Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

myjusiatko
8. led 2016

@smetanovak A ako dlho uz merias?

pekkaa
8. led 2016

@smetanovak no ja jsem to mela takto az po dobu 1 roku po vysazeni☹

crazynaa
8. led 2016

Tak, test dnes negativní, jsem po UTZ, dr jsem neříkala,at mi nabere krev, když na testu nic. Teplota se drží 🙂 dnes jsme byli v Caru a veškeré výsledky jak genetiky, tak AMH test mám v pořádku, přítel taky, takže dr nechápe co za tím vším je, že nemám ani MS sama. Vaječníky dle testu pracují výborně. Ještě chce laparku, ale to jsem prozatím odmítla. Zkusíme párkrát IUI. Vyfasovala jsem 5 cyklus Clostylbegytu a jdem na IUI 🙂

werumka
8. led 2016

@crazynaa Ale vyvolavacku Ti nedali, ne? Myslim, ze menstruace sama prijde, jen jeste par dni pockej. Treba mas LF tech 16 dni a je skoda do toho zasahovat.

crazynaa
8. led 2016

@werumka jj, dali mi ji tam hnedka, když jsem řekla, že jsem 28 dc. A pak mám volat už jen na utz na folikulomerii

werumka
8. led 2016

@crazynaa A prooooč? K čemu? 😲 Vždyť jsi teprve 12. den po ovulaci... takhle se Ti ten cyklus akorát rozhází 🙄

crazynaa
8. led 2016

@werumka nevím no, naposled jsem bez injekce byla 3 měsíce a nic nepřišlo, takže prostě v tom caru s postupem dr asi souhlasí.... nechtěla jsem odmítnout, když jdeme na iui

werumka
8. led 2016

@crazynaa to jo, ale tehdy jsi mozna byla bez ovulace... Ted, kdyz mad prukaznou ovulaci, nechapu, proc nejsou schpny pockat tri dny a hned Te perou konskou davkou hormonu. Je to bohuzel byznys ☹

crazynaa
8. led 2016

@werumka jj, a hned dvě ampule 😒 Tak doufám, že se IUI podaří, když nikde problém není. Nechápu to ani já. S ukázkovými výsledky prý a nemám ani MS.... nechápu....

werumka
8. led 2016

@crazynaa Ale ono bys ji treba ty posledni tri cykly mela, kdyby pockali. Ale kdyz dostanes vyvolavacku 12 dni po ovulaci, tak to nezjisti..

smetanovak
8. led 2016

@myjusiatko tak měsíc a pul

chelsi
8. led 2016

@werumka přesně, přijde mi to uhozený, že hned dávají vyvolávačku. Já jsem čekala 16-17 dnů na MS po ovulaci a přišla. Můj poslední cyklus trval tři měsíce, měřila jsem celou dobu BT a nakonec ovulace proběhla, tak jsem byla ráda 🙂 já jsem vysadila HAK na konci srpna, pak přišla první pravá MS 37 DC, druhá teď až po 89 DC. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat teď dál 🙂 o mimi se cíleně nesnažíme, tak to zatím neřeším. Na pravidelnou prohlídku mám jít až v létě.

werumka
8. led 2016

@chelsi Tak je to pro ně finančně výhodnější. Co na tom, že tý ženský těma hormonama, který třeba ani nepotřebuje, huntujou tělo. Ale je to prostě hodně o tom, že v těhle centrech pracují s touhou ženy otěhotnět. Mnoho žen se pak nechá přemluvit k něčemu, co jim dá naději na rychlejší a efektivnější řešení situace. Je fajn, když Tě nic nežene a prostě necháváš vaječníky, aby se vzpamatovaly a začaly pracovat. Ale je to samozřejmě práce - pořád se měřit, sledovat. Ve své podstatě je celkem jedno, jak ten cyklus je dlouhý. Důležité je, že dojde k ovulaci a pak že je dostatečně dlouhá luteální fáze. To k otěhotnění naprosto stačí 🙂

dasa.77
8. led 2016

@crazynaa jsem zklamaná. Jak nepochopitelným přístupem doktorů,že Ti dali injekci na vyvolání MS, tak i Tvým,že jsi se nechala do toho "ukecat". Je to přesně jak psala werumka,škoda zasahovat hormony,když není jisté ,zda sama nepřijde. NIKDY nevíš,kdy se tělo nastartuje. Tak krásný graf a Ty to tak "poděláš". 😀 😀 😀
Jediné štěstí je,že pokud bys přece jen byla těhotná a na testu se to ukázalo později, tak ta vyvolávačka to ÚDAJNĚ neovlivní.
Stále je šance,držím palce

juliemichal
8. led 2016

@dasa.77 zlatíčko a jak vypadá tvůj grafík? 😀 a kdy ti nemá dojít ms,však jsme si psaly,že spolu budeme vozit kočárky ne? 😀 takže snad ti to taky tento cyklus vyjde 😀 pfuj pfuj pfuj posílám těhu bacílky 🙂

dasa.77
8. led 2016

@juliemichal já jsem na bodu mrazu 😀 😀 😀 😀 😀

werumka
8. led 2016

@juliemichal Ona @dasa.77 tím jako myslí, že její teploty jsou tak nízký, že by jako inkubátor neuspěla 😀 Ale neví, že to tak být vůbec nemusí 😀

dasa.77
8. led 2016

@werumka že ty zase máš jít dříve spát??? 😀

werumka
8. led 2016

@dasa.77 Nojono... 😀

juliemichal
8. led 2016

@werumka přesně tak to máš pravdu 😀 není pravidlem,že v těhu je BT vyšší než 37 😀 já jak jsem si měřila BT tak jsem měla po ovu i teploty nad 37 a stejně jsem nebyla těhu 😀 takže aby @dasa.77 nebyla na omylu a taky nebyla těhu 😀 😀 😀

dasa.77
8. led 2016

@juliemichal chááá chááá,ale můj teploměr takové vysoké čísla ani nezná 😀

juliemichal
8. led 2016

@dasa.77 no tak vidíš to 😀 takže když takové vysoké čísla ani nezná tak těhu můžeš taky být 😀 s @werumka jsme v prosinci řešili to,že mám něco s krví a taky proč mám zase tak silný ovu test a těhu jsem 😀 a přitom díky té mé špatné krve jsem ani těhu nemusela být 😀 a doporučila mi nějaké vitamínky abych prala 3 měsíce a už ani nemusím 😀 takže bych Werunce i věřila a jak píše tak i nízké teploty můžou značit těhu 😀 😀

werumka
8. led 2016

@juliemichal No a bereš je, doufám 😀

juliemichal
8. led 2016

@werumka nene jak mi řekli v pondělí,že to vypadá na ZT tak jsem si koupila obyč kyselinu listovou 😀 no ve čtvrtek jdu na další KO a pokud to bude v pořádku tak si koupím tu kys. listovou co jsi mi doporučila 🙂

werumka
8. led 2016

@juliemichal Já bych jí už klidně začala brát teď, tím nic nezkazíš.

dasa.77
8. led 2016

@werumka ona???? už jsi mě dnes jednou rozesmála,to stačí. @juliemichal je totiž nenapravitelná flákačka v tomto 🙂

dasa.77
8. led 2016

taky by mě zajímalo,která kys. listová to byla? Se špenátem ? 😀

juliemichal
8. led 2016

@werumka tak to ano to máš pravdu to nezkazím 🙂 asi si ji zítra půjdu koupit pro jistotu 🙂 ještě beru i utroš nadále a asi ho ještě dlouho budu mít 😀

@dasa.77 no tak to máš pravdu to jsem,ale pro jistotu si je koupím a budu brát 😀 abych nakonec o malé nepřišla,když jsem už hodněkrát měla biochemické těhu ☹

dasa.77
8. led 2016

@juliemichal to bych Ti radila

@werumka sííím,sííím, paní učitelko,řekněte prosím Julii ať teď přestane hrát chytrou 😀

werumka
8. led 2016

@dasa.77 To není obyčejná kyselina listová. Tahle je louhovaná v ropuším sádle 😀