Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

adulin22
23. bře 2018

Holky? Jeste mr napadlo, jestli by pomohl nějak ovulacni test? Jestli to ukazuje i že ovu byla? Nebo to ukazuje jen před? Máte s tím někdo zkušenost? 🤔

vendelinka08
23. bře 2018

@myjusiatko jojo, s tím začnu nový cyklus....tak jsem na něj zvědavá 🙂

lenula02
23. bře 2018

@myjusiatko holky nevím , jen píšu co mi řekla . 😊

myjusiatko
23. bře 2018

@adulin22 ne, test je pozitivni pred ovulaci, pak slabne, nebo je bily, coz nic neznamena.

adulin22
23. bře 2018

@myjusiatko Aha, takže zbytečný 🤔

horvathova3
23. bře 2018

Ahoj, mám dotaz můžu mít druhou ovulaci před ms? Bazální teplota jde nahoru, do ms 8 dní a ovulační testy 3 dny po sobě sílí.

vendelinka08
23. bře 2018

@horvathova3 a kdy jsi měla tu první ovulaci?

horvathova3
23. bře 2018

@vendelinka08 15dc dnes jsem 24 a cyklus mám 31dni

vendelinka08
23. bře 2018

třeba se zadařilo, a testy budou spíše ukazovat případné těhu a bazálka také... těžko říct... jestli je to možné, raději už netvrdím nic.. protože kdybych pospala jak to mám já.... jo a 24DC mě šla také teplota nahoru, ovu test celkem silný... a tak mě to na grafu hodilo zase ovulaci, i když jsem ji měla spíše kolem 15DC. Takže uvidím, až dorazí MS, dle toho se zorientuji. Mrkni na můj graf a testy na předchozí stránce

vendelinka08
23. bře 2018

@horvathova3 teď už mám ale ovulační testy negativní... ale pokud jsi cca 9DPO, tak za 2-3 dny bys mohla zkusit těhotenský test...

horvathova3
23. bře 2018

@vendelinka08 počkám na MS, v lednu // pak to nevyšlo a v únoru to vypadalo hodně nadějně nakonec nic. Tak se nechám překvapit.. třeba to vyšlo a třeba ne

myjusiatko
23. bře 2018

@horvathova3 silici testy vubec nic neznamenaji. Lh hormon pocas cyklu ruzne klesa a stoupa. Moznou blizici se ovulaci hlasi POUZE pozitivni ovu test (carky jsou stejne nebo je testovaci tmavsi nez kontrolni).

vendelinka08
23. bře 2018

@horvathova3 ja to tak mela v prosinci..Na Vanoce dve carky a za tyden prisla ms...

vendelinka08
24. bře 2018

Tak hlásím dnešní prudký pokles teploty a hned následně přišla MS, ale jsem ráda, že mám cyklus jako hodinky a teď vím, že ovulka byla opravdu přesně 14DC, tudíž v den pozitivního ovu testu. Tedy pokud to počítám dobře. Dnes jsem 29DC a LF mám 14 dní....

adulin22
24. bře 2018

@vendelinka08 tak to jsi šťastná žena, já mít ms jako hodinky, tak jsem šťastná jak malá holka, za to mám pokaždé jinak dlouhé cykly, 33-56dni 🤔

adulin22
24. bře 2018

Jinak posílám ten svůj graf s poznamkama, ale nic se nezměnilo..jestli v tom někdo něco vykoumate, budu jedině ráda 😊 jediný co, tak mi FF píše, že jsem plodna 🤔

lachtanice86
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
Autor odpověď smazal
Zobraz
horvathova3
Autor odpověď smazal
Zobraz
adulin22
24. bře 2018

@horvathova3 ja se v grafech teda jeste moc nevyznam, ale podle toho, co jsem slyšela různé na webech, tak nemohla být ovu až ten 19DC? 🤔

horvathova3
24. bře 2018

@adulin22 já se v tom taky moc ještě nevyznám 😁. Uvidím za týden

myjusiatko
24. bře 2018

@horvathova3 14dc rozhodne nebyla. Dle teplot byla nekdy v dny, kdy jsi nemerila.

adulin22
24. bře 2018

Holky, je mi jasný, že podle návodu je to negativní, ale proč vůbec se tam něco objevuje? A je to docela silná čárka, že by teprve ovu dorazila? Ale zase až 32DC? Já jsem z toho jelen

adulin22
24. bře 2018

@horvathova3 tak pak schválně napiš 😄

horvathova3
24. bře 2018

@myjusiatko to jsem dělala ovu testy a byly úplně bílý. Další možnost je anovulacni cyklus

myjusiatko
24. bře 2018

@horvathova3 ovulacni testy jsou pozitivni 24-48hod pred ovulaci. Nekdo nema pozitivni vubec. Teplota zatim vypada, ze ovulace byla mezi 19-21dc.

suzzikk
26. bře 2018

Holky,myslela jsem že se na to tento měsíc vyprdnu,ale pak jsem si to rozmyslela a začala měřit.. Od prvního měření mám teplotu co vždycky mám až po ovulaci.. můžu tedy brát že ovu byla ? Když mám tuhle teplotu ? Nebo může být vyšší teplota i bez ovulace ?

modrypitrisek
26. bře 2018

@suzzikk Tak pokud to takhle míváš, tak bych řekla, že pravděpodobně ano. Ale to už by se dalo i testovat, ne? 😇😈

meganx
27. bře 2018

Ahoj 🙂 občas se tady mrknu a porovnávám 🙂 merim poprvé a snažíme se 2 roky. Mám očekávat ms? Budu testovat kdyžtak zítra dle teploty

vendelinka08
27. bře 2018

@meganx a jak dlouhé máš cykly? jestli už máš po termínu MS nebo ji máš teprve dostat? pokud se teplota zvedne nebo se bude držet nahoře, tak bych testla... tak dlouho po ovulce už by se na testu něco objevilo....a jak se cítíš?