Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
4. pro 2015

@crazynaa bereš ten clostil každý cyklus stejnou dávku? V příbalovém letáku je napsané dávkování, ale nevím jestli si mám sama tu dávku upravit.

crazynaa
5. pro 2015

@valeri10 jj, jen první cyklus jsem měla 1-0-0 ted mám už 4 cyklus 1-0-1 a jinak to navyšovat nemusíš, pokud Ti dávka stačí a měla jsi folíky 🙂 to jen, kdyby to nereagovalo, jak má 🙂

crazynaa
5. pro 2015
dasa.77
5. pro 2015

@crazynaa hodná holka,tak se poslouchá 😀

crazynaa
5. pro 2015

@dasa.77 😀😀😀 jsem rano cumela teda. 😀😀😀

dasa.77
5. pro 2015

@crazynaa přemýšlím,kolik Ti naordinuji zítra 🙂)))

crazynaa
5. pro 2015

@dasa.77 to byl jiste jen nejaky vykyv 😀 zitra zkusim i test budu 8dpo. Zklamana nebudu,jen tak zkusim 🙂 jsi zlato, zvedla jsi mi naladu

werumka
5. pro 2015

@dasa.77 Prosimtě, řekni mi, jaký bude zítra u nás počasí, potřebuju někoho spolehlivýho 😀

@crazynaa Bylas na té vyvolávačce?

crazynaa
5. pro 2015

@werumka nene, u dr jsem byla,ale cekame 😊

werumka
5. pro 2015

@crazynaa Tak to je výborná teplota! To vypadá fakt dobře 🙂

crazynaa
5. pro 2015

@werumka uvidime. Tenhle mesic me to nijak nevzalo. A taky jsem s testem nikdy nevydrzela do 8 dpo 😊

werumka
5. pro 2015

@crazynaa Tak ještě dva dny a můžeš testovat 🙂 To víš, veselý pilulky, ty dokážou uvolnit 😀 😀

crazynaa
5. pro 2015

@werumka jojo to mas pravdu 😊 uvidime dalsi dny, nehroutim se. ☺

werumka
5. pro 2015

@crazynaa Nemáš se z čeho hroutit. Toho 3.12. to mohl být i nidační pokles 😉

dasa.77
5. pro 2015

@werumka" werumka @crazynaa Tak to je výborná teplota! To vypadá fakt dobře emoticon!
a teď teda tu Tvoji 😀
Ráno bude jasno. Dopoledne poté očekáváme jasno. Odpoledne pak jasno. V noci poté jasno. Maximální teplota 9.9 °C.
...Já vím,není to nic moc,ale na 37 si budeš muset ještě chvíli počkat 😀

werumka
5. pro 2015

@dasa.77 Díky, já si říkala, jestli si zejtra mám vzít šálu nebo tak... 😀 Ovšem já klidně zůstanu hibernovat v těch 9,9 stupních 😀

dasa.77
5. pro 2015

@werumka na jaře Tě vzbudíme

werumka
5. pro 2015

@dasa.77 Vzbuďte a přesuňte prosím do klimatizované chladírny 😀

crazynaa
6. pro 2015

Dnes 36.9 a myslím, že to dostanu, už pár dní mě bolí prsa a tak divně v břichu :( TT neg. čekala jsem 😀

valeri10
6. pro 2015

@crazynaa ja zase nic.mrcha došla. Mam chuť se na to vykašlat☹

crazynaa
6. pro 2015

@valeri10 taky pocitam. Ted jsme dorazili z Tesca, tak uz mam zasobu vlozek 😀

werumka
6. pro 2015

@crazynaa Hele já měla 8. den po ovulaci test úplně sněhobílý a desátý den už to tam bylo. Jeden den často znamená hodně 🙂

@valeri10 To je mi líto ☹

crazynaa
6. pro 2015

@werumka boli me bricho, uvidime, no. 😊 ale teplota klesla

dasa.77
6. pro 2015

@crazynaa ja 14. DPO nic a 18. DPO // .....takže podle mě je ještě brzy..... netestovala bych dřív než 1 den před MS ve Tvém případě

crazynaa
6. pro 2015

@dasa.77 ale ja nevim kdy bych MS mela. Kdyz jsem nebyla na vyvolavacku ☹ zkusim treba za 2 dny

dasa.77
6. pro 2015

@crazynaa ovulace víš kdy proběhla,takže jak mě poučila werumka maximálně + 16 dní

crazynaa
6. pro 2015

@dasa.77 jj, to vim, kdy byla ☺ uvidime. Ale teplota klesla,

dasa.77
6. pro 2015

@crazynaa 36,9 není podle mě nijak velký pokles 😝 však zítra zase bude 37 😎

werumka
6. pro 2015

@crazynaa Poslouchej jí, má vždycky pravdu. Celej den tu dneska bylo jasno 😀

crazynaa
6. pro 2015

@werumka 😀 kez by mela pravdu i v tomto. 🙂 porad se chodim kontrolovat na wc 😀