Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

certica22
28. kvě 2011

Ahoj holky.., čo si myslíte o tomto grafe..vela som nemerala..ale po minule cykly tak teploty boli uplne rozhadzane same kopce a nvm čo ..a tento tak postupne ide raz stupa ptm klesa.....dokonca aj ovu mi vychadzala do teraz na ine dni.... ďakujem 🙂

certica22
28. kvě 2011
mische
4. čer 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/21a2a9 ..... copak z toho asi bude?

beddy
9. črc 2011

ahoj, merim prvni cyklus po porodu, v noci se dite hodne koji, tak neni vzdy jiste pravidlo tri hodin spanku, ostatni pravidla se snazim dodrzet. nerozumim tem poklesum. poradite mi, kdyz napisu teploty? dekuju.

Ovulaci jsem mivala pozdeji a taky me napadlo merit az pozde, tak neni tech teplot tolik.:

18 dc 36.7
19 dc 36.7
20 dc 36.4
21 dc 36.4
22 dc 36.3
23 dc 36.3
24 dc 36.7
25 dc 36.8
26 dc 36.4
27 dc 36.7
28 dc 36.9
29 dc 36.5
30 dc 36.9
31 dc 36.9
32 dc 36.9
33 dc 36.8

alisi001
9. črc 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/362e40#share jsem zvědavá co z toho bude 🙂

leeenka26
11. srp 2011

co myslite, preco na 7. dpo tak stupla teplota? Je mi to zahada. Meriam len prvy cyklus. Nemoze to skreslovat to, ze v noci uzijem atb na budik a rano nemeriam uplne presne niekedy nacas? Stane sa mi ze niekedy posuniem budik ? (o 10-20min. ) 😅 A takisto neviem kedy prebehla ovu - zeby na 13. den? Neviem kde sa mam o tom docitat viac a graf mi to stale nevyhodnotil.

http://www.fertilityfriend.com/home/362207

st2
11. srp 2011

@leeenka26 ahojky, vyzera to tak ze ovulka bola na 19 den, a preto ti tak vystrelila aj teplota, ak sa teplota udrzi tri dni po sebe takto hore tak az potom ti graf vyznaci ovu cervenou ciarou
pozri temu grafy BT stastna 13, tak preberame grafy kadzy den 😉

leeenka26
11. srp 2011

@st2 na 19. den? to fakt? ako je to mozne, ked som aj mala hlien aj celkovo som citila ze mam ovu na
13. den? je to mozne? ako ked sa na to pozeram na ten graf tak to tak aj vyzera :( takze sme to presvihli? Asi nema cenu sexovat uz dnes :(

st2
12. srp 2011

@leeenka26 no fakto to vyzera na 19 den podla grafu, a ved hlien si mala za cele to obdobie od 13 - 19, ved uvidis ked budes merat dalej ako ti to vyhodnoti graf

leeenka26
12. srp 2011

@st2 ano mala som, ale co to znamena? Ked sme sa snazili na 16. ty den, je este sanca, ze ked som mala ozaj ovu na 19. ty, ze je mozne otehotniet?

mimka1710
12. srp 2011

Ahojte, BT si meriam stvrty cyklus (v marci som prisla o dietatko v 23. tt.)...co sa tyka mojich grafov, som prekvapena ale maju pekny dvojfazovy priebeh a moja lutealna faza je 14 dni...tento cyklus som trosku zaskocena, som 13 DPO (ovu som si urcila sama na zaklade mojej nezamenitelnej ovu bolesti na 12. DC hoci FF mi ju najskor urcil na 11 DC) a rano po pohlavnom styku som zacala spinit a este stale trosku krvacam, stalo sa mi to prvy krat, vzdy spinim az na 14 DPO a vlastne na 15 DPO sa spusti mrcha (takze je to zaciatok noveho cyklu). Uz davnejsie sa mi nestalo ze by som krvacala po milovani a netusim cim to je....tu je aj moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/351035/ Ak sa vam stalo nieco podobne, budem rada ak prispejete svojou skusenostou, dakujem....

mishhel
10. říj 2011

@lauritka Ahoj chcem sa spytat si s kosic,ak ano nevies mi poradit nejake dobre centrum ?dakujem

tereziek
12. led 2012

Taky zasílám graf ... prvně měřená Bt, teď čekám zad dorazí MS

zelovocka
12. led 2012

@tereziek ahojky, zabudla si vložiť graf 😉 inak viacej to žije vo fóre na rovnakú tému, skús radšej napísať tam:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/grafy-bt/?...

eficenka
31. led 2012

asi MS, že?

pajiskazemlyna
31. led 2012

@eficenka
Jak dlouhou máš luteální fázi ? Když jsi 8DPO, přijde mi, že na ms je brzy ..

eficenka
31. led 2012

@pajiskazemlyna No mě spíš přijde podle teploty, že se drží spíš níže 🙂 Měla by na těhu být kolem 37.... PRvně po ovulaci se teplota držela nahoře a teď tak poklesává...

pajiskazemlyna
31. led 2012

@eficenka
Nejhorší mýtus, který se říká je, že u těhotenství musí být BT nad 37 stupňů .. tak to ale není, neboj 😵
Dokud nepřišla ms, pořád naděje je !Třeba se teplota zítra zvedne, držím palce ! 😵

tyrisa
9. únor 2012

@eficenka souhlasím,jsem těhotná,graf mám v albu a přes 37 jsem nešla ani náhodou....pak jsem měřila ještě měsíc jen tak pro sebe a nejvyšší teplota 36,9....

sarriku
7. bře 2012

Ahojky, holky, vkládám své první dva cykly, ale jsem z nich jaksepatří zmatená☹ Před dvěma měsíci jsem dobrala HA, tak je to teď nejvíc rozházený.
Mohly byste mi prosím poradit? Ještě nejsem moc zkušená v kontrole čípku, tak možná se to tam někde liší, ale opravdu nechápu, proč v tom cyklu, kde je vyznačená ovulace, proč to ta mašina vyznačila zrovna tam?
A taky mám podezření, že mám za cyklus dvě ovulace, jinak to nevidím...
Prosím poraďte, jsem nějaká mimo😀
Děkuji moc.

sarriku
7. bře 2012

Mám tam hrozný kopce a příkopy zároveň, v tom aby si čert vyznal:-/

vcielka_majenka
28. lis 2012

Mozem sa k vam pridat?  potrebovala by som pocut vas nazor. s manzelom sa snazime o dietatko uz 11 mesiacov, ale nejak sa nedari. 23.11. som mala dostat mrsku. no namiesto toho som 25.11. mala len take cosi ako spinenie, nebola tam jasna cervena krv, a to spinenie trvalo 1 a pol dna. bolo uplne slabe. Pred spinenim aj pocas neho som mala taky natahovaci hlien, akokeby plodny. neviem, ci to mam pokladat za normalnu mrchu, alebo co. test som si robila, ale vysiel negativny. V tomto cykle mi lekar robil aj folikulometriu v 11. DC, ale povedal, ze dominantny folikul nevidi. Je mozne, ze sa mi ovulacia posunula na neskor a tym padom by ani test este neukazal? bol by to teraz asi 11 den od posledneho styku. ak viete niekto poradit, dakujem vopred. inac beriem duphaston od 15. DC do 24. DC, takze ms mam po nom pravidelnu.

evicka77
7. pro 2012

Ahoj holky , anglicky moc neumim, neni nejaky cesky program? Nevim, jak vubec zacit na fertilityfriend.... Jak to udelat, aby mi podle teplot vyhodil pocitat ovu? Mam to dost rozhasene a neumim najit ten den.....

ivanatl
7. pro 2012

@evicka77 Ahoj, můžeš zapisovat na www.womenzone.cz, tam je to česky, ale musíš se tam zaregistrovat.

evicka77
10. pro 2012

tak dík zkusím to. Jsou to weby placené nebo ne, nevíte? Např ten fertilityfriend.... a vyznačí to ovu samo? dik Eva

evicka77
11. pro 2012

Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli je nejaky cesky server, kde bych mohla zapsat hodnoty. Ten anglicky je na me slozity. Take me zajima, jestli vam ten anglicky sam urci ovu nebo jestli musite urcovat sami. Stoji registrace neco nebo je to zdarma? Dik za odpovediEva

evicka77
11. pro 2012

Je holky tak se omlouvam, vubec se tu nevyznam, jak jsem pridala odpoved, tak jsem si az ted vsimla, ze uz mi nekdo odpovedel, ze tady je vice stranek a ja porad cumim na tu jednu, tak pardon.