Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

letadylkokane
22. dub 2018

@vendelinka08 neni zac 🙂

mana_
22. dub 2018

@janickazabicka a kolik dni si od ovulace? Držím ti palce pěsti ať se ještě ukáže!

vendelinka08
22. dub 2018

@janickazabicka strašně bych ti to přála.... fakt.... budu věřit, že tobě se to povedlo....🍀🍀🍀🍀

modrypitrisek
22. dub 2018

@janickazabicka Jéé, tak to zní nadějně, Jani ❤ nechceš nám sem hodit graf?🙏🍀

modrypitrisek
22. dub 2018

@janickazabicka Jinak s tím testem je to tak na hraně, teoreticky ještě nic být nemusí, ale často bývá... určitě nula nula nic? Já už bych tam určitě něco vyhleděla, s takovým zpožděním 😅😅

janickazabicka
22. dub 2018

@modrypitrisek
@vendelinka08
@mana_ holky dekuju moc. Graf jsem přestala sledovat se potvrzené ovu takže dnes 13 dpo. Uvidím zkusím ještě zítra, ale myslím že nic nebude jelikož už jsem zahlédla střípky lehkého špinění. 😥

modrypitrisek
22. dub 2018

@janickazabicka Jé, tak to mě mrzí ☹ Tak aspoň držím pěsti... 🌷🍀🌷

meganx
23. dub 2018

Ahoj 🙂 prosim vás - znamená pokles teploty po ovulaci něco? Krom nidacniho poklesu. Již podruhé 6dpo mi klesne teplota.

janickazabicka
23. dub 2018

Ahojky holky dnes dělaný test a asi se vrátím zase do starých kolejí 😑

modrypitrisek
23. dub 2018

@janickazabicka Takže sněhobílo, pusto prázdno? 😕

janickazabicka
23. dub 2018

takze asi tak ☹

dasa.77
23. dub 2018

@janickazabicka ahoj, nějaký náznak by tam byl

letadylkokane
23. dub 2018

@janickazabicka ja tam teda jednoznacne slabyho ducha vidim 🙂 Drzim palce, at sili.

vendelinka08
23. dub 2018

@janickazabicka tfuj tfuj tfuj..... já tam dušíka vidím a věřím, že bude jen a jen sílit!!!!!!!!!!🍀🍀🍀🍀

vendelinka08
23. dub 2018

@janickazabicka ty jsi na řadě tento měsíc a já až příští, jo?

myjusiatko
23. dub 2018

@janickazabicka ty jo, to je takova slaba carka, ani ne duch. Ty to nevidis? Nazivo to muso byt videt lepe.

modrypitrisek
23. dub 2018

@janickazabicka Teda Jani... jako jak vidno, nejsem to jen já, ghosthunter, vidí ho všichni🙂 Tak držím pěsti, ať zesílí ❤🍀

mana_
23. dub 2018

@janickazabicka ja ho tam taky vidím! Ted už jen mysli pozitivně a bude to vše v pořádku a sílit! špineni nic neznamená...

lizatko2
23. dub 2018

@janickazabicka ja tam teda carku taky vidim. Tak snad bude silit
Jijak ja dnes byla u dr co delat s tou kratkou lt a bylo mi receno ze mam prestat kojit. Tak nic no, dale pojedu v prirodni podpurne lecbe

janickazabicka
23. dub 2018

Holky moc dekuju ale dnes už špiním i růžove víc takže asi nic 🤐

janickazabicka
24. dub 2018

Jinak holky hlásím 2 dc 😱😔 a do toho jsem se dozvěděla že známá která před časem ještě neměla ani chlapa je těhotná. Tak kde je ta spravedlnost??? Chce se mi brecet 😔😿😿

baketka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
25. dub 2018

@janickazabicka tak to mě moc mrzí Jani, já už věřila, že se zadařilo... tento měsíc se nesleduji.. ovulaci na sobě poznám... a nevím jestli to nenechám až na červen, máme jet v červnu na dovču... tak ať jsem pak v klidu...

janickazabicka
25. dub 2018

@vendelinka08
@baketka holky moc dekuju zapodporu, asi to ma vse nejaky duvod. Ted nam delaji vytah tak treba to osud zaridil tak abych hned ze zacatku nedavala telu tak do tela 😀 chodime ted do 5. patra 😀
Jinak jsem zase nasadila malinik dnes si davam prvni salek, tak at to frci jak ma.
Jen me vcera nejvice rozkoplo to, ze holcina ktera mi pred rokem rikala ze nema ani chlapa na to dite tak je tehotna ☹ tak jsem z toho byla takova nesva ☹ ale samo ji to preju , vsem to preju aby si nikdo nemusel projit timhle jako my

dindicka
1. kvě 2018

Ahoj holky,jak to s váma vypadá?Nějak to tu opadlo.Co ty
@janickazabicka ?Já jdu ve středu na utz,pokoukne to, buduale 11 DC,popř.napíše chemii na druhou půlku cyklu.Pak má bohužel dovolenou.Zatím se mi teplota drží krásně na 36.5 a neskáče jak poděs.To byl anovulační cyklus jak vyšitý.

janickazabicka
2. kvě 2018

@dindicka Ahojky ja jsem dnes 10 dc a teplota se drzi kolem 36,45. tak jsem zvedava. Jinak holky co rikate na bylinku Maca mate s ni nekdo zkusenosti? my ji dnes objednali manža ze ji chce zkusit... 🙂

vendelinka08
2. kvě 2018

@janickazabicka já jsem dnes 12DC a už cítím, že začínám plodné období. Jinak na Macu jsem slyšela chválu, rozhodně tím nic nepokazíte... mám ji doma také, asi začnu užívat, abych měla energii, poslední dobou jsem strašně unavená a nevím čím to je.

petinka250
2. kvě 2018

Ahojky, přidávám taky graf BT, je to první cyklus po SP v 6tt :( jsem ale ráda, že cyklus naběhl tak jak byl před těhu, ovulace i délka +- jeden den rozdíl 🙂 je úžasné, jak to tělo funguje, že i po takové šílené změně najede zpět do starých kolejí 🙂 (začátek cyklu do ovulky jsem podpořila kontryhelem, říkala jsem si že by mohl být prospěšný a asi i byl 🙂 ) tak snad se další měsíc zadaří ;)

janickazabicka
2. kvě 2018

@vendelinka08 tak to je super. Jsem zvedava jestli to bude mit dobry ucinek i u nas. 😀 Jako taky jsem cetla ze chlapy po mesici uzivani ,treba zeny otehotneli atd... tak jsem zvedava. Je to Maca forte nejaky silny extrakt 4:1 nebo tak nejak v tobolkach a pry se uzivaji 2- denne ale zase si rikam kdyz bude uzivat 2 denne ze to bude stacit ne?

vendelinka08
2. kvě 2018

@janickazabicka já myslím, že určitě... já mám doma prášek a jsou lepší ty kapsle, neboť chuť tedy nic moc....