Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
28. led 2016

@hunnyb dej sem nějakýho ducha 😀 😀

hunnyb
28. led 2016

@valeri10 zkusila jsem a nasla 😎 😝

valeri10
28. led 2016

@hunnyb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasa.77
28. led 2016

@hunnyb tak to je určitě pozitivní :D

hunnyb
28. led 2016

@dasa.77 takovy mne dneska v noci desil.. 😀 no takovy uplne ne, ale takovou nocni muru jsem mela, ze jsem se bala jit i na zachod 😀 jsem si vsude rozsvicovala 😀

juliemichal
28. led 2016

@dasa.77 ani jsi mi nenapsala jak to u tebe dopadlo? 🙂 jinak můj graf se krásně zbláznil 😀 podle mě fakt bude anovulační,sice jsem dnes jen 12DC,ale takový zvláštní jsem graf nikdy neměla 😀 😀

dasa.77
28. led 2016

@juliemichal Tmavě zelená čára značí co? Snažení se OB DEN,bude rozhodně lepší. Já z toho nic nevyčtu 😉 Měříš ve stejný den a než vstaneš z postele??? Pokud si třeba jen podáš teploměr někde ze skříňky (sedneš si) může to mýt za následek ten výkyv teplot. Clostyl,nebo cokoliv jiného teď bereš?

juliemichal
28. led 2016

@dasa.77 tmavě zelená čára znamená ovulace podle jidášové metody 😀 no já bych taky byla pro snažení ob den,ale manžel chce sexík denně 😀 tak s tím nenadělám nic 🙂 jinak ano měřím ve stejnou hodinu a teploměr mám pod polštářem,tak si ani nesedám nic 🙂 jinak beru jen tu kyselinu listovou po tom potratu ☹ a od včerejška ATB jinak neberu vůbec nic ☹ ale včera mi dr řekl,že jsem v 6ti nedělí,tak jen zkouším zda budu mít ovulku anebo ne,chci vědět zda se mé tělo dalo do cajku po tom potratu ☹ ale což vypadá,že asi ne ☹ dělám si pro jistotu i ovu testy (mám jich doma hafo) a stále negativní,dnes mi připadá čárka silnější než včera.ale k pozitivnímu výsledku tam chybí strašně moc.

valeri10
28. led 2016

@juliemichal Ahoooooj a ty atb máš na co? to si myslím by mohlo ovlivnit teplotu

juliemichal
28. led 2016

@valeri10 ahojky právě je beru dnes 2 den a jsou to doxyhexal dostala jsem je kvůli toho,že mě bolí v podbříšku,tak to může právě souviset s tím potratem a napsal mi je aby se nevyskytly nějaké komplikace.

pavlinpaj
28. led 2016

@juliemichal ahoj, asi jsem něco propasla ☹ miminko se neudrzelo?

juliemichal
28. led 2016

@pavlinpaj ahojky ano před 14 dny jsem se dozvěděla,že už miminko bohužel není ☹ byl to hodně hnusný pocit se dívat na obrazovku a hledat miminko a potom říct dr,že ono už to tam není ☹ a ona ano není ☹ bohužel SP,ale vůbec netuším kdy ☹ vůbec jsem nekrvácela,jen jsem měla bolesti podbříšku ☹ takže mi rapidně kleslo HCG a vstřebalo se všechno ☹

valeri10
28. led 2016

@juliemichal Tak to bych řekla, že je na sto pro těma lékama a taky těma bolestma. Když si vezmeš, že teplotu může ovlivnit třeba jen hodně nekvalitní spánek tak co potom když máš bolesti.

juliemichal
28. led 2016

@valeri10 já si myslím,že s léky to nebude,mám je jen od včerejška,včera jsem si dala jen jeden,ale bůh ví 🙂 bolesti mám jen přes den,večer mě to vůbec nebolí,ale je všechno možné,může to být fakt s něčím ovlivněno,ale kdo ví čím,nebo spíše budu mít anovulační cyklus,protože ani ovu testy nejsou pozitivní,mám tam jen pidi duchy.ale nedivím se,že mám anovulční cyklus,když jsem teprve 14 dnů po potratu a taky před 12 dny jsem začala špinit 4 dny.

pavlinpaj
28. led 2016

@juliemichal Ježíši to je mi líto. Opravdu moc. Přála jsem ti to ☹ moc ti přeji ať se brzo zadari a už se vším všudy. Já zacinam zítra s clostikem, tak jsem zvědavá. Budu na tebe myslet. Držím pesti

juliemichal
28. led 2016

@pavlinpaj děkuji moc jsi moc hodná.no mě to pěkně štve,že se to stalo ☹
no tak držím palečky aby ti clostyl pomohl,je to docela dobrá věc 🙂 od kdy do kdy ho bereš a kolik denně? 🙂 snad najdeš co nevidět // čárky na testíku 🙂 já vůbec netuším jak dlouho budu zase čekat ☹

pavlinpaj
28. led 2016

@juliemichal musíme doufat, že nebudeš čekat už dlouho. Moc ti to přeji. No já beru pátý DC(od zítřka) pět dni. 1x denně. A k tomu ovu testy. Dekuji. Snad i ty naleznes vytoužené // a vše už bude dobře 🙂

juliemichal
28. led 2016

@pavlinpaj máš pravdu musím v to doufat,že se zadaří brzo a nebude zase tak dlouho čekat,ale už jsem v tomto pesimista a vůbec tomu nevěřím ☹ jé já brala clostyl 3-7DC 2 tablety večer 🙂 tak snad ti pomůže 🙂 uvidíš,že ano 🙂 a potom jdeš ještě na UTZ?a jinak po clostylu máš i utroš anebo ne?snad tento cyklus nalezneš // čárky na tt,moc ti to přeji a těším se na tvé krásné zprávičky 🙂

hunnyb
29. led 2016

Ty kopecky co se mi tam kresli fakt stoji za to 😀

valeri10
29. led 2016

@hunnyb hezkýýýýý 🙂

myjusiatko
29. led 2016

@hunnyb jezis, to je napinave. :D

hunnyb
29. led 2016

@myjusiatko to je jako, ted vypadam tehotne, ted nevypadam tehotne, ted zas jo a ted zas ne 😀

myjusiatko
29. led 2016

@hunnyb mas teplomer len s jednym desatinnym miestom?

hunnyb
29. led 2016

@myjusiatko jj 😒 vsak to nevadi 🙂 stejne je jedno jaka je teplota, pokud ma MS dojit tak dojde.. 😠

crazynaa
29. led 2016

Tak uz lezim na pokoji a cekam na inseminaci 😪 Drzte mi palce

myjusiatko
29. led 2016

@hunnyb to je jasne. 🙂 Skor zo zvedavosti. Lebo takto ti to robi tie tatry, ale ono to moze byt 37,09-37,1. Že sa to drží stále rovnako. Ale to už su moje uvahy iba. 🙂

hunnyb
29. led 2016

@myjusiatko jj odchylky mereni 🙂 vska hlavu si z toho nedelam 🙂 dulezite je co bude dal 🙂

valeri10
29. led 2016

@crazynaa už ráno jsem si na tebe vzpomněla 🙂 . Moooooc držím palce ať se konečně dočkáš miminka 🙂

crazynaa
29. led 2016

@valeri10 moc dekuji 😊

dasa.77
29. led 2016

@crazynaa tak teď už jdete domů 3 ! Držím palce