Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
13. únor 2016

@werumka aha takže chtějí aby ženské organismy fungovali jako hodinky 😀 no tak to je fakt magoriáda máš pravdu 😀 a taky jsi mě s tím pobavila 😀 a já jsem si kráva myslela,že fakt mám nepravidelný cyklus 😀 😀 takže teď mi cca bude chodit ms 27-30DC,že? 😀 no podle toho kdy budu mít ovu,LF budu mít 13 dnů 😀 ale nevadí 🙂

werumka
13. únor 2016

@juliemichal Menstruace Ti bude chodit podle toho, kdy Ti bude chodit ovulace. Ta může přijít taky v rozptylu i tří dnů. Je normální, že folikulární fáze není v každém cyklu stejně dlouhá. Na rozdíl od luteální. Já mám třeba rozptyl mezi 12. a 14. dnem. LF 15 dní. Kdyby mi někdo řekl, že je to nepravidelný cyklus a chtěl mi do toho hrabat hormonama, tak mu asi utrhnu ruce 😀
Oni jsou v CARech zvyklí všechno hormonálně načasovat, přesně změřit. Ale to jde jen když začneš brát hormony umělé. Ty NAŠE, co máme v těle, si fungují podle sebe. Bohudík 😀

juliemichal
13. únor 2016

@werumka ano to vím,že to záleží na ovulaci 🙂 ale víš co?teď vůbec nevím od kterého DC si dělat ovu testy 😀 abych to neprošvihla,ikdyž si budu měřit BT,vím,že je ještě čas,že jsem 1DC,ale nechci fakt nic prošvihnout 😀 BT mi ovulku vyznačí až za 3 dny 😀 😀 jinak taky jsem mívala ovu v rozmezí 12-15 dnem a LF 15 dnů 🙂 a mě hormony na ovulaci v caru nedávali,bohu dík 🙂 jen mi dávali ten utroš po IUI 🙂 jinak bych taky do sebe hormony nenechala dávat,ikdyž jednou cca 3-6 měsíců jsem brala clostyl,ale to už je 2-2,5 let zpět 🙂 ale od té doby nechci hormony 😀 raději přírodní léčbu 🙂

werumka
13. únor 2016

@juliemichal Měřit má smysl až od 6. dne. Stejně tak používat ovulační testy. Holt asi budeš muset nakoupit do zásoby 😀 Ale pokud bude ovulace zase do 15. dne, tak to zas taková investice není.

dasa.77
13. únor 2016

@werumka zase taková investice to není,pokud se nemusí testovat od 13.do 30dc. třeba 😀 😀
@juliemichal mám pocit,že jsi měla ovulaci i 9.den podle testu,nebo ne? Že bych ty testy taky zkusila,ať se zasměju? Někdo sbírá známky,někdo motýly.....

werumka
13. únor 2016

@dasa.77 Ale no tak, já tu mám ve skříni 60 testů a můžu testovat až do alelujá 😀 "Bohužel" mi na cyklus stačej 3-4 testy, takže se rozšoupnout moc nemůžu 😀

juliemichal
13. únor 2016

@werumka já mám ještě cca 20 ovu testů nebo kolik,tak to si kupovat nemusím 😀 a děkuji tak od 6DC si budu dělat ovu testy 😀 a uvidíme 🙂

@dasa.77 no neměla 😀 to jsem už byla těhu 😀 ale cca před 2 roky jsem měla ovulaci už 9DC 😀

crazynaa
15. únor 2016

Moje testování od 10dpo do dneška 17 dpo 🙂 tak a ted aby to bylo ve čtvrtek v pořádku nebo nebo se složím 🙂 srdce jede o závod :(

dapaed
15. únor 2016

@crazynaa No to je náááááádhera!!!! 🙂 Neboj, vše bude v pořádku!!! Nesmíš samu sebe stresovat a měla bys myslet jen pozitivně! 🙂 VŠE JE, TAK JAK MÁ BÝT! 🙂 Jsi prostě krásně těhotná! 🙂

crazynaa
15. únor 2016

@dapaed snad bude 🙂 nevím, proč mám takové nervy ☹ až mám z toho úzkosti 😒 ach jo... ted ještě srdíčko asi nebude to budu 20dpo, a pak další stresy 🙂 😅 😅

valeri10
15. únor 2016

@crazynaa no přesně. Stresovat se budeš celé těhotenství a vlastně skoro celý život 🙂 takže je čas to korigovat a začít si to užívat 😉 . Všechno dobře dopadne uvidíš.

dapaed
15. únor 2016

@crazynaa Tyhle nervy má jistě každá mamina, která jde poprvé ke gyn., když zjistí, že je těhu. 🙂 Je to nejspíš normální stav. Ale snaž se být sluníčková 🙂 přečti si nějakou hezkou knížku, omrkni nějakou komedii, kup si něco hezkého na sebe, upeč nějakou dobrotu...zaměstnej mozek něčím jiným. 🙂 Ale hlavně věř, že bude vše v pořádku! A stresovat se už budeš o ten svůj poklad celýýý život! 🙂

martina16horysek
15. únor 2016

@crazynaa gratulace... Neboj vše bude ok 😉 hlavu vzhůru a užívat si to že budeš mamina 🙂

werumka
15. únor 2016

@crazynaa Prosimtě, já celej první trimestr panikařila a byla v depce 😀 Do toho mi strašně smrděla bazalka a rajčata, což je v červnu fakt na prdlačku 😀 😀

mikejla_a
15. únor 2016

@crazynaa srdíčko asi ještě nebude, to bývá až tak v půlce 7tt, já šla tentokrát k dr moc brzo a byly to akorát zbytečné stresy, už nikdy víc.

juliemichal
16. únor 2016

@werumka ahojky na něco se tě prosím zeptám.dnes jsem si měřila BT jsem 4DC a už jen došpiňuji tak jsem si změřila BT.BT mám 37,7 tak hned jsem si měřila i teplotu,teplotu nemám mám jen 36,8 myslela jsem si,že to je tou teplotou,ale ono nic ☹ myslíš si,že si tu teplotu s dneška mám smazat s toho grafu anebo ji tam nechat?obávám se,že mi to tato teplota bude zkreslovat děkuji

martina16horysek
16. únor 2016

Ahoj holky co si myslíte o tomto? Jsem z toho fakt zmatená 😕 dnes jsem 11dpo

jankadvor
16. únor 2016

@martina16horysek Myslím, že když ti teplota nespadne, tak máš štěstí 🙂

martina16horysek
16. únor 2016

@jankadvor děkuji za odpověď no ms má přijít asi příští středu tak uvidíme co bude dál. Ale mám hrozně rozházené cykly tak vlastně ani pořádně nevím kdy ms má přijít. V listopadu na prosinec to bylo 37 dní cyklu a z prosince na leden 44dní ☹ teď právě ani nevím kdy by teda ms měla dojít počítám s těmi 44dny bo teď už jsem 39 DC a furt nic. Ale říkám si že je ještě brzo plasit 😉

myjusiatko
16. únor 2016

@martina16horysek podla ovulacie by ti mala pris MS za cca 3 dni.

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko fakt? Tyjo a jak se to prosím tě zjišťuje?budu vděčná za radu nejsem v měření ještě zbehla 😉 Jinak kuju za info. říkám mám tak rozházené cykly že vůbec nevím kdy má ms přijít 😉

myjusiatko
16. únor 2016

@martina16horysek to nie je o merani, ale o ovulacii. 🙂 lutealna faza je vacsinou okolo 12-16 dni. takze ked si 11DPO, menzes by mal prist v tomto rozmedzi.

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko aha 😉 moc děkuji za vysvětlení. 😉

mikejla_a
16. únor 2016

@martina16horysek no podle grafu jsi 36dc... jinak pokud máš cykly rozhozene, tak těžko říct kdy to dostanes, ale max je myslím 18. klidně zítra zkus třeba test, to už by něco bylo... a když ne, tak cekat na MS

martina16horysek
16. únor 2016

@mikejla_a jj ale já začala měřit až po ms 3dny

myjusiatko
16. únor 2016

@martina16horysek to na to nema vplyv ak si si ms zaznacila spravne.
Merala si si aj minule mesiace?

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko minulý měsíc taky ale to sem si nezapisovala do kalendáře

mikejla_a
16. únor 2016

@martina16horysek ale délka cyklu je od prvního dne MS, ne od začátku měření 😉

myjusiatko
16. únor 2016

@martina16horysek a kolko dni od ovulacie si dostala menzes?

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko já jsem si to špatně zaznamenala do tohohle jsem to prepisovala říkali holky že je lepší mám to v tom grafu blbě mám ještě graf tady pošlu foto