Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

vendelinka08
8. črc 2018

@lynxx ja sice pouzivam womenzone..ale prece jen uz vim kdy pribliznd ovulku mam atd....ale tady je opravdu videt..ze ovulace urcite nebyla hned po ms...

modrypitrisek
8. črc 2018

@lynxx Netvrdila bych, že ten druhý ji má stopro správně, ale ten první ji má na 99% špatně 🙂

lynxx
8. črc 2018

Děkuji moc za odpovědi!
Mám cykly průměrně 32 dní (ten poslední zrovna 35 a předpolední 29😀)
Takže tenhle vidím taky tak 35, k tomu 12.DC jednorázově zvýšená teplota a bolesti hlavy (to se mi jinak nikdy neděje). Uvidíme, co bude dál, z jednoho navíc ještě nedokončeného grafu těžko něco vyvozovat..
Škoda, že jsem neměřila dřív 😂 Ale řikala jsem si, že se takhle sledovat nikdy nebudu..jenže od dr. mám předepsaný Clostilbegyt, ale žádná folikulometrie či jasné nepotvrzení ovulace nemám a hormonální testy v normě. Přiznám se, že zatím do hormonů jít nechci, nežádoucí účinky nevinné úplně nejsou, takže jsem se rozhodla pár měsíců zkusit měřit a uvidíme. Překvapivě mě to začalo bavit a ani mě to nestresuje, spíš takový vědecký projekt o poznání fungování mě samé to mám 😎😂

vendelinka08
8. črc 2018

@lynxx také jsem to tak brala, když jsem měřila, tak jsem najednou zjistila, že v půli cca kolem půli cyklu nemám záněty s výtokem, ale bolestivou ovulaci. a teď vím, že někdy mám cykly 28 dní a někdy 32 dní... že je možné, že ovulka není prostě každý měsíc ve stejný den, ale co mám stejné je luteální fáze a tu mám prostě a jasně 14 dní.... ať se děje co se děje.... je dobré poznat, jak tělo funguje...

janickazabicka
10. črc 2018

@lynxx také bych řekla že druhý graf je správný. 😊

vendelinka08
11. črc 2018

Tak jsem ted zacala merit..asi uz po obulaci..abych vedela kdy to dostanu...mam to mit pristi utery kdy odjitdime na dovolenou..ale mam nejake celkove nizky hodnoty....pred ovulaci asi cca kolem 34 a ted 36.7...ale vzdy jsem je mela vyssi..hlavne ty poovulacni...vetsinou 36.9 az 37 a vyse...a ted ne...nevite cim to muze byt ovlivneno..ze jsou celkove nizsi teploty? A ovulka asi byla take pozdeji...jenze jsem chytla mykozu..mute to byt tim?

vendelinka08
11. črc 2018

Takze budu merit i na dovce..at me tam menzes necekane neprekvspi..kdyz nevim kdy ji mam mit...jak klesne teplota..tak alespon vim...

magicka89
11. črc 2018

@vendelinka08 já jsem z toho taky blázen...po ovulce normálně krásně 36,9 atd..teď? 36,6...moc to nechápu, jednou 36,8 ...nevím zda jsem neměla anovulační cyklus, jak jsem byla na dovče a chodili jsme po horách, velká námaha, tak bylo tělo asi zmateno...ani nevím jestli byla ovulka..no v pátek jdu k doktorce a chci doporučení do CAR na všechna vyšetření a případně inseminaci..tak uvidíme...ale s tou teplotou, nevím no...neměla jsi třeba změnu režimu?

vendelinka08
11. črc 2018

změna režimu nastala taková, že mám víceméně prázdniny a dovolenou, pracuji méně a více odpočívám, proběhla dovolená, no já nevím, ještě nikdy jsem tak nízké teploty neměla, ale teď jsou trochu vyšší, uvidíme, nebo jak říkáš, možná mám také jednou anovulační cyklus, stát se to může... teď budu měřit proto, že nevím kdy to dostanu.... takhle jsem věděla.... no jo... a ještě do toho ta mykoza... a zatím žádná úleva, koupila jsem si gynprodyl a ještě mi zbývá jedna tableta, tak snad se výsledek brzy dostaví, jinak budu muset do nemocnice na gyndu, protože můj dyndař má dovolenou.

vendelinka08
11. črc 2018

a příští týden zase dovča na horách, tak ať jsem fit...

magicka89
11. črc 2018

@vendelinka08 no tak snad budeš oka...já věřím, že jo 🙂taky nevím, kdy to dostanu...kalendář mi hlásí v pátek, ale vím, že je to nesmysl..takže nevím, jestli za týden, nebo dříve, později...jsem zmatena 🙂 jsem zvědava co mi doktorka řekne v pátek..jestli mi nedá doporučení na veškerá vyšetření odcházím od ní...neřeší to nějak podstatně a to jí říkám, už skoro dva roky, že se snažíme o mimi (s pauzou)..a ona mi furt říká, že je vše oka, ale na hormonálním profilu jsem nebyla..tak se na jednu stranu fakt těším, že budu vědět víc, že budu třeba chodit na pravidelné měření folikulů, uvidíme...

mana_
11. črc 2018

@vendelinka08 já mám taky teď celkově nižší teploty než obvykle mívám...asi to musí být i tím horkem venku, nic jiného mě nenapadá...

mandy1122
14. črc 2018

Děvčata, kdy myslíte, že proběhla ovulace, teda jestli proběhla. Tento cyklus jsem poprvé brala Clostilbegyt od 5-7 DC, děkuji. Na kontrolu u gyndařky jsem nebyla.

vendelinka08
14. črc 2018

@mandy1122 myslím, že dle teploty i testu to bylo 14DC... a grafík vypadá dobře, tím bych se i řídila... a test brala jako doplňkový

vendelinka08
14. črc 2018

tak mě dnes teplota trošku klesla, ale to nevadí, do ms ještě čas... dnes ráno jsem se už podruhé probudila kolem 6hod a bylo mi divně z hladu... tak jsem se musela jít najíst.... a už jsem ani nemohla usnout. A to tedy jsem spáč sedmispáč, normálně vstávám až po 8hod i později.... takže buď se něco děje nebo nevím, uvidím co zítra....

mikejla_a
14. črc 2018

@vendelinka08 sesty den by pokles mohlo byt uhnizdeni..drzim pesti 😊

vendelinka08
14. črc 2018

@mikejla_a kéž by.... ale jak říkám, uvidíme... je fakt že mě dnes dost bolí podbříšek, to ale není moje pms... protože mě před menzes bolí spíše záda... nebo to může být nějaký zánět, nebudu se na nic upínat, raději...

janickazabicka
14. črc 2018

Ahojky po měsíční pauze zpět.
Zase jsem začala měřit ale ten graf je zvláštní bože bože. Mám to tam jak na houpačce 😂

baketka
14. črc 2018

@janickazabicka to se jeste muze pekne ustalit, je cas ;)

baketka
14. črc 2018

@mandy1122 ja bych rekla, ze urcite 14DC 💪 🙂

vendelinka08
14. črc 2018

@janickazabicka Jani...myslim ze ten zacatek takovy byva...uvidis..ze se to ustali....a dulezite bude..kdyzto zase ukaze ovulku..

vendelinka08
14. črc 2018

Ja jsem tento mesic uplne mimo...takze ted budu merit..at vim co se bude dit dal a kdy mam cekat ms. Jedeme v utery na dovcu..tak at me menues nezaskoci nekde na ture nebo na bazene.

janickazabicka
15. črc 2018

@baketka
@vendelinka08 asi to tak bude jen si říkám jestli je normální mít takhle vyšší teploty před ovu. No uvidíme 😊 doufám že tento měsíc bude ten poslední. Když jsem pekne začala od 1.7. 😀

vendelinka08
15. črc 2018

Uz zase nespim a je mi zle z hladu...to jsem mela i u kluku..ze me v noci budil hlad..musim se jit najist

modrypitrisek
15. črc 2018

@vendelinka08 Tak že by? 🙂) Kolik jsi DPO?

janickazabicka
16. črc 2018

@vendelinka08 no super tak ještě větší hlad. To vypadá dobře 😍😊

vendelinka08
16. črc 2018

@modrypitrisek dnes jsem teprve 8DPO...to cekani je desne..jsem rada ze zitra vyrazime do hor a snad me ty tury vyprazdni hlavu

vendelinka08
16. črc 2018

@janickazabicka jani...rafa bych..ale uprimne se uz bojim doufat...ze nakonec ms dorazi a budu mit naladu na bodu mrazu...jakoze nadeje obrovska..ale vsak to zname asi vsechny tady..

vendelinka08
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendelinka08
17. črc 2018

Jani, tak teplota klesá dolů... nevím, ale dnes mám dojem, že z toho nic nebude....