Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

letadylkokane
22. črc 2018

@vendelinka08 Wow... tak Vendelínko, přicházím s velkou omluvou. Takže promiň, že jsem ti říkala, že je blbost 7 DPO mít něco málo na testu. Evidentně jsem se mýlila. Gratuluju a přeju, ať tentokrát vše dopadne dobře.
ÉroKáně/Tina

vendelinka08
22. črc 2018

@letadylkokane omlouvat se nemusis...sama si myslim ze to bylo falesne...nikdy jsem drive nez 10dpo na testu nic nemela. Spise me to prekvapilo a take jsem si uvedomila jak holky mely stejne carky a byly falesne...pak uz jsem netestovala...radeji...az dnes. Zitra bych to mela dostat.

letadylkokane
22. črc 2018

@vendelinka08 Tak ať to nedostaneš dalších nejméně 9 měsíců... 🙂

janickazabicka
22. črc 2018

@vendelinka08 no nekecej zrovna jsem ti chtela napsat ze graf vypada super nadejne 😀 tak to teda moc gratuluju at pekne rostete 😀 a do tretice je 22 zazehnana 🙂

vendelinka08
22. črc 2018

@janickazabicka Děkuji... budu věřit.... a tobě přeji také tak... třeba budeš také mile překvapena....

svaska
22. črc 2018

Ahoj holky, tak jsem tu dlouho nebyla jen občas nakouknu. Měla jsem anovulační cykly a tak jsem měla vyvolávačku, pak čekala na další cyklus co bude, a teď mám nasazený clostilbegyt a gynprodyl a grafík tento měsíc vypadá docela pěkně tak uvidím co se bude dít dál, snad ovulace naběhne i příští měsíc a nebudeme se snažit naprázdno 🙂

janickazabicka
22. črc 2018

@vendelinka08 Kéž by to by bylo nejvetsi prekvapeni v mem zivote 🙂

janickazabicka
22. črc 2018

@svaska treba uz pristi mesic zadna ovulace nebude 🙂 drzim palecky 🙂

svaska
22. črc 2018

@janickazabicka děkuju, kéž by. Ale jsem ráda opravdu už jen za to, že zase funguju, čekám to ale každým dnem ale nevím, zda LF bude skrz ty hormony nějak změněná či ne

janickazabicka
22. črc 2018

@svaska tak uvidis no, ale ten pokles 8dpo vypada moc dobre 🙂

svaska
22. črc 2018

@janickazabicka No jelikož mi to skáče dost, tak tomu moc nepřikládám. Navíc včera a dnes ráno bolení břicha, ale od průjmu, tak mi to mohlo taky teď ty vyšší teploty ovlivnit, ale jasně že bych si nepřála nic jiného 😀

janickazabicka
22. črc 2018

@svaska no ja taky, ale zatim tento mesic mam taky jako na houpacce.

vendelinka08
22. črc 2018

@svaska prujem muze byt i na zacatku tehu..jednou jsem to tak take mela...

svaska
22. črc 2018

@janickazabicka No když já občas letím vedle do pokoje k malému, nebo jakmile se vzbudím nad ránem musím na záchod 😀 tak se tomu nedivím. Jani, povede se, nám všem, věřím tomu. S pokorou čekám, že snad Bůh dá a zadaří se 🙂

svaska
22. črc 2018

@vendelinka08 No dneska už lepší, uvidíme zítra co nám řekne teplota, MS někde za dveřmi a TT nemám 🙂

janickazabicka
22. črc 2018

@svaska ja v to take verim urcite na kazdeho nekde ten drobecek ceka. Dnes jsem prisla za manzelem a rikam mu ze bych chtela taky uz nejakou malou princeznu a on ze to jeste budeme zkouset do vanoc a kdyz nic tak bychom po vanocich zvladli nejakou kliniku. tak snad uz to nebude potreba. Tak rada bych zazila ten pocit 🙂

svaska
23. črc 2018

@janickazabicka snad to vyjde do te doby 😉

baketka
23. črc 2018

Holky tak dnes 13dpo jsem udelala dalsi test, myslite, ze sili? A grafik vypada takto...

modrypitrisek
23. črc 2018

@vendelinka08 Teeeda, gratuluju, mám uplně radost 😍

modrypitrisek
23. črc 2018

@janickazabicka Jani, já Ti pořád tak držím pěsti ❤🍀 To by byla pecka, kdyby to tento měsíc vyšlo Tobě i Vendelince 🙂🙂🙂

vendelinka08
23. črc 2018

@baketka myslim..ze sili...

vendelinka08
23. črc 2018

@modrypitrisek dekuji moc!!! Ja take

janickazabicka
23. črc 2018

Holky moc dekuju jste skvělý. Já mám taky radost. Konečně jsme posunuli vzhůru tak snad už zůstane, musí 🙏🙏🙏 červenec je celkem plodný to by byla fakt paráda 😊

janickazabicka
23. črc 2018

@modrypitrisek dekuju zlati, mohly bychom všichni sdílet pocity 😍

janickazabicka
23. črc 2018

@baketka tak to mám hned lepší den dneska. Super zprávy vždy potěší. Na kdy si objednaná k Mudr.?

baketka
23. črc 2018

@janickazabicka si moc hodna 🙂, jakpa to dnes vypada s tebou? Podle testu ze vcerejska bych rekla, ze ovu teprv prijde? Objednana jeste nejsem, mam porad takovej zpatecnickej postoj, ale asi tam zajedu pristi pondeli. Dr mi rikal, ze mam prijit hned, dyz sem po tech biochemkach...

janickazabicka
23. črc 2018

@baketka prosím tě dnes už jsem skočila nahoru tak doufám že zůstane. Zkusím dnes ještě test a uvidím. Pokud by teď zůstala nahoře bt tak mi to spočítalo na 22.7. Ovu což bylo včera.tak uvidíme. Chtěla bych nasadit utros ale vůbec nevím kdy. Jestli můžu už teď něco mám 2 dny počkat. Abych pak zase neměla strašně dlouhý cyklus

baketka
23. črc 2018

@janickazabicka tyjo, tak to by bylo super ne? Ja nasazuju gynprodyl v den ovulace na noc a nebo den po, dyz si nejsem uplne jista, jestli byla ten den...

baketka
23. črc 2018

@janickazabicka joo uz vidim graf! Pekne to vyskocilo, tak at se drzi!

janickazabicka
23. črc 2018

@baketka tak já počkám ještě na zítra teplotu a když bude ok tak nasadím zítra. Ale nevím jestli 1 nebo 2. Předtím jsem brala 2 a ted jsem nějaký čas nic nebrala.