Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

lachtanice86
20. bře 2018

teplota zatím stále vypadá nadějně a tt taky. Dnes byl termín ms

lachtanice86
20. bře 2018

@snowbee 4tt úplný začátek

snowbee
20. bře 2018

@lachtanice86 to je kraaaasa😉,kdy mas ko u lekare?

lachtanice86
20. bře 2018

@snowbee ještě jsem tam nevolala. Přijde mi to brzy. Mám zpoždění jen 2dny

snowbee
20. bře 2018

@lachtanice86 tak to ja musela pro duphaston.. A ko pristi utery me chce videt. Jsem zvedava

lachtanice86
20. bře 2018

@snowbee kolikátý tt si? No já že zkušenosti vím že kontrola nic nezmění. Proto tam zbytečně nezenu ale nemám žádný problém.

snowbee
20. bře 2018

@lachtanice86 u me se asi jeste tydny nepočítají..dnes jsem 26dc

snowbee
20. bře 2018

@lachtanice86 minule kdyz jsem byla tehu tak jsme se s mym mudr bavili ze ted hned jak vyjdou //mam dojit pro duphaston jsem uz skoro geriatricka tehule.Kluci budou mit 10 a 15..a taky kvuli praci mam rizikove zamestnani...a divila jsem se ze //uz 10 dpo u kluku byly nejdriv 13

modrypitrisek
20. bře 2018

@bublina95 To mě mrzí :( uplně jsem si vzpomněla na svůj minulý měsíc, nejdřív krásný dušík a pak už skoro nic, až dorazil ms... tak si držme pěsti, třeba budeme mít dáreček pod stromečkem 😉

modrypitrisek
20. bře 2018

Teeeda holky, to je radost číst, samé pozitivní testy a ty grafy.. radost pohledět 😍😍 😍 gratuluju a držím pěsti👍👍

modrypitrisek
20. bře 2018

@dindicka A nechceš nám sem ten pidistínek šupnout?

modrypitrisek
20. bře 2018

@janickazabicka Jani, držím všecko, co mám...... pořád ještě je přece šance. Ty běžně špiníváš dost brzo, že?

dindicka
20. bře 2018

@modrypitrisek Ahojda,bohužel jsem ten test vyhodila a stejně to bylo nevyfotitelné.

007blond
20. bře 2018

@lachtanice86 gratuluji 👍😊🎀💐

janickazabicka
20. bře 2018

Holky tak je konec. Hlásím 1 dc opravdové. Jsem dnes 31 dc. Takže asi tak. No jo no co nadělám. Asi to drobatko čeká aby mi dal ten nejúžasnější dárek k narozeninám které mám na začátku června 10 a 4 druhé výročí svatby 😍 to by byl nezapomenutelný dáreček 😘

dasa.77
21. bře 2018

@lachtanice86 tak pokud byl 20.3. termín MS jak jsi psala (27.DC), tak to přece není ani 1 den zpoždění, ne? A píšeš 2 dny po termínu

lachtanice86
21. bře 2018

@dasa.77 no tak mne chodí ms od 24dc do 27dc. Proto to beru jako zpoždění . Takže tak

bublina95
21. bře 2018

@modrypitrisek doufejme budeme zas zacinat a zkouset 🙂

vendelinka08
21. bře 2018

@janickazabicka jani, tak to mě mrzí, ale jsem na tom obdobně, dnes teplota klesla a cítím, že v sobotu MS dorazí... takže hlavu vzhůru.... i když je to vždy takové na nic, ještě jak ty hormony s námi cvičí.... no, já si myslela, že si dám broučka k narozeninám, ty mám teď o víkendu a místo toho mě bude blbě z menzes... tak si dám pár panáků, to pomáhá... a bude hned veseleji..🙂🙂, myslím, že to pomáhá, když mám bolesti...

vendelinka08
21. bře 2018

Holky, věřily byste spíše grafu nabo ovu testům? už se těším, až se mi tento cyklus uzavře a budu vědět, co je jistější....

snowbee
21. bře 2018

@vendelinka08 asi bych se priklonila k testum

myjusiatko
21. bře 2018

@vendelinka08 ja ke grafum. Test muze byt pozitivni a neznamena probehlou ovulaci. Navic mereni nestaci, je potreba zapis hlenu. Pak se s tim da pracovat prave pri takovych nejistych teplotach. Ale uz jsem tady jak verklik. 🙂 STM nejde delat napul.

vendelinka08
21. bře 2018

@myjusiatko jo, to chápu, nakonec si budu časem kupovat ten lady comp a budu to používat jako antikoncepci, to už jsem rozhodnutá. Tím že jsem měřila jeden čas dost, abych věděla jak moje tělo funguje, tak jsem si to dost nastudovala. Ale je pravda ta, že někdy mám cyklus 28 dní a pak z toho zase 32 dní. Proto dopředu nikdy nevím, zrovna jak ten cyklus bude dlouhý. Zksuím si te´d pořídit ten bazální teploměr... to bude lepší. Grafy jsem procházela hodně, hodně si o tom četla a stejně mě to někdy totálně zmate.

dindicka
21. bře 2018

Ahoj holky,tak já dnes pokles teploty,takže dnes nebo během noci dorazí návštěva.Koupím si ten baz.teploměr a zkusím i ovu testy.Ještě mě napadá zavolat dr.,aby mi napsal prášky.

myjusiatko
21. bře 2018

@vendelinka08 ladycomp nekupuj. To je predrazeny kram. Kdyz uz tak radsi ifertracker. Ale nej je hlen a bazalni teplota.

dasa.77
21. bře 2018

@lachtanice86 Ono záleží,kdy v tom cyklu byla ovulace. Ne na rozmezí,jak bývá dlouhý 😉

vendelinka08
21. bře 2018

@dasa.77 to jo, jenže tento cyklus mi to dle ovu testů vychází na 14-16DC a na grafu 22DC, dle teplot...jenže v létě jsem otěhotněla v době, kdy jsem myslela že už mám po ovulce, protože bolesti a hlen už dávno zmizel.. a měla jsem ovulku až kolem 18DC, protože to jsem měla zrovna cykly 32 dní... ale to jsem si teploty neměřila... jo a sex jsem měla po ovulaci... ale jak říkám... je to u mě takové divoké...každopádně tento měsíc nic....

vendelinka08
22. bře 2018

@janickazabicka ahojky..tak hlasim ze teplota stale nizko a do ms 2 dny..takze ji ocekavam v sobotu. Ach jo...😐

vendelinka08
22. bře 2018

Testy ani delat nebudu..je to zbytecne....

janickazabicka
22. bře 2018

@vendelinka08 ach jo to je mi lito ☹ ale zase si udelame velikonocni vajicko a bude pekne zdrave a malovane 😀