Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
3. únor 2016

@myjusiatko no ovu mohla být i dřív,to je pravda 🙂 a proto se mi zdá,že by v ten den co máš v grafu 3DPO mohlo být hnízdění 🙂 a kdy jdeš k dr? 🙂

@pekkaa no kdybych já aspoň věděla kdy jsem otěhotněla zda v listopadu 2015 nebo v prosinci 2015 tak bych měla jasno 😀 ale podle dr to bylo starší těhu,ale vypadalo to hned na ZT,protože to odpovídalo na 5-6tt a měli jsme jen gestační váček,ale pokud jsem otěhotněla v prosinci tak bych eventuálně měla nidační špinění 4DPO 😀 😀 ale fakt vůbec netuším kdy jsem otěhotněla tak nevím ☹
ale četla jsem,že hnízdění bývá v rozmezí 5-10DPO 🙂

valeri10
3. únor 2016

@juliemichal u tebe to bude zase napínavé🙂. Už ted jsem zvedava🙂

myjusiatko
3. únor 2016

@juliemichal som chora. :/ Ale uz mi je lepsie, tak mozno zajtra, alebo v piatok. Ale najradsej uz zajtra. 🙂 Len chce ist manzel so mnou a ma to zajtra trosku plne v kalendari. :D

juliemichal
3. únor 2016

@valeri10 tak to ano to máš pravdu,to bude,protože si se mnou tělo dělá co chce 😀 je to strašné 😀 😀

@myjusiatko jé tak to se moc těším na zprávičky od dr 🙂 a pátek máš taky za chvíli tak to vydržíš a manžel bude nadšený jak uvidí miminečko 🙂

myjusiatko
3. únor 2016

@juliemichal Uvidime, v piatok by to bol rozhodne mensi casovy press. 🙂 Bude mat radost.

juliemichal
3. únor 2016

@myjusiatko to určitě bude mít velkou radost 🙂 je to fakt nádherné vidět miminko na UTZ 🙂

hunnyb
3. únor 2016

@myjusiatko kolegyne takhle sla s manzelem k dr na tu prvni prohlidku a poslal ho pryc, ze na tu prvni je moc brzo.. mozna to nemaji moc radi ti dr, kdyz je to utz zespodu..

mikejla_a
3. únor 2016

@myjusiatko myslím že teplota 36,97 by se nezaokrouhlila směrem dolů na 36,9

mikejla_a
3. únor 2016

@hunnyb souhlasím, cenu má až první screening, na prvním utz beztak není nic vidět.... ale taky jsme to poprvé takto prozivali a manžel chtěl jít, ale sestra mi řekla, že partneři tak brzo nechodí.

myjusiatko
3. únor 2016

@hunnyb
@mikejla_a on so mnou dnu nepojde, ale chce ist so mnou. 🙂

mikejla_a
3. únor 2016

@myjusiatko jo aha, tak na to zas můj nemá dovcu 😀

myjusiatko
3. únor 2016

@mikejla_a v niečom je OSVČ dobré občas. :D

luidisek
4. únor 2016

Zdravím! 🙂 Chci se zeptat zkušenějších, zdali je normální, že mi po skončení MS teplota skáče? Podmínky k měření jsou stále stejné...

crazynaa
4. únor 2016

@luidisek taky mi skace po ms. Jednou 36.3 pak 36.8 🙂

dasa.77
4. únor 2016

@luidisek Prázdné body znamenají,že se měřilo v jinou dobu, pokud se nepletu.Pak by to vysvětlovalo výkyv teplot.Nebo proč je to takhle vyznačeno?

dasa.77
4. únor 2016

@crazynaa Ahojky,právě včera jsem na Tebe myslela. Taky se tak těšíš na neděli jako já? Nevidím žádné stoupání na K9

crazynaa
4. únor 2016

@dasa.77 tento cyklus neměřím, když beru všemožné léky 🙂 dnes jsem 6dpo, tak v neděli zkusím, ty taky? :D

dasa.77
4. únor 2016

@crazynaa nééé,já néééé. To se Těším na TVÉ testování s pozitivním výsledkem

crazynaa
4. únor 2016

@dasa.77 no já nevím teda :D ale zkusím to, však co.... nijak mě to nerozhodí snad 🙂

dasa.77
4. únor 2016

@crazynaa já bych zkoušela nejdřív v pondělí..... ale musíš vědět sama 😀

luidisek
4. únor 2016

@dasa.77 To je zajímavé, měřím max v rozmezí +- 15 minut...

dasa.77
4. únor 2016

@luidisek Tak pak to dělá ta aplikace a nebo tam zapisujete i něco jiného?,Léky apd? Když se měří v jiný čas a nebo je to něčím ovlivněno,tak se to vepíše jako poznámka ke grafu a pak graf označí teplotu prázdným kolečkem.

luidisek
4. únor 2016

@dasa.77 Léky tam nepíšu

mikejla_a
4. únor 2016

@luidisek no úplně normální to není... vykyv o 0,6 stupně je dost.... po MS by se měly držet plus mínus stejně do určité teploty, pak po ovulaci stoupnout.

jankadvor
4. únor 2016

Tohle je můj graf v době IVF 🙂

klara215
4. únor 2016

Můj ukázkově neúspěšný... začínám špinit

valeri10
4. únor 2016

Ja dnes 1dc.pristi cyklus jedu bez léků. Stejně byli k ničemu☹

juliemichal
5. únor 2016

holky dnes 6DPO a teplota šla nějak zvláštně nahoru 😀 😀 😀

myjusiatko
5. únor 2016

@juliemichal krásne! držím palce. 🙂

juliemichal
5. únor 2016

@myjusiatko moc moc děkuji,snad to vyšlo 🙂 jak jsi dnes dopadla na UTZ? 🙂 vím ze snažilek,že ti potvrdil těhu 🙂 ale povídej,přeháněj 🙂