Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mana_
30. kvě 2018

@janickazabicka no jo..holt nám to ještě nebylo souzeno...

mandy1122
1. čer 2018

Devcata myslite,ze je nadeje,ze zitra mrcha nedorazi? Takovy hezky graf a dneska pokles teploty.Dnes jsem sice merila o pul hotky drive, ale moc velky rozdil ta pul hodina asi neudela 😞

magicka89
1. čer 2018

@mandy1122 počkej a ty jsi 18 DC??

mandy1122
1. čer 2018

@magicka89 nene 23 DC ta cervena riska se posunula

magicka89
1. čer 2018

@mandy1122 už to vidím pardón...teploty jsou stále vysoké...předovulační byly jinde 🙂 ale uvidíš..kdy čekáš MS?

mandy1122
1. čer 2018

@magicka89 prave ze cekam zitra

magicka89
1. čer 2018

@mandy1122 tohle měření a nervování je na prd 😀 prošla jsem si tím minulý měsíc...tak udělej test.ten už by ti to ukázal

hlasimse
1. čer 2018

@mandy1122 Může i nemusí...

vendelinka08
1. čer 2018

Myslim si ze pokles znaci prichozi menzes...dle grafu by to bylo 12dpo...

mandy1122
14. čer 2018

Ahoj děvčata, v březnu jsem byla na gyndě na kontrolu a říkala jsem doktorce, že se snažíme o mimi. Ona na mně vytáhla papírový kalendář a že si mám měřit bazalní teplotu ať zjistíme jestli vůbec ovuluji a ať příjdu za 3 měsíce. Dnes jsem byla na gyndě a doktorka mi řekla, že dle grafu neovuluji ☹ že teplota po ovulaci musí být větší, jak 37° což já nemám viz. graf a předepsala mi Clostilbegyt (brát 5DC, 2x denně a to 3 dny) a že mám přijít v září na kontrolu. Ptám se jestli opravdu musí být teplota víc, jak 37° a zda Vám Clostilbegyt pomohl k mimi? Děkuji za Vaše odpovědi ❤

kaaaciii
14. čer 2018

@mandy1122 To bych neřekla, že MUSÍ být striktně 37.. Každé tělo je jiné, ne?

mandy1122
14. čer 2018

@kaaaciii bylo mi řečeno, že teplota musí po ovulaci být větší jak 37 ° takže fakt jsem z toho jelen 😀 😀

magicka89
14. čer 2018

@mandy1122 poovulační teploty nemusí být nad 37 stupňů, každá to máme jinak..
http://merenibt.xf.cz/index2.html

magicka89
14. čer 2018

@mandy1122 jinak si myslím, že ovulace byla 12 AŽ 13DC ...ale pouze můj názor...ale rozdíl 36,3 jako nejnižší a 36,8, jako nejvyšší mi přijde dostatečný

mandy1122
14. čer 2018

@magicka89 i ovulační testy jsem měla pozitivní, tak fakt nevím

magicka89
14. čer 2018

@mandy1122 jako za mě ovulace proběhla...co kdyby Tě radši paní doktorka objednala na pravidelnou folikumetrii??? S těma doktorama je to na palici někdy...mě moje gyndařka objednala jednou na folikumetrii, manžela na spermio..oboje oka...řekla mi ať jí pak zavolám až budu mít pozitivní test...a už jsou to další 4M ☹ taky uvažuji, že pokud s tím na podzim něco neudělá - nepošle mě alespoň na hormonální profil, nebo cokoliv, tak změním lékaře...

mandy1122
14. čer 2018

@magicka89 jsem fakt z ní v šoku 😠 no uvidíme jestli se něco změní do září a pak ji vyměním bábu jednu 😀😀😀

magicka89
14. čer 2018

@mandy1122 jako promiň 😀 aby Ti řekla, že nemáš teplotu nad 37 a proto neproběhla ovulace??? To jako fakt?? 😀 některý jsopu fakt líný...taky to léto nechám být a v září začínám jednat 🙂

vendelinka08
14. čer 2018

@mandy1122 byt tebou tak zadne leky neberu...dle grafu ovulaci mas...a teplota nad 37 jsou kecy a divim se ze to doktorka vypusti z ust. Prece jde o krivku..ne o teplotu. Kazda zena to ma jinak...to by asi neovuloval nikdo. Zkus se vykaslat na vse nech tomu volny beh...poslouchej sve telo...

vendelinka08
14. čer 2018

Prijde mi...ze kazde zene neco najdou a potrebuji predepsat leky....aby z toho neco meli...misto aby je podporili psychicky....ach jo...

hlasimse
14. čer 2018

@mandy1122 no já z mých cyklů s teplotou cca 36,6-7 v luteální fázi otěhotněla 😝 Takže nad 37 rozhodně nemusí.

modrypitrisek
14. čer 2018

@mandy1122 Rozuměla bych tomu, kdyby Ti radu tohohle kalibru udělila kamarádka, ale lékařka? :O Jako iluze o doktorech nemám už dávno, ale tomuhle se mi až věřit nechce... podle mě krásný graf, skvělá délka LF. Sice nejsem doktorka, takže tohle tvrzení je přesně na úrovni té kamarádky :D , ale výšky teplot jsem měla vždycky na chlup stejné jako Ty, a z onoho "neovulování" mi tady běhá tříleté štěstí 😉 takže NE, opravdu není potřeba, aby teploty byly nad 37°C 😉

mandy1122
14. čer 2018

@modrypitrisek jako taky to vůbec nechápu ta doktorka už má kolem 70 let tak by o tom mohla něco vědět 😀 😀 😀

mana_
14. čer 2018

@mandy1122 dle mého taky ovuluješ..nechala bych tomu ještě chvíli volný průběh bez léků, případně můžeš zkusit kontaktovat CENAP a tam ti za maly poplatek vyhodnoti grafy a řeknou ti odborníci co a jak...pokud to chceš mít ověřené ještě jinak...Za mě do Clostilbegytu nechod, dělá cysty i půl roku po dobrani...zůstává dlouho v těle a všechno rozhodi pokud to funguje...pokud bys ho nasadila,tak se fakt hlidej a nenechej se odbýt na kontrolách a vyzaduj ultrazvuky s kontrolou vaječníků!Už bych tu chybu neudělala...jinak držím palce ať se rozhodneš jakkoliv 🍀

baketka
15. čer 2018

Ahoj holky, tenhle mesic mi ovulka prisla ukazkove 14DC. U me snad poprvy v zivote. 🙂 Tak snad to bude mit dobre pokracovani 😍

modrypitrisek
15. čer 2018

@baketka Vypadá dobře, držím pěsti 😉

vendelinka08
15. čer 2018

@baketka graf zatim paradni..

modrypitrisek
18. čer 2018

@baketka Tak jak? Pořád nahlížím, a kde nic, tu nic :D

A vůbec... to vypadá, že všechny grafoměrky už mají prázdniny 🙂

hlasimse
19. čer 2018

@baketka taky jsem zvědavá!

baketka
19. čer 2018

Ahojky, graf vypada porad dobre 🙂. Jestli neprijde ms tak v patek udelam test. 🙂