Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

kiwiameloun
14. zář 2018

@vendelinka08 tak to asi fakt minule jeste nebylo ono. Ted z toho mam lepsi pocit, z toho průběhu. Jestli se nepovedlo a bude ms, tak by uz konecne taky mohla byt "vyraznejsi". Doted bych rekla, ze jsem to mela dost slabe.

janickazabicka
15. zář 2018

Ahoj holky je možný mít 9 dc BT 36,8 není to nějak moc a ve čtvrtek 36,7

naty2005
15. zář 2018

@janickazabicka Jani taky se mi stalo ale budu držet palečky

janickazabicka
15. zář 2018

@naty2005 no a co to má znamenat takové teploty před ovu? Může to být že jsem třeba přes den byla hodně rozrušená?

janickazabicka
15. zář 2018

Holky poraďte mi.
Ukončily jsme provoz pobočky kde jsem pracovala a řekli mi že buď přejdu jinam nebo že ukončí pracovní poměr.
s tím že jsem teď přešla na jinou pobočku ale žádný dodatek jsem nepodepsala ještě. Jsem tu 2 den.
Ale není to tady takové jaké jsem myslela že bude. Myslíte že je hodně blby v pondělí zavolat sefovy že jsem si to rozmyslela ale že jsem dostala jinou nabídku?
Pokud chápu dobře měli by mě pustit hned ne když jsem nepodepsala ten dodatek.
Jinak ta práce je 15km od mého bydliště. Takže 30 km 4X do týdne.
Poraďte mi co by jste řekli. Jak by jste to vyřešili.

hlasimse
15. zář 2018

@janickazabicka když tam nechceš být, klidně bych couvla. Je to tvůj život a nic jsi nepodepsala.

janickazabicka
16. zář 2018

@hlasimse takže si myslíš že to není blby? Jinak teda i co se týče benzínu tak za 5 směn 500 v hajzlu. Takže by to bylo i trochu náročnější finančně. A to fakt nedám když bych měla mít 4 směny do týdne to je třeba 2000 v benzínu a to neříkám že kdyby se náhodou špatně zamknula prodejna a spustila alarm tak bych tam musela jet a udělat to znovu. 😣

hlasimse
16. zář 2018

@janickazabicka tak to rozhodnutí, jestli se to vyplatí, je na tobě - já nevím, jaká je pravděpodobnost toho alarmu a jestli by to pro tebe bylo kariérně dobrý "flek"... Ale podle toho, co píšeš, to nezní úplně lákavě. Taky jak snadno bys našla jinou práci. Sepiš si pro a proti a pak se rozhodni. A když se rozhodneš, že to pro tebe není výhodné, tak bych to šéfovi normálně řekla a hotovo, ještě před podpisem. Máš právo si to vyzkoušet a zjistit, že nemáš zájem.

janickazabicka
16. zář 2018

@hlasimse je to tak no. Jako ten alarm není úplně tak častý ale když bych dojela domu a potom musela zase 15 km zpět a 15 domu až mě štvalo. V Kolíně jsme ten alarm Jeden čas měli i 2X do týdne a pak zase byl klid. Tak nevím no. Slíbili mi kolem 20 tis. Když odečtu 2 tis za dojíždění jsem na 18000 a ted bych mohla jít pracovat do trafiky kde mě práce moc bavila a tam nabízejí kolem 17 tis čistého. V konečně fázi rozdíl 1000 kc.
A kariérne růst tu moc nejde. Max na vedoucího pobočky nebo frenčízu a do toho se mi vůbec nechce. Za ty peníze tolik starosti nestojí.

hlasimse
16. zář 2018

@janickazabicka záleží, jak moc si chceš pěstovat kariéru, jaké máš představy o životě. Jestli třeba bys chtěla se nějak kariérně realizovat, tak pak je určitě lepší do životopisu vedoucí pobočky než v trafice. Kdyby ses časem chtěla hlásit na zajímavé pozice vedoucího třeba nějaké jiné firmy, pak zkušenosti s podobnou prací pomůžou. Jestli ale jsi jinak založený člověk, třeba tě nějaká kariéra nezajímá a chceš mít prostě peníze na živobytí, tak možná bude lepší zvolit tu trafiku, když je to blíž a finančně skoro stejné.

vendelinka08
16. zář 2018

Jani..chapu ze to dojizdeni neni nic moc...ja cim jsem starsi tim vice si vazim casu..ktery nemusim plytvat dojizdenim...co mam deti..tak jsem za to nesmirne vdecna...takze pokud vis ze te to v trafice bude bavit..klidne tam bez. Treba se casem zase neco naskytne...co se tyce prace jsem otevrena vuci vsemu. A rozhodne neni blbe rict sefovi...ze sis to rozmyslela. Jde predevsim o tebe...

janickazabicka
16. zář 2018

@hlasimse
@vendelinka08 dekuju holky, kariéru určitě dělat nechci. Spíš chci mít klid a pohodu. A hlavně co nejdříve už tu rodinu a ta se ve stresu prostě nepodaří. 😥 jinak v trafice už jsem pracovala než jsem šla do téhle firmy, ale tenkrát jsme si nerozuměli s tou vedoucí dělala podrazy a tak. Tak jsem odešla a práce mě bavila. Hlavně mě baví krátký dlouhý týden člověk má dost volného času.

naty2005
16. zář 2018

@janickazabicka Jani promiň já četla po ovu..netuším proč máš tak vysoké..jsou jak po ovulacni..

janickazabicka
19. zář 2018

Ahojky holky tak já jsem na tom s teplotou takto. Nevím co si o tom myslet. Snad už se teplota bude vyvíjet jak má.

Jinak jsem dnes měla mít schůzku s tím manažerem, on půl hodiny co měl být na prodejně volal že nepřijede. Ze mluvil s naším lokalem a pry to vyřeší sám až se vrátí z dovolené. Což bude až v pondělí, takže do pondeli vůbec nic nebudu vědět. Chtěla bych skončit alespoň na konci měsíce snad to půjde.
Jinak tím že jsem udělala byť jednu smenu v nové provozovně tak jsem souhlasila s dodatkem takže mi můžou dát klasickou 2 měsíční výpověď. Naštěstí mi smlouva konci v říjnu takže by to byl max měsíc. No uvidím co se dá dělat. Třeba v tom shonu teď se podaří i miminko 😀😁 dobrá náhoda. V momentě když člověk přemýšlí úplně nad něčím jiným 😍

janickazabicka
19. zář 2018
janickazabicka
22. zář 2018

Tak můj grafik 😁

vendelinka08
22. zář 2018

@janickazabicka Jani...zatim to vypada pred ovulkou nebo kolem ni....

janickazabicka
22. zář 2018

@vendelinka08 jj taky bych řekla 😊 a zřejmě je to přesné jelikož mě dnes začalo pobolivat na straně. A je možný že jsem měla Lepkavý hlen asi před 2 dny?

vendelinka08
23. zář 2018

@janickazabicka urcite to mozne je Jani...me se hlen menil ze dne na den. Ja doufam..ze ti to co nejdrive vyjde...moc na tebe myslim.

janickazabicka
23. zář 2018

@vendelinka08 dekuju moc kocicko, dnes jsem na tom takto. 😊 a jestli vše půjde jak má, tak se mi to přepočítalo na 22.9. 16 dc 😀

snazimese
26. zář 2018

Ahoj. Mohla by jste mi prosim nektera rict, jestli ovulace u me vubec probehla a popripadne kdy? Merim prvne a nejak se v tom nevyznam. Dekuji za kazdy nazor 🙂

janickazabicka
26. zář 2018

@snazimese no mělo by to být tam kde máš ten červený křížek ten poslední zelený den co máš. Takhle se vyznačuje. Taky to tak mám. Ale ty se máš že ti to ukazuje i dpo. Mě ne.

janickazabicka
26. zář 2018

Tak holky já vám nevím FF mi to už přepočítal a když jsem zkusila WZ tak mi to přepočítal až 3.10. Ze ovu bude 29.9. A ted čemu věřit teda.

vendelinka08
27. zář 2018

@janickazabicka Jani..verila bych spise tomu druhemu grafu. Ten wz vypada tak nejak neverohodne. Teploty uz mas x dni po sobe vyssi. Myslim zee ovulka uz opravdu byla. Obcas mi to take tak hlasilo. Stacila nejaka odchylka teplit a uz mi to psalo neco divneho..ale vedela jsem ze to neni mozne.

janickazabicka
27. zář 2018

@vendelinka08 fakt? Jako o musím říci že se mi zdá taky divný. Asi máš pravdu. Většinou to přepočítalo tak den až dva po FF ale teď vlastně až po více než týdnu.

hlasimse
27. zář 2018

@janickazabicka taky bych řekla že ovulace byla někdy před 26.9. 😉

hlasimse
27. zář 2018

@janickazabicka a v tom WZ sis tam zadala fiktivní teploty do budoucna, nebo jaktože je tam máš předvyplněné?

mikejla_a
27. zář 2018

@janickazabicka ja bych dopredu nic nevyplnovala,aby to nejak prepocitavalo...a pockala. Nicmene si myslim,ze ovulace odpovida druhemu grafu.

@vendelinka08 uz vite co cekate? 🙂

vendelinka08
27. zář 2018

@mikejla_a ve 13tt to vypada na holcicku...ale beru to hodne s rezervou...jeste tomu rikam miminko..neodvazuji se jmenem..kdyz si nejsem jista. V klidu si pockam az na druhy screening...co kdyby se tam ten pindik objevil.

mikejla_a
27. zář 2018

@vendelinka08 to by bylo skvele ke chlapeckum, drzim pěsti at se to potvrdi 😊