Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
26. lis 2015

@werumka já měla teď poprvé dr. maxe a neměla jsem den před ovu ani ducha

werumka
26. lis 2015

@valeri10 To záleží na konkrétním organismu a konkrétním cyklu. Někdy mám pozitivní test dva dny v kuse, někdy jen jeden den. Může zpozitivnět dva dny před ovulací a pak zase zeslábnout, nebo může zpozitivnět až skoro v den, kdy ta ovulace nastane. Je to prostě orientační metoda. Teplota je větší jistota.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka ano stale mam 36.3-36.4 i dnes 🙂

dapaed
26. lis 2015

@werumka Můžu se jen zeptat, zda se nepletu a k ovu došlo opravdu 22? Dělala jsem i ovu testy a mám na nich stále duchy...od 19.11. každý den a byl tam i včera. 😒

crazynaa
26. lis 2015

@dapaed ja nevim je mozne, ze az 23... az pak Ti sla teplota znacne nahoru

valeri10
26. lis 2015

@dapaed já bych řekla taky 23.11.

werumka
26. lis 2015

@dapaed Myslím, že toho 22. 11. sedí - pak tam byl první vzestup, který se počítá (jakýkoli vzestup nad linií nižších teplot). Pokud budou dále teploty nad 36,8, dá se to považovat za jistou ovulaci.

dapaed
26. lis 2015

@crazynaa
@valeri10
@werumka Hrozně moc děkuju holky! Jste zlaté! Takže teď zase období čekání. Ještě, že ten čas tak rychle utíká.

crazynaa
26. lis 2015

Já si ted udělala 3 těsta do lednice, psychiatr říkal, at se na moji panickou poruchu tak zabavím :D Antidepresiva ještě nezabírají :( mám je od soboty, tak mi nic jiného nezbývá a čas mi taky bude utíkat 🙂 letos jsem týden ve skluzu, tolik objednávek a já se nemohla dokopat, tak pomalu začínám 🙂

valeri10
26. lis 2015

@crazynaa ja zacnu v sobotu s vyzdobou a rikam si ze bych taky začala konecne pect

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Mně se s AD začaly paniky srovnávat až za dlouho (měsíc až dva). Ale já to měla hodně rozjeté. Ale určitě je dobrý zaměstnat hlavu.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka No já před těmi 5 lety jsem kolabovala pořád, ani jsem nevyšla z domu, pořád infarktové stavy, zle, neviděla jsem šla jsem mimo domov a houpalo se semnou všechno, atd, atd. Ted ta panická ataka co jsem tady psala a od té doby mám náběhy stále. Tak mi napsal léky co můžu v případném těhotenství. Vím, že to zabírá tak za ěsíc, už je mám po 3 🙂

@valeri10 můj se právě šplhá po okně a dělá výzdobu na neděli 😀 já si dala uklidnovák, jsem fakt střelená, totálně vyklepaná a ležím chvíli a přemýšlím, že bych lupla ještě ze dvě těsta 🙂 jsem strašně líná letos 😀

valeri10
26. lis 2015

@crazynaa no me se letos taky nic moc nechce. A hlavně ja pect neumim ale jsme v novém domě tak si rikam ze bych mohla neco zkusit

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Já jsem AD taky brala v těhotenství a bylo všechno ok. Ten stav, kdy člověk není ani schopnej vylézt z domu je příšernej. Než jsem se třeba naučila chodit zase sama nakupovat. Připadala jsem si hrozně nemožná a to mě štvalo ještě víc. Musím říct, že až teď, po nějakých osmi letech, to mám ve většině případů pod kontrolou a často ten záchvatu umím zažehnat dřív, než se úplně rozjede. Tahle nemoc je fakt na dlouho.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka má to můj táta, moje ségra a já, takže úplně vím o čem mluvíš.... taky jsem to uměla rozdýchat, ale tehdy, jak mi vyletěl ten tlak, tak konec. Ted mám taky pořád tep kolem 100 a tlak 140/90 a psych. říkal, že to mám z té úzkosti, že mě léky zklidní zase. Už se těším. Byla jsem od dubna bez léků po 5 ti letech. Myslím, že tehle nemoci se nikdy nezbavím, jen se s ní naučím lépe pracovat

valeri10
26. lis 2015

@werumka
@crazynaa holky vy mate teda trable☹.preju vam hodne sily

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Já si taky myslim, že se z toho nedá nikdy úplně vyléčit, ale jen se s tím dá pracovat. Ten tlak máš určitě z toho. A myslím, že i z hlediska otěhotnění je to kontraproduktivní, protože když jsi pořád v takovém podvědomém stresu, abys někde nedostala záchvat, tak to může tyhle věci hodně ovlivnit. Co máš za léky?

werumka
26. lis 2015

@valeri10 To nemusíš, já už normálně nakupovat chodím 😀

crazynaa
26. lis 2015

@valeri10 😉 se vším se naučíš žít 😉 nic jiného nezbývá, jinak bych se dávno zbláznila....

crazynaa
26. lis 2015

@werumka mám Sertralin a když mě to chytne, tak mám Frontin. No dr říkal, že raděj těhotenství s léky, než stresy v těhotenství bez nich. Jsem už dost klidnější, když jsem u něj zase byla. Záchvaty jsou zatím na denním pořádku, ale většinou ne tak silné. Já měla předtím Eliceu a ta mi zabrala tak skvěle, ani jsem nevěděla, že nějakou poruchu mám. A tak jsme začali vysazovat, no....

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Sertralin je trochu slabší, v těhotenství o něco lepší než ta Elicea (já brala i v těhotenství Cipralex, což je to samé). Těhotenství je z hlediska těhle poruch poměrně náročné, protože nikdy dopředu nevíš, jak Ti to ty hormony ovlivní. A navíc je pak zvýšené riziko poporodních depresí. Takže já jsem taky byla za léky ráda. Dneska už se prý ale jinak dělá ten Cipralex i v kapkách - aby se daly dát úplně miniaturní vykrývací dávky - uvidíš, za nějakou dobu, jak to bude.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka jj, ale hodně jsem slyšela, že v těhotenství jim bylo dobře. Hold i dr říkal, že prostě nachvíli vyměním pohodlí za mimiko 🙂 Spíš se bojím co bude dělat ten tlak. U dr mívám strašně vysoký a doma dobrý. Obvodní mi ani neměří, jen chtěla vidět tedy můj tlakoměr s pamětí 🙂

werumka
26. lis 2015

@crazynaa To mívá hodně těhotných - syndrom bílého pláště. Je dobré měřit doma a zapisovat si ty hodnoty, aby viděli, jestli se to i doma nějak zvláště nezvedá. Ale je dobré to dopředu říct, aby věděli.
Mně v těhotenství dobře nebylo, ale to bylo i tím, že jsem měla hodně stresy.

valeri10
26. lis 2015

@werumka
@crazynaa ctu ze to zvladate ale zivot je dlouhy a sily neni nikdy dost🙂

crazynaa
26. lis 2015

@werumka a kdyz rano bude teplota vyssi, tak uz se zitra nemusime snazit?

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Vajíčko je schopné oplodnění maximálně 24 hodin po ovulaci, spíš ale jen 12. Takže pokud byla ovulace dneska, tak zítra už spíš bude pozdě.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka dnes jsme se taky snazili. Tak snad. Takze pokud bt stoupne je po vsem? Jo? 🙂

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Jojo, s největší pravděpodobností ano. Samozřejmě , že ověření, že teplota stoupla z hormonálních důvodů, trvá tři dny - tj. tři dny musí být teploty nad linií. Ale pokud jsi měla všechny příznaky a teplota bude zítra vyšší, tak už je ta pravděpodobnost velmi, velmi malá.

crazynaa
26. lis 2015

@werumka moc diky. Bricho uz netlaci, tak snad 🙂 jeste, ze Te mam 🙂

werumka
26. lis 2015

@crazynaa Nemáš zač, uvidíš zítra a další dny, jak se to bude vyvíjet.