Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko já jsem si to špatně zaznamenala do toho women jsem to prepisovala říkali holky že je lepší mám to v tom grafu blbě mám ještě graf tady pošlu foto. Vzhledem k tomu že v lednu jsem měla 1dc 9.1. Tak ovulace byla až teď a v prosinci jsem měla ovulaci 23.12.
@myjusiatko ml

martina16horysek
16. únor 2016

@mikejla_a no vždyť 😀 teď jsem na to koukala a říkám že jsem si to z womenlog prepisovala do womenzon a nějak jsem se sekla

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko od ovulace mi ms přišla po 16 dnech 😉

myjusiatko
16. únor 2016

@martina16horysek tak za cca 5 dni uvidis. Ale ako bolo napisane, zajtra z ranneho mocu by uz na teste nieco byt vidiet mohlo ak to vyslo. 🙂

martina16horysek
16. únor 2016

@mikejla_a
@myjusiatko tak holky opravila jsem teď už správně v přehledném grafu

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko děkuji ale já tomu moc nevěřím ☹ spíš se bojím opětovného zklamání

martina16horysek
16. únor 2016

@myjusiatko
@mikejla_a jinak jsem vděčná že jste si všimli a za upozornění 😀 asi jsem si nevšimla že to tam mám špatně označene a tím pádem i ty DC pak nesedí.

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Ahoj, já bych jí asi smazala - pokud už zítra zase budou teploty ok, tak by to v tom grafu udělalo akorát binec.

juliemichal
16. únor 2016

@werumka děkuji moc 🙂 tak si ji teda smažu,fakt nechci aby mi dělala chaos 😀 akorát by mě zajímalo jak jsem mohla mít 37,7 když jsem takovou BT nikdy neměla 😀 😀 jsem si hned ráno musela udělat i testík díky té teplotě,ale byl negativní 😀

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Nemáš něco s teploměrem? Nebo nejsi nachlazená?

juliemichal
16. únor 2016

@werumka nene s teploměrem nic nemám 😀 zkoušela jsem si i měřit teplotu a tu jsem měla 36,8 jinak nachlazená nejsem,ale včera jsem měla horečku 38 ráno a předevčírem celý den.měla jsem na 2 dny nějakou virozu,ale už nic na sobě nepociťuji jenom mě bolí hlava a to mívám 3 dny před ovulací 😀

werumka
16. únor 2016

@juliemichal No tak to máš z toho, se nediv 😀 Ty zamlčíš tak důležitej fakt, jako je horečka 😀

juliemichal
16. únor 2016

@werumka 😀 no tak to ano,ale tu horečku jsem měla naposledy včera 😀 dnes vůbec nic 😀 😀 tak jsem tu dnešní BT nepřikláněla k té včerejší horečce 😀

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Na bazální teplotě se projeví i horečka z předchozího dne. Stejně jako se na ní projeví i nachlazení, které ještě nepřišlo.

juliemichal
16. únor 2016

@werumka děkuji,takže asi nemá cenu tento cyklus měřit BT,že?aby se to neprojevilo na BT a ovu mi to vyznačilo ☹

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Pokud už Ti je dobře, tak se zítra změř a uvidíš. Určitě tak nějak víš, jaké máš hodnoty před ovulací a jaké po. Uvidíš další dny. Zatím bych to s tím měřením nebalila 🙂

juliemichal
16. únor 2016

@werumka jj dnes mi je už fajn konečně 🙂 a ano vím před ovu jsem nikdy neměla nad 37 a ani 37 a po ovu mám vždy 37 nebo nad 37 🙂

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Tak vidíš 🙂 Dělej i testy a na nějaký vyhodnocení programem se vykašli 🙂 Vždyť si to zvládneš vyhodnotit i sama 😉

juliemichal
16. únor 2016

@werumka tak to ano to máš pravdu 😀 za 2 dny si začínám dělat ty testy jak jsi mi to doporučila a uvidíme 🙂 a máš pravdu na nějaké vyhodnocení programem se fakt vykašlu 😀 jedině co se mi zdá divné,jak mám dnes bolesti hlavy tak to mívám před ovulací a to mívám 3 dny před 😀 takže to taky vůbec nechápu,protože podle mě 7DC být ovulace 100% nemůže 🙂

werumka
16. únor 2016

@juliemichal Hlava Te spis boli z ty nemoci. Tak 100% to neni. Pokud ovulujes, tak jiste neplodnych je jen prvnich pet dni cyklu 🙂 pak uz je to individualni.

juliemichal
16. únor 2016

@werumka snad máš pravdu,že mě ta hlava bolí s toho nachlazení nebo s čeho to 😀 nebyla jsem právě nějakých 13-14 let nemocná tak vůbec netuším jaké to je když je někdo nemocný 😀
jé nene neplodné dny podle mě žádné nejsou 😀 má prababička otěhotněla jedině v době kdy měla menstruaci mi mamka říkala 😀
no uvidíme,zatím jsem ovulaci měla každý měsíc,ale prý 2 cykly do roka jsou anovulační,tak možná i tento cyklus budu mít anovulační,kdo ví 😀 jednou mě to potkat musí 🙂

werumka
16. únor 2016

@juliemichal no, s tim, jak to mela babicka bych radsi pristupovala s rezervou. Kdyz zena menstruuje a pak treba jeste tri dny spini, tak behem toho spineni uz muze byt plodna, protoze spermie pak dalsi tri dny jeste prezijou. Nehlede na to, ze tehdy nebyla moc velka osveta stran ovulacniho krvaceni 😉 nemysli hned na anovulak, kdyz mas teprv zacatek cyklu 😀

juliemichal
16. únor 2016

@werumka no tak to máš taky pravdu 😀 tak třebas fakt otěhotněla tak,že měla sex v té době špinění,kdo ví 😀 nebo ji mamka dobře nepochopila,nebo nevím 😀 anebo za domy kamenné což se babička snažila o miminko to tak bylo,kdo ví 😀 no spíše to byla babička mé mamky,takže prababička 😀
neboj nemyslím hned na anovulák,dělala jsem si srandu,ale stát se může cokoliv 🙂

crazynaa
18. únor 2016

Ahoj, tak jsem se vrátila z caru :( Hodnota hcg 1751 3 týdny po iui, ale na utz nic neviděl :( tak já nevím :( bojím se, že mě potkalo mimoděložní :(

mikejla_a
18. únor 2016

@crazynaa jaj, to je přesně ono... je hrozně moc brzo... ani náznak dutinky v deloze? co test, zkoušela jsi ještě? pokud by měl podezření na mimodelozni, tak měl prohledat vaječníky a vejcovody.

crazynaa
18. únor 2016

@mikejla_a jenze ja musim jsem v caru a tam jsem jinak sledovana.Delal vnitrni i vnejsi a nic. Rikal, ze to muze byt, ze to jeste videt nejde. Sliznici mam 10mm. Test uz jsem nezkousela.

mikejla_a
18. únor 2016

@crazynaa a kdy jdeš znovu? mě na první kontrole byla vidět sotva dutinka... přesně 3 týdny po ovulaci.

crazynaa
18. únor 2016

@mikejla_a presne za tyden. Ja nevim... jsem zitra 3 tydny po iui

mikejla_a
18. únor 2016

@crazynaa příště už tam určitě bude dutinka se zloutkovym vackem! 🙂 já se ten první týden taky stresovala zbytečně.

juliemichal
18. únor 2016

@werumka ahojky co si myslíš pls o tomto ovu testu?dnes jsem 6DC a toto 😀 jako 6DC nebo tak mívám fakt pidi ducha na ovu testu a teď toto 😀 jsem asi trochu divná nebo nevím 😀