nez pockat...nahodou bt nemeris? Ta by ti hodne napovedela jestli se ms chysta nebo co se bude dit...

vendelinka08
17. bře 2018

@bublina95 a na tehu testu nic nevykoukas? Ja ho vzdy tak rentgenuji...i proti svetlu...tak jsem to delala posledne...normalne by nikdo nic nevydel...ale ja jo...az za dva dny byl videt lepe.

vendelinka08
17. bře 2018

@bublina95 me se zda ze na tehu testu mym rentgenem neco vidim..jde ovto kdy presne byla ovulka...vim ze to vis...nechci te nejak falesne podporovat...ono je to tezke..kdyz si prejes mimco a nic nevis..a cekas jestli ms dorazi nebo ne. Clovek doufa do posledni vteriny...zname to vsechny.

bublina95
17. bře 2018

@vendelinka08 co jsem davala proti svetlu tak neco malo ale fakt malo bylo videt a BT merim...

bublina95
17. bře 2018

Tady je BT

vendelinka08
17. bře 2018

@bublina95 myslim si...ze jsi mela ovu pozdeji a na ms to jeste vubec nevypada..takze bych byla jeste v klidu

hlasimse
17. bře 2018

@vendelinka08 a z čeho tak soudíš, když folikulární fáze před ovu není vůbec vidět? 🙂

bublina95
17. bře 2018

@vendelinka08 no doufejme tak pod briskem me uz neboli ms jeste neprisla takze uvidime 🙂 budu doufat aby to vyslo 🙂

vendelinka08
17. bře 2018

@hlasimse soudim dle teplot ktere vidim...a sice nevidim jake mela teploty predtim..ale predpokladam ze ovulace probehla. Ale netvrdim to..jen si to myslim...

vendelinka08
17. bře 2018

A jak jsem psala..dokud neprijde ms..tak je sance vzdy.

hlasimse
17. bře 2018

@vendelinka08 Jo to jo, já jen že píšeš, že ovu přišla později (než na grafu?) - možná jsem to jen špatně pochopila 🙂 Já myslím že graf to ukazuje správně a šance určitě je!

vendelinka08
17. bře 2018

No..me to prave moc na tom grafu nevychazi..kdyz se divam na teplity..ktere jdou vudet predtim...ale chce to opravdu videt cely graf...ja mivam graf hodne jasny...takze to jde jednoduse poznat. Ale u kazde zeny je to jine.

janickazabicka
17. bře 2018

@vendelinka08 zlati ja jsem toho názoru že nic není 100% jen tvé tělo. Graf ti může 1000X ukazovat blbe hodnoty ale ty už klidně můžeš být těhu! . Ale tak jako tak musíme vždy počkat až do konce 😊

vendelinka08
18. bře 2018

@janickazabicka to je jasne...je fakt ze teplotu ovlivnuje spousta faktoru...takze je to zase spise orientacni. Musime proste cekat a doufat.

vendelinka08
18. bře 2018

@bublina95 ahojky..tak jak dnes? Nejake zmeny?

lenula02
18. bře 2018

Příkladam svůj graf . 14.3 kontrola na UTZ pekny folikul 20mm ale ovulku nevidím :///

hlasimse
18. bře 2018

@lenula02 to skoro vypadá jako ovulace hned po ms

hlasimse
18. bře 2018

@lenula02 jo už čtu o tom folikulu... Tak to je zvláštní

bublina95
18. bře 2018

@vendelinka08 ahojky no tt uz nemam MS zatim jeste neprisla tak nevim 🙂

vendelinka08
18. bře 2018

@bublina95 tak teď to chce pevné nervy....každopádně držím palce, aby už ms nedorazila...

lenula02
18. bře 2018

@hlasimse snad se to ještě projeví ...👍