Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
lizatko2
19. čer 2018
@baketka tak držím pesti
@modrypitrisek já třeba minuly měsíc nic. Ted mám po ovulaci, ale v úterý mořím na gyndu pac to vypadá ze mám asi nějakou infekci😞 takže šance moc nedavam
baketka
19. čer 2018
@lizatko2 Dekuji 🙂. Ale graf se rysuje dobre, nevidrla bych to tak cerne. 🙂
hlasimse
20. čer 2018
@baketka parádní!
modrypitrisek
20. čer 2018
@baketka Tak to vypadá hodně dobře!! 😍
modrypitrisek
20. čer 2018
@lizatko2 Tak jestli bylo zaseto už předtím, tak šance je, ne?
baketka
20. čer 2018
@hlasimse
@modrypitrisek moc dekuju za podporu holky, zacinam z toho bejt nervozni 😃
lizatko2
20. čer 2018
@modrypitrisek jako mozny to je. Ale jako kazdy mesic tomu sance nedavam😉
modrypitrisek
20. čer 2018
@lizatko2 Tak malinkou dej a třeba to vyjde ❤🍀
janickazabicka
21. čer 2018
@baketka teda po dobe nakouknu a vidit tenhle super obrazek 😃 vypada hodne dobre a zitra vyhlizim rano ten tvuj test. Ja jsem tento mesic uplne bez vseho mereni testu atd... Jsem zvedava 😃
baketka
22. čer 2018
@hlasimse
@modrypitrisek
@janickazabicka
Ahoj holky, tak jediny, co vypada porad dobre je graf 🙂. Jinak se mi zacina rozjizdet menstruace a test je negativni. Moc dekuji za podporu, ale jeste si budu muset pockat. 🙂
modrypitrisek
22. čer 2018
@baketka No ta LF je nějaká dlouhá se mi zdá...
baketka
22. čer 2018
@modrypitrisek mam ji ob mesic dlouhou 16dni, dneska bych mela dostat ms 🙂
hlasimse
22. čer 2018
@baketka Aha, ten negativní test je divný, asi každá žena je jiná. Já mít takový graf, hned si myslím, že jsem v tom. Ale jestli máš běžně dlouhou lf... To je individuální..
baketka
22. čer 2018
@hlasimse uprimne, ja vubec nevim, jak by mohl bejt lepsi, uz sem mela celkem 4 cykly od posledního biochemka a z toho dvakrat takle suprovy...nevim, kde je chyba, ale snad se brzo odstraní 🙂
luciek013
25. čer 2018
Prosim i tento mesic o radu, kdy byla ovulace🙂 byla jsem nemocna, mela horecky kolem 39 takze proto je tam takova mezera. Ale ovulace bych rekla, ze proběhla. Jen nevim zda podle aplikace nebo pozdeji. Dekuju za kazdou radu🙂
hlasimse
26. čer 2018
@luciek013 já bych řekla, že to má appka správně
mandy1122
26. čer 2018
@luciek013 prosim te jak se jmenuje aplikace
luciek013
27. čer 2018
@mandy1122 ovuview🙂
janickazabicka
29. čer 2018
Ahojky holky, tak měsíc nehlídání mám za sebou. Aktualne k dnesku 5 dne zpozdeni a carky nikde?? co je spatne?
hlasimse
30. čer 2018
@janickazabicka pozdější ovulace?
janickazabicka
30. čer 2018
@hlasimse taky me napadlo. Tim ze jsem nemerila tak nevim. Ale dnes rano jsem zkusila jen tak teplotu abych videla kde se drzi a 36,75 🙂
vendelinka08
30. čer 2018
@janickazabicka Jani..take uz nemerim...myslela jsem na tebe..ale nepsala jsem...tak uvidis...nech tomu cas. My jsme dnes dorazili z dovolene a mely by mi zacinat plodne dny...ale ve me se to cele rve...tak ti drzim mooooc palecky.
janickazabicka
1. črc 2018
Holky tak zbytecny poplach, asi ovu byla opravdu dele. Dnes halsim 1dc, takze ani cyklus mbez mereni nemel smysl.
Tak za 14 dni na novo 🙂
modrypitrisek
1. črc 2018
@janickazabicka To mě mrzí, Jani. Já mám vždycky pocit, že tentokrát to u Vás vyšlo 😇 Tak hodně štěstí 🍀
vendelinka08
1. črc 2018
@janickazabicka to je škoda, tak zase jedeme dál.... a co se týče pocitů, bylo lepší se nesledovat nebo je lepší vědět, kdy je ovulka atd?
janickazabicka
1. črc 2018
@modrypitrisek
@vendelinka08
No můžu říct že jsem byla v klidu ale zároveň mě zajímalo zda ovu byla nebo ne. A hlavně teď ke konci jak se mi zpozdilo tak jsem přemýšlela zda vůbec byla nebo ne.
mana_
7. črc 2018
Holky u mě zatím stále nic..akorát to vypadá zase na extrémně dlouhý cyklus...se z toho zvencnu...
lynxx
Autor odpověď smazal
Zobraz
lynxx
8. črc 2018
Ahojky dámy,

přidám se k Vám do diskuze. Tento měsíc jsem začala poprvé měřit BT.
Nevědela jsem, jakou aplikaci na zaznamenání si vybrat a zkusila jsem tedy dvě. No a každá ukazuje ovulaci úplně někde jinde..😂😂😂😂
Já se přiznám, že to na sobě nepoznám. Co si o křivce myslíte a kdy byste mysleli, že ovulace byla, jestli tedy vůbec byla..
vendelinka08
8. črc 2018
@lynxx dle teplot bych verila spise druhemu grafu...

Začni psát odpověď...

Odešli