Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
20. lis 2015

@valeri10 Ahoj - a test jsi dneska zkoušela?

valeri10
20. lis 2015

@werumka nee nebyl čas odjeli jsme po obede na víkend a tam taky nebude cas a hlavne prostor na testy. Ale mam manzela a teploměr. To mi musí stačit🙂

valeri10
22. lis 2015

Ahoj holky dávám graf.ovu byla ten 11 den ze jo?

andik.cz
22. lis 2015

@valeri10 Podle mě ne, spíš až 13DC

pekkaa
22. lis 2015

@valeri10 taky myslim, ze 13dc

crazynaa
22. lis 2015

Holky tak jak to tedy je? @valeri10 stihly jste to? 🙂 u nas se test vybarvuje. Pocitam,ze v utery bude test pozit.mozna zitra vecer. Takze kdyz mam test pozitivni tak mam nejakych 48 hod jo? Od pozitivniho.

crazynaa
22. lis 2015

Hlen uz mam

pekkaa
22. lis 2015

@crazynaa kdyz uz mas hlen, tak uz bych zacala. Od vybarveni podle me tak 24 hod spis

crazynaa
22. lis 2015

@pekkaa nemuzem, jde na spermiogram 🙂

valeri10
22. lis 2015

@crazynaa ahoj stihame to každý měsíc. Čekáme na rychlou spermii🙂.vam drzim palce s tim spermiogramem.my mame šanci pocit 30 procent ale známa otehotnela s 10 procenty

crazynaa
22. lis 2015

@valeri10 jojo snad bude lepsi nez predchozi. Tak v utery se posnazime. Zitra to myslim nema cenu kdyz jde tam. 🙂 ani teplotu nejak nemerim. Tento mesic jsem to nak vypustila 🙂

valeri10
23. lis 2015

Dnesni graf.trochu jsem se lekla rano pri mereni ale vypada to ze ovu byla tak třikrát hura

valeri10
23. lis 2015

@crazynaa tak ale jsi klidnejsi bez toho mereni ne? Ja se dnes zase vydesila tou teplotou nez jsem ji hodila do grafu.pockam par dni a nasadim utrogestan.

crazynaa
23. lis 2015

@valeri10 tak, ja fakt vsem chlapum doporucuji vit E. Spermiogram v poradku. Pred 3 mesici hruza dnes v norme. Ovu test zatim neni tak syty, tak myslim, ze kdyz zitra zacneme 😊😊😊😊

valeri10
23. lis 2015

@crazynaa jeee tak to je super. Tak hurá na to🙂.ja uz to mam tento cyklus za sebou.o vikendu začnu asi s pripravama na vanoce at nějak zamestnam hlavu🙂

crazynaa
23. lis 2015

@valeri10 jojo, zitra 😊😊 ja uz Vanoce skoro mam, porad se tak nejak zamestnavam 😉 Tak uvidime. Jinak 10.12. Jsme objednani na konzultaci do Caru

valeri10
23. lis 2015

@crazynaa my se někam objednáme az na jaře. Ono pak uz nebude jina možnost

valeri10
23. lis 2015

@crazynaa snad budeme mit letos opravdu stastne vanoce.uz treti si budu prat aby jsme ty další byli tri

valeri10
24. lis 2015

Moje poslední mereni. Nasadila jsem utrogestan. Jsem zvedava jak na me zapůsobí tentokrát. To co jsem s nim nabrala minule jsem ani nestihla zhubnout. Nejak rychle to nesnazici obdobi uteklo🙂

crazynaa
24. lis 2015

@valeri10 ja merim ne kazdy den. Ted uz jo 😊 dva dny 😀 dnes jeste test pozitivni neni,ale sili,zkusim jeste vecer

valeri10
24. lis 2015

@crazynaa a brala jsi clostil viď? Kolikátý cyklus? Já brala teprve první a ovu mi to posunulo o týden. Ještě, že jsem si to tady načetla, že je to možný a šla k mudr. na utz. Kdybych šla jako normálně tak bych to prošvihla. A tím pádem budu mít konečně dost dlouhou lf, ale zase tedy netuším kdy bych to měla dostat. Už půl roku každý měsíc to mám jinak to je děs. A pak se má člověk snažit když je to takovej chaos. Ale zatím jsme to trefili každý měsíc díky ovu bolestem.

crazynaa
24. lis 2015

@valeri10 ja brala 3 cyklus a jsem dnes 16DC takze mivam ovu pozdej,no. Nevadi. Jinak ja tento cyklus utz vynechavam, volala jsem dr a rikal, ze v pohode, ze kdyz jsme to odhadli. Takze pujdu az pak na injekci. Treba vam to konecne vyslo 🙂 ja nemam doma ani jeden tehu test a to jsem jich mivala uz mraky pri snazeni 😀

valeri10
24. lis 2015

@crazynaa já taky test nemám a ani kupovat nebudu. Minule jsem si dělala (podruhé v životě) a obrečela jsem to takže na to kašlu. Přestává mě to bavit dělat takhle dítě a myslím, že to má u mě velký vliv na psychiku a ještě si hodně dlouho počkáme ☹

crazynaa
24. lis 2015

@valeri10 taky jsem to tak trochu vypustila. 😊 nema to cenu. Az to bude tak to bude

valeri10
24. lis 2015

@crazynaa no já přemýšlím, že příští měsíc vypustím celé snažení. Začíná mě vše okolo těhotenství deptat ☹

crazynaa
24. lis 2015

@valeri10 no my se snazit budem, to bych neprezila promrhat ovu, ale otazkou je,jestli mi nasadi clostyl nebo da pauzu...

valeri10
24. lis 2015

@crazynaa No mě to začíná hrozně ubíjet. Manželovi nic neříkám abych ho taky nestresovala. Vykecávám se jen tady. Kdyby kolem mě nebylo tolik těhotných tak to snáším líp. Pak se každý vyptává a kdy my budeme mít dítě a když se rozpovídám trochu o snažní tak zase kecy, že na to nesmíme myslet a bla bla bla. Začínám se už i bát vánoc, že to všechno ponesu ještě hůř. Přitom jsou daleko horší věci to já vím, ale hlavě a srdci se poručit nedá.

crazynaa
24. lis 2015

@valeri10 taky je kolem kazdy v tom, a taky to nenesu statecne, ale co se da delat. ☹ ja doufam, ze pristi Vanoce nas bude o jednoho vic 😍

dasa.77
24. lis 2015

Naštěstí mi pohled na nastávající maminky nic nedělá. Občas se pousměji nad nějakým novorozencem,ale snažím se být nad věcí.

dapaed
24. lis 2015

@valeri10 Mě zase přijde, že kam se kouknu, tak tam vidím slečnu/paní s bříškem. Nevím, jestli jsem to předtím neviděla, ale teď to je kolem mě nějaký baby boom. Každý je teď kolem mě těhu. 🙂 A do Ikea už nevkročím...tam to byla snad každá druhá, která měla bříško! 😀