Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mandy1122
13. srp 2018

@kaaaciii jak dlouhy mivas cyklus?Ovulace zrejme asi nebyla.Testuj dale

kaaaciii
13. srp 2018

@mandy1122 Normálně mívám 33DC, ale poslední dva měsíce byly 40-43DC, nevím proč..

janickazabicka
13. srp 2018

Ahojky holky potrebuju řadu jak jsem psala že teď bude naše pobočka končit tak mi volala vedoucí z té druhé pobočky která je zhruba cca 10 až 12 km od kolina mého bydliště vzdálená. S tím že bych mohla mít o 3 tis více plus tisíc korun na dojíždění. Vyplatí se pak dojíždět cca za 19 tis čistého? Vyžádala si mě u lokálního manažera na pozici zástupce. Ted ho také dělám. Co vy na to?

hlasimse
13. srp 2018

@janickazabicka Já bych řekla že 10-12km není zas tak daleko a než hledat novou práci, mohla bys to zkusit - odejít můžeš vždycky. Navíc když jsi vyžádaná, je to vždycky dobrá pozice ve firmě a můžeš třeba čekat i postup. Já bych do toho šla...

mandy1122
13. srp 2018

@kaaaciii tak to ještě ovulace přijde 😉

naty2005
13. srp 2018

@janickazabicka super nabidka Jani,,ja bych do toho sla...

janickazabicka
13. srp 2018

@naty2005
@hlasimse díky holky tak postup určitě už nikam nebude. Vedoucí bych dělat nechtěla. Ale potřebovala jsem názor někoho nezavisleho 😀 ještě to ráno proberu s Járou a uvidíme. 😊

vendelinka08
17. srp 2018

@janickazabicka ahojky Jani...meris tento mesic nebo to mechavas byt...ja byla vcera na kontrole a vse je v poradku..foto nemam...byl to takovy gumovy medvidek. Dnes slavi starsi syn uz 10 let. Tak jsem takova cita. A co ty? Jake mas pocity...uz mas dovcu?

vendelinka08
17. srp 2018

@janickazabicka a tu nabidku bych prijala....😆

svaska
17. srp 2018

Ahoj, holky, tak to vypadá zatím moc pěkně, skoro zázrak na ty poměry u mně poslední dobou 🙂

lizatko2
19. srp 2018

Tak u me to zítra vypadá na 1dc. Ale úspěch je prodloužení LF z původních 6 dni na 12

naty2005
20. srp 2018

Ahoj holky u mě graf zatím takto ..vubec nevim co si myslet minuli měsíc byl hezky a teď zatím nic

naty2005
21. srp 2018

Holky jste tu někdo? Já ovu pořád nic....neni možné že by mi ji oddalil kontryhel?

kaaaciii
21. srp 2018

@naty2005 Ano, mě to kontryhel udělal..

Holky, co zapisujete do Fertility, jak to děláte, že se vám zobrazí ta červená čára, kdy byla ovulace? Já poctivě zadávám každý den a nikdy mi to neudělalo...

naty2005
21. srp 2018

@kaaaciii no tak to mám radost..a myslíš že Ovu přijde? Nebo budu mít anovulacni cyklus..nekde jsem zas četla že když kontryhel oddalil ovu že stacila aspoň nárůst pořádně sliznice. Tak nevím...jinak ff mi tu červenou čáru vyznacil mám pocit až po proběhle ovu..

kaaaciii
21. srp 2018

@naty2005 Hele mě dorazila, ale zhruba až o 10 dní později...

To je divný, ovu už jsem měla a nevyznačil mi nic..

naty2005
21. srp 2018

@kaaaciii já si ff stáhla do mobilu...prelozila jsem si to abych se mohla přihlásit...zadala jen údaje o cyklu nic víc a vyznacil mi to...tak nevim kde je problém....anglicky neumím vůbec...tak jsem byla ráda že jsem zvládla aspoň základy přihlášení abych si mohla psát bt...jsem na sebe naštvaná že jsem ho vůbec pila ...a to chci příští cyklus zkusit gynex a ted se bojím si ho koupit

kaaaciii
21. srp 2018

@naty2005 Já beru gynex teď zhruba 3 týdny a ovulace přišla stejně až 26DC... jsem zvědavá kdy příjde ms..

lizatko2
21. srp 2018

@kaaaciii FF ti spočítá samo ovulaci podle teplot. A po 3dnech vyšších teplot po ovulaci se tam udělá ta cara.

lizatko2
21. srp 2018

@naty2005 já někde četla ze kontryhel může způsobovat anavulacni cykly. Zkus vydržet třeba se dostaví dyl

kaaaciii
21. srp 2018

@lizatko2 Tak to je vážně divné. Měla jsem už i ovulaci potvrzenou testem ale na FF nic...

lizatko2
21. srp 2018

@kaaaciii tak to neporadim čím to je:\

janickazabicka
21. srp 2018

Ahojky holky po delsi dobe se hlasim. Měřím tento mesic, ale zatim mám jen 3 teploty a dnes 16dc mela jsem to trochu rozhozene s tim merenim. Hlavne jsme ted byly pod stanem tak to jsem vubec neměřila. Ale od zitra zaciname i kdyz zase to bude asi o hodinu a pul drive nez budu merit normalne. Ale testy zatim minusove, tak snad to nebude takovy problem.
Jinak jeste zitra a dovca konci.
Nabidku u stavajiciho zamestnavatele jsem prijala, tak snad to bude v poradku 🙂

svaska
22. srp 2018

Ahoj, tak já dneska takto, tak jsem zvědavá na zítra, MS má přijít cca 4 dny, kdyby tak chodit nechtěla 🙂

svaska
22. srp 2018
janickazabicka
22. srp 2018

Ahoj holky u mě takhle. Ted mi hoďte radu. Nechápu že ty teploty mám tak vysoko. Když ovu nebyla. A nemyslím si že bych jí prosvihla 😂😂

vendelinka08
22. srp 2018

@janickazabicka Jani...asi bych tento mesic nemerila...graf by nebyl uplny a akorat by te matl...vsak se nic nestane kdyz jednou pro klid vynechas....

naty2005
22. srp 2018

Tak já graf zatím takhle ovu ne a ne..achjooo

hlasimse
22. srp 2018

@janickazabicka mohla přijít dřív...

kaaaciii
22. srp 2018

Ahoj holky,

mě konečně FF ukázal ovulaci 🙂 Akorát ovul.testy mi jí ukázali o den dříve než bazální teplota, tak nevím čemu věřit..